Pierwszy dzień po Konwencji Programowej ROMB, niedziela czas odpoczynku.

Komentarz na dzisiaj (6.12.2015 r.) Dzisiaj niedziela, czas odpoczynku od pracy. Nie będę pisał zbyt wiele, muszę odpocząć. Teraz naprawdę krótko. Konwencja programowa ROMB przebiegła naprawdę sprawnie. W konwencji uczestniczyło około 100 osób.

Wkrótce pojawiać się będą wideo z Konwencji. Było wielu gości, jest ogrom materiału wideo do obrobienia. Wszyscy Ci, którzy nie byli na Konwencji, będą mogli przenieść się i poczuć odrobinę tego co czuli i widzieli uczestnicy.

Teraz jedynie kilka zdjęć. Wkrótce pełna fotorelacja.

DSC_0187 (1280x853)

DSC_0203 (1280x853)

DSC_0335 (1280x853)

DSC_0178 (1280x857)

DSC_0282 (1280x853)

DSC_0212 (1280x853)

DSC_0318 (1280x853)

DSC_0279 (1280x853)

DSC_0249 (1280x853)

 • Dariusz Szatkowski

  Mam nadzieje że i słowa krytyczne też się pojawią, sam mam wiele uwag organizacyjnych, byłem i trochę poczułem się jak piąte koło u wozu 🙁

  • marwin

   Krytyka, o ile jest konstruktywna, też jest potrzebna. Napisz coś więcej o swoich negatywnych odczuciach, bo z samego przysłowia o kole i wozie nie wiele można odczytać. Dla równowagi, może też parę słów o pozytywnych stronach tego wydarzenia. O ile oczywiscie, wg Ciebie, takowe też były. Z racji zawartości swojej S1 jestem bezpośrednio zainteresowany wnioskami, jakie po konwencji można wysnuć. Niestety nie mogłem, z przyczyn obiektywnych, być uczestnikiem.

  • Andrzej Turczyn

   Proszę pisać. Chętnie przeczytam. Sam o sobie krytyki pisał nie będę, bo to bez sensu. Lepiej przeczytać jak inni oceniają. Będzie to do wykorzystania na przyszłość.

   • Dariusz Szatkowski

    To zacznę jednak od uwag: 1. sposób przywitania na dole trochę dziwny, powinna być lista osób jakie się zgłosiły, że będą i powinna być Tylko weryfikacja czy ja to ja, 2 brakowało mi w materiałach czegoś takiego jak porządku spotkania, 3 mieliśmy mailowo zgłaszać chęć zabrania głosu, dlatego uważam że winna być tez i taka lista.
    No i szalenie ważne przywitanie gości, to ważna sprawa Ci posłowie to dla Nas ważni goście ale brakło mi w przywitaniu wskazania skąd przybyły osoby – członkowie ROMB na konwencję, ile osób to autochtoni z Warszawy a ilu to ludzie z innych miast, to nam (ROMB) dałoby obraz gdzie jest a gdzie nie zaangażowanie ludzi, ja byłem z Łodzi i ciekawy byłem czy był ktoś jeszcze kogo nie znam a z kim należałoby szybko nawiązać łączność. Oczywiście cała reszta była bez uwag, oby tylko deklaracje posłów stały się czynem.
    Mam też nadzieję że będzie niedługo poważna dyskusja nad pewnymi poprawkami do projektu ROMB.
    I raczej zgadzam się z p.Cejrowskim i myślę że jest dobra okazja by jednak bardziej radykalniej podejść do swobody dostępu do broni. A na pewno my sami nie powinniśmy nakładać sobie kajdanków, ale to już tylko wstępna uwaga do dyskusji na już inny jednak temat.
    Na koniec podziękowania za zorganizowanie konwencji i pozdrowienia.
    p.s. szkoda że nie było wręczania legitymacji członkom ROMB to byłaby wspaniała i taka spajająca chwila 🙂

 • Warsiawiak

  Żałuję że nie mogłem uczestniczyć… 🙁

 • Marek F.

  Panie Andrzeju, czy będzie dostępny zapis wideo z tej konwencji? Z chęcią bym obejrzał.

 • 666

  I był pokaz broni 🙂 I nawet mama z dzieckiem i pistoletem w ręku i nikomu nic się nie stało. Jak to jest, że na wystawach broni, nie ma strzelanin, a są one tylko tam gdzie tej broni nie ma. Kurcze chyba jestem chory na umyśle, bo nie myślę jak nasi rządzący: Na tej wystawie kule powinny same latac w powietrzu, bo TAM BYŁA BROŃ!!! 🙂 Świstało trochę w powietrzu? Napiszcie prawdę, przyznajcie się 😉