A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.

Zaczynam biblijnym przekazem z ewangelii Mateusza rozdział 24 werset 3. To nauka prosta dla tego kto po Biblię czasem sięgnie, nawet od niechcenia. Są zjawiska w świecie, które da się przewidzieć oceniając zdarzenia poprzedzające. Da się na podstawie zdarzeń aktualnych, przewidzieć co stanie się po nich.

Islam to totalitarny  system polityczny. Islamiści nie mają w zwyczaju powstrzymywać się przed zadawaniem śmierci, dla realizacji swoich ważnych celów. Powstało państwo islamskie, które ma za cel podbicie również Europy. Wielka rzeka islamskich emigrantów płynie do Europy, po powstaniu państwa ISIS. Zdrowi to i młodzi mężczyźni przede wszystkim. W Europie z coraz większym natężeniem pojawiają się zamachy terrorystyczne, niepokoje społeczne, wywoływane przez islamskich radykałów lub skutkujące ich zachowaniami. Komisja Europejska w ścisłym z tym zbiegu czasowym, rozpoczyna błyskawiczną krucjatę przeciwko praworządnym Europejczykom, planując ich praktyczne rozbrojenie. Zgodnie z oczekiwaniem eurokratów już na wiosnę rozbrojenie Europejczyków ma stać się faktem. Islamscy emigranci coraz śmielej sobie poczynają, napastując seksualnie Europejki. Skala i natężenie agresji islamistów narasta. Od jakiegoś już czasu pojawiają się doniesienia, że islamiści będą wywoływać zamieszki. Te doniesienia się spełniają.

Co jeszcze mam napisać, aby pojąć tą sekwencję zdarzeń? Co jeszcze napisać, aby zrozumieć kto jest kim i prowadzi nas na rzeź? Co jeszcze napisać, aby pojąć o co trzeba się szczególnie starać? Co mam napisać, aby pojąć co jest dziś szczególnie ważne dla Polaków?

 • Patriot

  Nie chce nic mówić ale jak nas UE rozbroi to trzeba będzie się wybrać do sąsiadów po towar spod lady. A to robią ultralewaki w Szwecji brakuje tylko zakazu kursów strzelania dla rodowitych szwedów oni mogą chodzić na kursy “jak się dać gwałcić i zabijać po cichu”.
  http://ndie.pl/szwecja-finansuje-ze-srodkow-publicznych-kurs-strzelania-dla-uchodzcow/

  • Mozets

   Mam znajomych (Polaków etnicznych) w Szwecji. Mieszkają tam od kilkunastu lat . Piękny domek z ogrodem na przedmieściu – prawie spłacony. Oboje mają dobrą i bardzo dobrze płatną pracę ( (1) technik dentystyczny i (2) rehabilitant medyczny w ośrodku dla młodzieży ze schorzeniami Downa i autyzmu. Dwójka wspaniałych dzieci. To co się tam teraz dzieje skłania ich do planów powrotu do Polski. Jeśli socjaldemokratyczny rząd nie zostanie odsunięty od władzy i nie zostanie zrobiony porządek z przychodźcami.

   • Andrzej Turczyn

    O takich doniesieniach słyszałem. Komunizm w głowie robi poważne szkody.

 • Piotr Petrus89

  Trochę innej treści się spodziewałem czytając temat… No ale cóż szukając biblijnych odniesień – to chyba jesteśmy jeszcze przed niewolą babilońską…

 • marwin

  W sumie, jestem skłonny uwierzyć, że Bieńkowska (a tym bardziej jej grecki pomagier, bo ma bliżej) mogą chodzić na finansowej smyczy np. ISIS lub tym podobnym instytucjom (tak właśnie sądzę, “instytucjom”). Przecież jak wróci niedługo z Brukseli do Polski, to będzie musiała żyć z oszczędności. A im więcej ich zgromadzi, tym dłużej bedzie ją stać na farbowanie się na bląd. A i może się też obawiać, czy aby w sąsiedztwie nie będzie posiadaczy broni.
  Spokojnie pani komisarz. Praworządny Polak z bronią, będzie chciał jedynie pani pomóc. A i może na farbkę na pusty łebek pożyczy …
  Niech pani wraca do naszego Kraju i przestanie zajmować się bronią do celów “polowaniowych”.

  • Andrzej Turczyn

   jestem przekonany, że celem jest absolutna bezbronność i posłuszeństwo ludzi tym wielkim tego świata

   • Mozets

    Ciągle nie mogę pozbyć się skojarzeń z Orwellem ( Rok 1984) i “prolami”. Którzy to prole wg kierownictwa Partii Wewnętrznej (Unii) mają żyć w całkowitej kontroli i inwigilacji sił bezpieczeństwa i manipulacji tejże partii. Mają zajmować się jedynie prostymi potrzebami dnia codziennego, zdobywaniem pożywienia, piciem piwa i spożywaniem wysoko przetworzonej żywności ( kolorowych gówienek w kolorowych sreberkach) . Oglądać w TV zmanipulowane programy Ministerstwa Prawdy , które wskazuje tym masom kogo nienawidzić a kogo się bać. (Goldstein i Policja Myśli). Można by znaleźć z łatwością odpowiedniki O’Briena i Winstona Smitha, język Eurosocu (angsoc) we władzach Łunii. Uzbrojenie proli w broń – jest nie do pomyślenia dla zoligarchizowanej wierchuszki całej czapy Unii. Byłoby dla nich zagrożeniem śmiertelnym. Wolą doprowadzić do rozpadu Unii i tradycyjnych wartości europejskich niż pozbyć się swoich biurek i sowitych kont w bankach. Są oderwani od rzeczywistości. Która jednak przyjdzie wcześniej niż później pod ich śliczne wille. Imigranci są tylko ostrzeżeniem.

    • Mozets

     Wiadomości z ostatniej chwili od mojego OZI w Szwecji. Dość pokaźny procent rodowitych Szwedów z największych miast Szwecji ( nie tylko emerytów z dobrą emeryturą) dość dobrze sytuowanych , ale i zupełnie przeciętnych z warstwy średniej zamierza opuścić Szwecję i wyemigrować do Polski – konkretnie do Szczecina – który im przypomina Sztokholm, Malmoe i inne duże miasta. Inne rejony Polski ich raczej nie interesują. Jeśli obecny rząd RP ( Polski) utrzyma kierunek na minimalizację napływu imigrantów do Polski – najprawdopodobniej do tego dojdzie już w tym roku.