Europo, quo vadis?

Mam wrażenie, że to cała Europa jest oszalała w swym obłędzie. Obłędzie, który musi doprowadzić do katastrofy, bo już widać jej oznaki. Naprawdę nie można opisywać inaczej postępu, który wybrała Europa. Oczywiście jest to postęp jedynie dla tych co ten postęp kreują i dla zastraszonych poprawnością polityczną europejskich ofiar postępu. Dla tych zaś co im jeszcze trzeźwość umysłu i wartości pozostały, jest to bezprecedensowe w dziejach niszczenie wartość, które wzniosły Europę.

We Francji jako grupę stanowiącą zagrożenie identyfikują polskich kibiców, z powodu ich…. patriotyzmu. W Niemczech z otwartymi ramionami przyjmują obcych kulturowo imigrantów. W Szwecji skazują za obronę przez rabującymi Irakijczykami. Europo, quo vadis? Z całą pewnością nie jest to droga godna pochwały.

Odrzucili w swym postępie Europejczycy biblijne cywilizacji podstawy. Odrzucili wartości przez wieki nazywane chrześcijańskimi. Wpadli na pomysł, że sami mogą stworzyć system wartości, bez Boga, bez Biblii, tylko na człowieku oparty. A nawet ten co podaje się za namiestnika Jezusa Chrystusa, podstępnie wpuszcza truciznę do Europy.

No to macie swój humanizm, stawianie w centrum wszystkiego człowieka, jego zachcianek, przyjemności, ludzkiego dążenia bogactwa i chwały. Macie coście chcieli, ale jednocześnie patrzcie jak dostojny kontynent zaczyna się żywym ogniem palić.

 • Filip Jan Powstaniec

  Jeżeli brać pod uwagę to co przewidywała za swojego życia Baba Wanga Bułgarska jasnowidzka, to Europa idzie w złym w kierunku , kierunku samounicestwienia.
  Pytanie czy i co z tym robić ?
  Czy podejmowanie działania doprowadzi do skutków katastroficznych czy też nie robienie niczego w kierunku obrony naszych wartości doprowadzi do tego o czym mowa w przepowiedniach. Nie wiadomo czego skutkiem będzie przepowiednia.
  Tak czy siak, do tej pory większość jej przepowiedni się spełniła, a te na najbliższą przyszłość wyglądają nieciekawie, Wydarzenia mające miejsce teraz w Europie i na świecie mające związek z masową imigracją muzułmańskich nachodźców do europy się jak na razie sprawdzają.
  Pomijam naszego “przesławnego” jasnowidza który plecie 3 po 3, bo takie przepowiednie jak on to i ja mogę głosić.
  Na barykady i bronić naszego dziedzictwa !

  • vilas

   chciałbym coś dodać, ale… może lepiej nie,
   taką mam małą analizę zachowań płci przeciwnej (i jej “logiki”) względem “przystojnych opalonych boskich ciemnookich książąt orientu”, szczególnie tych “wykształconych młodych z dużych miast”,
   wiesz obawiam się, że patrząc na to co się dzieje to poświęciłbyś życie by bronić te, które nie chcą być bronione, bo nam to nic nie grozi, już na foto masz brodę to ujdzie , ja też mam brode, nam nic nie grozi 😉
   a stawanie w czyjejś obronie kończy się tak: najpierw usłyszysz, że jesteś nietolerancyjny i zły (a przy okazji “blady zakompleksiony pasztet”), potem jak już będzie ciążą, to usłyszysz, że masz płacić wyższe podatki bo ona potrzebuje socjalu na dziecko , dopiero jak będą głowę obcinać, to ona zażąda pomocy (nie poprosi, ale zażąda)
   pytanie czy warto bronić i poświecać życie dla tych – które mają nas w du… nie dosłownie, bo dosłownie to miło 🙂

   Baba Wanga, Brat Malachiasz itd.
   Soros , NWO , itd
   na barykady ?
   za siebie tak, za swoich ukochanych tak, ale nie za resztę, zwłaszcza za tych co nie doceniają (a najlepsze że feministki i homo mówią o tolerancji dla tych, którzy w swojej kulturze feministki i homo zabijają ) i te feministki i homo (będący pierwszymi ofiarami szariatu) chcą nas rozbroić i posadzić za kraty za hate speech, i my mamy ryzykować życie by ich bronić ? wolne żarty panie kolego

   • Filip Jan Powstaniec

    Bardzo trafnie.
    Jedyne LGBT jakie popieram to:
    Liquor
    Guns
    Bacon
    Tits 🙂
    Napisałem żeby bronić naszego dziedzictwa, a lesby, geje, biseksualici i transi nie są naszym dziedzictwem.

    • vilas

     chciałem coś dopisać ale tym razem sie ugryzłem w język… bo jestem bliżej Korwina w pewnych kwestiach 😉
     akurat w starożytnej Grecji i Rzymie – to na bank nie było feminizmu 😉 ale kontynuować nie będę bo po co ktoś potem miałby ROMB czynić zarzut, że gromadzi “oszołomów prawicowych” 😉 dla dobra sprawy oszczędzam wywodu z pewnych korwinistycznych rzeczy które miałem napisać ale nie chcę z bloga Pana Andrzeja robić argumentów dla przeciwników wspólnej sprawy ,
     wiemy o co biega, europa się stacza i chyba europa taka którą znaliśmy nie przetrwa, oby nas ominęło i oby u nas były bezpieczne ulice,
     to kwestia 1 pokolenia a europa zmieni się totalnie

 • Pawel W

  Titanic już tonie, ale jeszcze nikt nie wsiada do tratw.

 • max-bit

  Wczoraj w centrum Krakowa murzyn (nieznanego do tej pory pochodzenia) zablokował na jakiś czas (napisali kilkanaście minut – wg mnie kilkadziesiąt) ruch tramwajowy w centrum Krakowa, a dokładniej przy ul. Basztowej. Nie znam szczegółów fakt jest jeden w ciągi kilku minut bez żadnych ceregieli powinien być zwleczony z tych torów, ale widać murzyna tknąć nie wolno.
  Ale co jest dziwne, że to zdarzyło się teraz przed SDM ? Nie wiem nie chce tu gdybać, może to być jakiś test reakcji służb ? Jak dla mnie wygląda to lekko podejrzanie.
  Tylko przypomnę że właśnie odbywają się w Krakowie “kursy” antyterrorystyczne.
  A co widzimy na zdjęciach ? Tłum gapiów ! A gdyby gość był by owiązany trotylem z muterkami ? Takie zachowanie mi właśnie przypomina taką sytuacje. Gość siada tworzy się tłum gapiów i bum….
  Prawidłowa reakcja – myślę ze w aktualnej sytuacji powinna wyglądać tak:
  1. Natychmiastowe zabezpieczenie terenu odsunięcie gapiów możliwie daleko …
  2. Policja a może nawet antyterroryści bez żadnych ceregieli powinni gościa obezwładnić nawet używając tasera plus siateczka.
  3. Po tym zwlec gościa z torowiska .
  Może ktoś powiedzieć jak tak aż agresywnie ? Wg mnie tak powinno to wyglądać, myślę że żarty się już naprawdę skończyły. Mamy 1 miesiąc przygotowania …. są takie jakie są, czyli ich nie ma. I to był tego najlepszy dowód.

  • vilas

   na internetach piszą, że to ponoć nasz murzyn, tylko że gość jest chory psychicznie i jeszcze nie ubezwłasnowolniony, ale to może ktoś wymyślił historię (bo napisano na paru forach, ze to jakiś znany chory psychicznie),
   jeśli jest to prawdą, to kolejna sprawa gdzie chory psychicznie terroryzuje otoczenie (mieszkałem w bloku ze schizofreniczką która rzucała talerzami w przechodniów, państwo nie mogło nic zrobić, lokalni dresiarze zapewnili bezpieczeństwo szybko)

   • max-bit

    Nasz nie nasz zasady te same.
    A tak ogólnie czy gość który sobie wybucha to jest zdrowy na główkę ?
    Po za tym do tej pory takich sytuacji nie było, przynajmniej o nich nie słyszałem, może media tego nie rozdmuchiwały.

    • vilas

     wiem , nie jest zdrowy,
     ale są problemy z prawem odnośnie osób “chorych”,
     te osoby latami są ponad prawem kryminalnym bo takie mamy prawodawstwo a dodatkowo “prawa człowieka” utrudniają ,
     ktokolwiek mieszkał w bloku z chorym psychicznie – ma inne zdanie niż wszystkie fundacje razem wzięte 😉