Nicea, Nicea, Nicea…

Nice, Nicea, Nicea, cały świat dzisiaj o tym pisze. Tak wiele osób straciło życie, a ja zastanawiałem się czy w ogóle o tym pisać?! Co mam napisać, kolejny raz to samo? Czy też to, że Francuz zaatakował Francuzów, A może napiszę, że to kolejna śmierć przez zdziczałego islamistę zadana? Mam wrażenie, że na rozczulanie się nad Francuzami trochę szkoda mojej uwagi. Francja jest już krajem utraconym, to islamski kraj w Europie. Z lewackim prezydentem na czele, gorszą mieszankę trucizny dla cywilizacji trudno wyobrazić sobie.

Mam nadzieję, że w Polsce nigdy nie będzie takiej mikstury – islamu i lewackich rządów. Boże uchowaj nasz proszę! Tak sobie myślę, co by było, gdyby rządziła w Polsce nadal Platforma Obywatelska, albo .Nowoczesna partia Ryśka Petru. Witold Gadowski w cotygodniowym komentarzu donosi, że do Niemiec dotarło już ponad 2 miliony tzw. uchodźców. Jestem przekonany, że już ze znaczną częścią tzw. uchodźców, pod rządami tych partii, mielibyśmy już poważny problem. Czy wyobrażacie to sobie?

Słowo daję, powinniśmy dziękować Bogu, że w ostatniej chwili władza w Polsce trafiła do ludzi, którzy deklarują, że tzw. uchodźców nie będą przyjmować w naszym polskim domu!

Tags: ,
 • Nie jestem pewien co mogłoby się okazać bardziej uciążliwe i kosztowne, zgraja islamistów czy nasz obecny rząd. Czas pokarze.

  • Sylwa

   Na wszystkie obiecane programy z plusem w końcu zabraknie kasy i wtedy skończy się wywijanie szabelką. Wcześniej też patrzyłem z nadzieją na zmianę u steru jak p. Andrzej, ale decyzje obecnego rządu z ekonomicznego punktu widzenia to powrót do komuny…Obym się mylił…

   • vilas

    ale to są działania dalekosiężne, chodzi o zwiększenie dzietności naszej,
    bo największą dzietność w europie mają niebiali,
    za jakiś czas biała rasa może zniknąć przy jej tak niskiej dzietności vs dzietności muslimów i ich agresywnej kulturze – nasza kultura może nie przetrwać ,
    poza tym ich działania nakierowane są na kupienie elektoratu potrzebnego po to , aby chore plany “NWO” na likwidację narodów nie spełniły się, bo inaczej lewactwo stworzy to co Orwell opisał

    • Pawel W

     Prędzej dzietność poprawiło by 8000zł kwoty wolnej od podatku, niż 500+, ale dopiero od drugiego dziecka.

     • vilas

      ale to już kiedys pisałem, może i Tobie
      chodzi o kupienie “hearts and minds”
      oczywiście że kwota wolna pomogła by bardziej, to prawda,
      ale zrobili zabieg by powiększyć dzietność,
      celem nie jest poprawa bytu, celem jest zwiększenie liczby podatników za 20 lat bo inaczej system upadnie, może upaść kultura , państwo, naród
      to nie chodzi o to żeby Tobie się żyło lepiej TERAZ
      to chodzi o to żeby miał kto na Twoją emeryturę pracować za 20 lat

     • Pawel W

      I patologia pomnoży rzeszę żyjącą z pomocy społecznej – świetny plan. A co do kwoty wolnej od podatku – wspomoże tych, którzy zarabiają. Weź pod uwagę, że kwota wolna rozkłada się także na dzieci, więc byłoby dużo lepiej. I nie sądzę, żeby 500zł, czy 1000zł zachęciło kogokolwiek normalnego do robienia dzieci. To właśnie poprawa bytu sprawia, że ludzie decydują się na dzieci. Dlatego Polacy na Zachodzie mają dużo wyższą dzietność niż w Polsce – tam nie dostają 500+, tylko czują się pewnie finansowo.
      A 500+ to zabieg, dzięki któremu zwiększy się liczba “uzależnionych” od pomocy społecznej i wdzięcznych państwu za pieniądze, które te państwo zabrało innym – zwyczajne janosikowe.

     • vilas

      teoretycznie masz rację, ale praktycznie to działa inaczej 😉
      to jak budowaniem silnej niezależnej Polski,
      nie pamiętam kto pisał o tym jak trzeba być niezależnym, a ja wyliczyłem koszt uzbrojenia drużyny piechoty sprzętem na poziomie Marines 😉 wyszła równa banieczka na 1 team piechoty w BWP/KTO (1 pocisk do Spike to 300 tysięcy)

      a wracając do Nicei – na necie wypłynęły nowe filmy, arabscy przechodnie krzyczeli allah akbar

   • Krzysztof Gronowski

    Proszę zobaczyć wydatki PO i zobaczysz z jakiego źródła można brać pieniądze na 500+. Najpierw pomyśl potem pisz. To nie boli.

 • vilas

  o Nicei faktycznie nie ma co komentować, ja tylko dodam, że z for zachodnich znikają posty mówiące o islamie, moderacja co chwile grozi że będzie usuwać “racist and xenophobic posts”
  zachód już ma cenzure na poziomie PRL, zachód jest na etapie cenzury jaką my mieliśmy przez 1989 – na zachodzie nie można mówić źle o islamie, pedałach, ciemnoskórych (statystyki USA dotyczące kryminalistów, wykształcenia)
  nie możemy patrzec na zachód jak na kraje demokratyczne – tam już nie ma wolności słowa
  wolność słowa jest teraz w USA, krajach naszych postkomunistycznych, kto wie czy w Rosji nie ma większej wolności słowa niż w niemczech, francji , szwecji

  u szwabów już regułą są najazdy policji na domy ludzi krytykujących islam lub przestępczość imigrantów, znowu mają aresztowania polityczne

  chciałem tylko przypomnieć, że Himmler chwalił islam aczkolwiek kto wie czy nie ma prawdy w tym co mówi Grzegorz Braun o tym kto i czemu co organizuje – nie wiem, za mali jestesmy by wiedzieć jak jest i kto to organizuje czy jest to oddolne działanie religii terroru czy też “żydomasoneria” (jak twierdzi Braun) czy USA lub Rosja chcą osłabić europę bo inaczej jest ona zbyt silną konkurencją dla USA lub Rosji,
  pewne jest że George Soros sie cieszy a z nim parę innych rodzin miliarderów

  w necie coraz więcej się pisze o “white genocide” itd

 • max-bit

  To dziś do kompletu TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA TURCJA

  A później NICEA TURCJA NICEA TURCJA NICEA TURCJA NICEA TURCJA NICEA TURCJA NICEA TURCJA NICEA TURCJA NICEA TURCJA

  A jeszcze od 2 dni słyszę POKEMONY
  Czyli :
  POKEMONY NICEA TURCJA
  Ogłupione społeczeństwo to jest jakiś cel (jeden z celów).

 • Filip Jan Powstaniec

  Jak jeszcze raz usłyszę o Francji….
  To jest bat na doopę który sobie sami ukręcili. Bezmyślnie podskakujący jak marionetka na sznurkach Hollande, za które trzyma Merkel, przyzwolił na ludobójstwo rodaków w swoim kraju.
  Następne zapewne będą Niemcy, które importowali sobie setki tysięcy nowych “niemców” ze wschodu i usilnie wciskają tą samą kit wszystkim dookoła, że jakie to dobre posunięcie i pożyteczne dla nas.
  Kilka dekad wstecz komuniści robili to samo wciskając wszędzie gdzie się da swoją czerwoną ideologię wmawiając że jest taka dobra.
  Od wtedy do teraz nic się nie zmieniło, nadal służby robią wjazd na chatę za niepoprawność polityczną, za odmienne zdanie od ogólnie przyjętego karani są praworządni obywatele, patrioci są prześladowani lub nazywani nacjonalistami lub co gorsza faszystami, znikali i znikają ludzie, a ci co wszem i wobec głoszą nienawiść ogólną, grozą śmiercią są ochraniani przez prawo.
  Ubolewam tylko nad Polakami którzy zginęli w tak tragicznych okolicznościach.
  Więc jak jeszcze raz usłyszę o kolejnym zamachu Francji to się chyba zerzygam.

  https://uploads.disquscdn.com/images/6bbadcccbfbd5002cd590fa4fb1d4468504adaf04f3a8b158338e8c94988b386.jpg

 • Kazimierz Wędrowny

  Warto pamiętać, że takie kraje jak Anglia, Francja wyrządziły w przeszłości wielkie zbrodnie na podbitych ludach w koloniach gdzie poddawali torturze niewolniczej pracy miliony ludzi, a także wielokrotnie dopuszczali się aktów ludobójczych. Czy w wielkiej mierze bogactwa i potęgi tych krajów nie wzięły się właśnie ze zniewolenia i rabowania krajów nierozwiniętych?

  • vilas

   i też z kolonizowania ekonomicznie innych
   nie tylko afryka i middle east
   południe europy było najpierw, od 1989 my,
   przecież oni zyskali na obaleniu komuny najbardziej
   znikł nasz przemysł, oni przejęli wszystko, sprzedają tu, sami liczą zyski

   • Pawel W

    Gdyby się wzbogaciły ze skolonizowania, to tak samo byłoby z Hiszpanią i Portugalią, które ściągnęły z Ameryk tyle złota, że Anglia i Francja nie mogłyby nawet sobie wymarzyć.

  • Krzysztof Gronowski

   Odsyłam do książki Waldemara Łysiaka “Stulecie Kłamstwa” rozdział – kłamstwo de-kolonializmu. Powtarzasz lewackie teorie.

 • Pingback: Makowiecki: Człowiek powinien mieć prawo do broni. Europa Zachodnia jest stracona. | Andrzej Turczyn()