Czechy: mężczyzna biegał z nożem po mieście, wykrzykując „Allahu Akbar!”

Czeska policja poszukuje mężczyzny, który kilka dni temu biegał po mieście Kladno z nożem, wykrzykując „Allahu Akbar!”.

2796619_22796619_

 

 

 

 

 

W Kladnie, mieście położonym kilkanaście km na zachód od Pragi, w środę po południu zauważono podejrzanego mężczyznę. Biegał po mieście z 12-cm nożem i według świadków krzyczał „Allahu Akbar!”. Miał ciemną karnację i ciemne włosy, przy czym jeden ze świadków twierdził, że mówił płynnie po czesku, bez akcentu.

Mężczyzna nikogo nie zranił, ale próbował ukraść komuś telefon komórkowy. W pościg ruszyli policjanci, a także policyjny helikopter, ale bez rezultatu. Opublikowano m.in. zdjęcia z kamer monitoringu, które zarejestrowały poszukiwanego mężczyznę.

(źródło kresy.pl)


 

Krótki komentarz. Czechy, podobnie jak Polska nie przyjmują uchodźców. A jednak tam zaczyna coś się już dziać. To zupełnie oczywiste, że podobne zjawiska będą narastały, aż w pewnym momencie będziemy świadkami czegoś strasznego. Zdrowy rozum podpowiada, że tak musi się stać. Islamiści wydali wojnę Europie i ta wojna systematycznie się rozwija. Jest inna niż wszystkie, ale tak samo dla cywilnych mieszkańców Europy niebezpieczna.

Politycy czekają, zupełnie nie wiem na co. Może ich rozumy przerasta to co nadciąga nad Europę i wciąż wierzą w to, że jakoś to będzie. Nie będzie i nie uda się przetrwać jeżeli solidnie się nie przygotujemy. Przygotowania nie mogą polegać na odbieraniu nam wolności pod pozorem walki z terrorem. Już o tym pisałem, z odebraniem wolności idzie o wiele większe zagrożenie, a łobuzom mordującym bez powodu stawić można skuteczny odpór korzystając z dobrze opisanej w ustawie obrony koniecznej, mając odpowiednie środki obrony – broń palną.

Przypominam słowa Ronalda Reagana – „Jesteśmy w stanie wojny, a przegrywamy ją dlatego, bo nie chcemy zdać sobie sprawy, że ją toczymy”. To jest zasadnicza prawda, niestety do głupich nie docierająca.

 • Tadeusz Pankracy

  Psychoza jest już taka, że dowolny ormowiec może zadzwonić na policję mówiąc, że widzi kolorowego gościa z niebezpiecznym narzędziem i mamroczącego coś pod nosem w niezrozumiałym języku. Zaraz zrobią z nim porządek. To, że się później okaże, że facet był opalony i że mu się ułamał korkociąg i używał po cichu słów, które nie przez wszystkich są zrozumiałe to zapomną ogłosić.
  Nie dajmy się zwariować. W Polsce nie było i nie będzie zamachów. Mimo tego, że wielu dziennikarzy i polityków o tym marzy (tysiące godzin wywiadów, tysiące artykułów, nowi celebryci – specjaliści od terroryzmu).

  • Andrzej Turczyn

   Jest w tym co Pan pisze sporo prawdy. Jednak nie zgadzam się stanowczo z tym stwierdzeniem: “W Polsce …. i nie będzie zamachów”. Skąd ta wiedza, bo moim zdaniem rozumowanie prowadzi do innego wniosku.

   • Tadeusz Pankracy

    Dlaczego nie będzie islamistycznych zamachów ?

    a) bo sami wykańczamy się szybciej i sprawniej (kilkadziesiąt osób tygodniowo)

    b) bo nic nie mają u nas do wygrania, dokładnie zero korzyści z zamachu

    c) bo wielu z islamistów uwierzyło już w propagandę o antysemityzmie Polaków (wróg naszego wroga naszym przyjacielem jest….)

  • norfonde

   Widać posiadasz tajemną wiedzę skoro znasz przyszłość. Pozwól jednak, że wierzyć w Twoją nie będę, w polityczno-medialną propagandę też nie wierzę. A specjalistę od terroryzmu to mamy… jednego łysego ormowca właśnie i idiotę zarazem.

  • Tadeusz Pankracy

   Nie chciałbym aby mój głos zabrzmiał jako wezwanie do dalszego rozbrajania się.
   Wprost przeciwnie. Dalszy wzrost czujności, umiejętności w posługiwaniu się bronią spowoduje, że będę miał rację pisząc że “w Polsce nie było i nie będzie zamachów”

   • Jakub Cezary

    Bzdura. Polska jak najbardziej jest na celowniku terrorystów. ISIS i AL-Kaida wielokrotnie grozili Polsce od chwili włączenie się w walkę z terrorystami pod egidą NATO. Poza tym Polska to dziewicza ziemia dla terrorystów i to jest jeden wielki bonus. Poza tym Polska nie tylko poza granicami kraju ale już na własnym terenie daje wyraz współpracy z USA, Wielkim Szatanem dla wielu muzułmanów.
    Ponadto Liga Muzułmańska to organizacja wprost powiązana z Bractwem Muzułmańskim, organizacją terrorystyczną. Członkowie LM nie raz pokazywali, że szariat w Polsce to nie obca im idea.
    Schengen wyludniło zachodnią granicę i teraz “uchodźcy” mogą swobodnie wybierać się do Polski, czyniąc przy okazji szkody o czym informował dziennik Gazeta Prawna. Informował, że do Słubic ściągnięto posiłki ze Szczecina, bo lokalna policja nie daje rady z kłopotliwymi przybyszami zza Odry.
    Nie wiem jak można wypowiadać tak żenujące słowa, że ” wielu islamistów uwierzyło w propagandę o antysemityzmie w Polsce”. Każdy to ma pojęcie o islamie wie, że tylko konwersja na islam zapewnia spokój.
    Sami wykończymy się lepiej/ szybciej ? Tu trudno o komentarz bo to opinia typowego ignoranta, ślepego na to co dzieje się w Europie.

    • Tadeusz Pankracy

     Polska jest na celowniku ???
     No i co ?
     Nie mogą trafić ?
     Wystraszyli się pogróżek paru polityków, zdjęć z nauki strzelania kolejnego ?
     Poza kilkoma z nich, którzy tu przyjeżdżali w latach 70 i 80 na panienki i różnego rodzaju szkolenia nie wiedzą gdzie jest Polska.

     • Jakub Cezary

      Odpowiedź jest jedna. Na razie są cele o wyższym priorytecie, cele gdzie łatwiej jest się wtopić w tłum.
      Powtarzanie bzdur, że “Polska jest bezpieczna” jest karygodne.

     • Tadeusz Pankracy

      Albo są cele o wyższym priorytecie, albo Polska jest na celowniku.
      Polska nigdy nie przebije atrakcyjności jako cel takich państw jak Francja, Belgia no i może Niemcy. Nawet takie imprezy jak ostatnio nic nie zmienią na liście priorytetów islamistów

     • Jakub Cezary

      Zaklinanie rzeczywistości.

     • geminix

      Albo jesteś wysokim funkcjonariuszem ABW, CBŚ albo SKW i masz świetne informacje – ale w takim razie nie wiem czemu na publicznym forum dzielisz się wiedzą co najmniej niejawną? Albo posługujesz się domysłami i plotkami.
      Skąd wiesz, czy na terenie Polski nie były planowane zamachy, ale udało się im zapobiec? Jak czytamy w doniesieniach o zamachach w innych krajach to wynika z nich, że służby specjalne popełniły szereg błędów przy swojej pracy (a to kogoś niepotrzebnie zwolniono z aresztu, a to zignorowano jakieś informacje, albo nie zweryfikowano delikwenta – tak było w Nicei – facet sobie wjechał do zamkniętej strefy “na gębę”) a nasze służby może tych błędów nie popełniają. A siedzą cicho (nie chwalą się tym) bo taka jest specyfika ich pracy.

     • vilas

      Ziobro właśnie ujawnił że złapano paru co być może coś planowali

      ale złapano właśnie tylko dlatego że jest u nas ksenofobia i nieco rasizmu – używając zachodniego słownictwa

      na zachodzie facet o wyglądzie islamisty chodzący robiący zdjęcia w metrze nie budzi czujności, u nas na szczęście tak

     • Tadeusz Pankracy

      Groźnie brzmi to “że złapano paru co być może coś planowali”. Złych ludzi powinno się łapać, zamykać, torturować i utylizować.
      Ale złych, a nie tych co być może coś tam planowali, albo nażarli się peklowanego mięsa (zapach azotanu amonu)

     • Tadeusz Pankracy

      Nie jestem, nie byłem, nie będę żadnym funkcjonariuszem.
      A skąd wiem, że nikt nic nie planował ? To proste. Na czele służb stoją politycy. Nie ma takiego polityka, który przepuściłby taką okazję, aby nie ogłosić, że właśnie obronił naród, dzieci, kobiety przed zamachem.

     • geminix

      Zgadzam się, z twoją – przekazaną co prawda nie wprost, ale jasną do odgadnięcia – tezą, że większość polityków to debile. Jednakowoż nie wszyscy. Mam nadzieję.