Grupa Broń palna na Facebook bije rekordy popularności.

Kilka dni temu Facebook zablokował grupę Broń palna na portalu społecznościowym Facebook. Po kilku dniach grupa została przywrócona do życia. Dokładnie w dniu 17 października 2016 r. w godzinach popołudniowych grupa Broń palna została uruchomiona przez administrację Facebooka. Od tego momentu do chwili obecnej upłynęło dwa dni.

W momencie blokady grupy zrobiłem zrzuty z ekranu i wynika z nich, że było wtedy w grupie 22 114 osób.

fbnronpalnailosc

Po dwóch dniach od uruchomienia grupy ponownie liczba członków wynosi:

bpczlonk191016

Ponad 1000 osób przyłączyło się do grupy w przeciągu nieco ponad 2 dni. To moim zdaniem obrazuje skalę zainteresowania Polaków tematyką broni palnej, a w konsekwencji i dostępem do niej. Tego zainteresowania nie można w żaden sposób bagatelizować, to musi być wyraźnie dostrzegalne.

Na nic zaklęcia rzeczywistości przez przeciwników normalności. To zainteresowanie obrazuje fakt, że Polacy chcą mieć łatwiejszy dostęp do broni palnej. Ten kto przyłoży rękę do tego dzieła, zostanie na zawsze zapisany w naszej historii. Znajdzie się tam i miejsce dla zdrajców, co nieprawdopodobne rozbrojenie Polaków wciąż utrzymują. Dzisiaj internet, portale społecznościowe, w Facebook odgrywają chyba już większa rolę niż telewizja.

Pamiętajcie o tej przestrodze politycy, czeka na was wieka sława lub hańba.

grupabronpalna

 • max-bit

  Dalej kopiemy się o promile a raczej ich duże ułamki…
  Już kiedyś przytaczałem cyfry ile po ilu latach aby coś drgnęło …

 • Rośnie powoli, ale dobrze że rośnie. Na drodze do szerszego uzbrojenia stoją coraz bardziej kreatywne zastępy gorliwych z WPA. Katowice coraz chętniej wygrzebują przedawnione, zatarte wyroki i na ich podstawie wysyłają ponownie na badania psychologiczo-psychiatryczne.

  Zresztą, furtką do tych działań jest znany wyrok NSA II OSK 1683/13, który pozwala im doszukiwać się “wad charakteru” nawet mimo absolutnie czystej kartoteki (z punktu widzenia prawa). Nagle zatarcie skazania już nie obowiązuje i witamy w realiach najgorszych wad amerykańskiego systemu policyjnego — nigdy niezapominającej machiny, która zmienia nawet drobne błędy (odpokutowane!) w podsumowanie całego życia człowieka, nieważne jak obecnie wzorowego.

  Wprawdzie większość młodych ludzi nie ma żadnego epizodu z karaniem, więc nie jest to problem nagminny, ale ta głęboka niesprawiedliwość urzędniczego widzimisię jest odrażająca. Na senatora, czy posła można kandydować od razu po zatarciu (i długie lata można było kandydować z wyrokami), ale zwykłego człowieka prześwietlają jakby był terrorystą.

  • max-bit

   Jak zwykle WPA Kat the best

 • Waldemar M

  Spokojnie…nie damy się!!!

 • Jak poprosić o przywrócenie do grupy BROŃ PALNA, bo chyba mnie wysiudali a nie dawałem żadnych ogłoszeń?