Donald Trump: Stawką los naszej cywilizacji.

Wysłuchałem z uwagą. To absolutnie najważniejsze słowa, w najważniejszych wyborach jakie nas czekają. Chociaż to wybory w Ameryce, ich wynik nas dotknie bezpośrednio. Gdy wygra Clinton będziemy zmierzali już wprost do rządu światowego. Gdy wygra Trump Amerykę odzyskają Amerykanie. To wciąż w Ameryce jest centrum światowej polityki i finansów.

Polacy ostatkiem sił wybrali obóz patriotyczny. Niestety PiS zamiast oddawać indywidualną wolność Polakom tworzy wrogi wolności socjalizm. To naprawdę źle prognozuje. Niestety, póki co nie mamy wyboru, lepszy socjalistyczny PiS niż jakakolwiek międzynarodówka.

Moim zdaniem bez Ameryki konserwatywnej, Ameryki wolnej, nie ma szans na przetrwanie naszej cywilizacji, na nasze przetrwanie. Ostatnia nadzieja na powstrzymanie światowego rządu w konserwatywnej Ameryce, w Amerykanach dla których wolność indywidualna jest cenniejsza niż wszystko. Czy Amerykanom się powiedzie i czy ich sukces da również nam nadzieję?

Niech Bóg błogosławi Ameryce. Bez Bożego błogosławieństwa to mogą być naprawdę ostatnie wybory w historii naszej cywilizacji.

Obejrzyjcie, rozpowszechniajcie, to musi każdy zobaczyć i módlcie się za los i przetrwanie chrześcijańskiej cywilizacji.

 • max-bit

  A ja uważam, a jest to nauka wynikająca z historii, że cały ten Tramp i Clinton to ustawka.
  Tak normalna ustawka za którą ktoś lub coś stoi i pociąga za sznureczki, a gawiedź się bawi i myśli że ma wolność.
  Jak ktoś uważa że w takim kraju jak USA gdzie rządzą potężne korporacje, wojsko, banki itd … przyjdzie sobie jakiś Trump i będzie robił co chce ? Jak tak ktoś myśli no cóż wierzyć można we wszytko nawet w płaską ziemię opartą na 3 krokodylach.

  Panie Andrzeju :
  cytuje:
  “Gdy wygra Clinton będziemy zmierzali już wprost do rządu światowego. Gdy wygra Trump Amerykę odzyskają Amerykanie”

  Naprawdę tak Pan uważa ?

  Oczywiście można w jakimś procencie uważać że Trump to faktycznie nie zależny kandydat, zawsze jest taka możliwość. Ale jeśli Trump będzie fikał to oni już to znajdą sposób aby albo Trump nie wygrał, a jeśli się to nie uda to są inne sposoby, a przecież już kilka razy taki X plan w stosunku do X prezydenta USA zastosowali.
  Tak no tak.

  • TenSamJa

   Ja chciałem dodać że tylu prezydentów USA nie zginęło w zamachach bez powodu każdy, który się stawiał kulka w łeb po problemie

  • vilas

   zapomniałeś o jednym czynniku – Trump sam jest miliarderem
   to pozwala mu właśnie zjawić się i robić co chce,
   bo on jest niezależny bo on ma majątek,
   gdyby to był taki powiedzmy “muzyk, poeta” mający średnią krajową – trudno by było uwierzyć, że pozwolono by zaszedł wysoko,
   ale to jest miliarder,
   oczywiście Trump jest na prawie 200-tnym miejscu najbogatszych osób w USA, George Soros jest na siódmym miejscu , owszem
   ale Trump może (nie musi) byc niezależny

 • gen

  Ameryka jest jedynym krajem na swiecie w ktorym dokonano tak wielu zabojstw prezydentow !! Wiem ,ze Trump nie bedzie duzym problemem, zawsze najwieksza przeszkoda sa raczej ludzie !! Jak narazie strzyga nas jak owce ,ale mam nadzieje ,ze sie to niedlugo skonczy……….

  • max-bit

   Na podstawie wiki:
   Cytat:
   Czterech prezydentów zamordowano w czasie pełnienia urzędu:
   – Abraham Lincoln (1861-1865),
   – James Abram Garfield (1881),
   – William McKinley (1897-1901),
   – John Fitzgerald Kennedy (1961-1963).
   Oznacza to, że zamordowano ponad 9% urzędujących prezydentów.
   Koniec cytatu.
   Ode mnie: powiedział bym wynik niezły.
   Ale tutaj myślę zasada jest prosta tam jest o co się bić (tudzież mordować).
   Niestety nie pamiętajmy o jednym USA (jak i Anglosasi ba germanie i nie tylko) nie mają przyjaciół ONI MAJĄ INTERESY.
   A my o tym notorycznie zapominamy, wierzymy w bajki że oni nas kochają 🙂 tia…
   Nawet za czasów PRL ich działania nie były podyktowane jakimiś uczuciami, no chyba że za uczucia zrozumieć biznes jaki mieli w upadku “Układu Warszawskiego”.
   Dziś nas znowu “wystawiają”, a my zamiast prowadzić politykę Pro Polską prowadzimy politykę … hmmm, no na pewno nie tą ostatnią. A jaką, no każdą inna w zależności kto rządzi, obecnie by się doszukiwać elementy polityki Pro Amerykańskiej.
   Oczywiście można i taką Polityke prowadzić, ale trzeba po prostu za to “wystawić rachunek” tak przecież przez wiele lat np. robiła(i) Turcja, o Izraelu nie wspomnę. Oczywiście oni prowadzą elementy polityki USA, ale nie zapominają o swoich interesach !
   A my … no właśnie ?
   Dno i 3 metry mułu.

   • vilas

    dokładnie,
    rozbicie Układu Warszawskiego i obalenie komunizmu nie było po to żeby dać nam wolność,
    ale tam był kryzys nadprodukcji , każdy miał telewizor, każdy miał pralke, każdy miał samochód – nie było co i komu sprzedawać (a nasze tanie produkty mimo mniejszego zaawansowania technicznego były dla nich tanią konkurencją),
    obalono blok wschodni (niszcząc nasz przemysł) i znów mogli sprzedawać aż tu się jakoś nasyciło i wtedy już do chin by potanić,
    jedyne co rosło to zyski koncernów,
    nasza wolność to jedynie odprysk tej sytuacji,
    podobnie jak nasza niepodległość to wynik tego że aby osłabić carską Rosję, niemcy wysłali agentów w postaci bolszewików (którzy ponoć też byli finansowani przez pewnych bankierów których nazwisko się przewija i wokół obecnego kryzysu migracyjnego), zawsze zyskiwało USA

 • Bartosz Skowroński

  ja w wyborach w Ameryce widzę tyle że jak wygra Trump do nas nic się nie zmieni a jak Clinton to zbanuje broń i nasze Europejskie/polskie lewactwo będzie mówić zakazać calkiem broni, USA zakazuje to my też musimy.

 • vilas

  ” Niestety PiS zamiast oddawać indywidualną wolność Polakom tworzy wrogi wolności socjalizm.”

  w innym niusie (tak, wiem piszę długie posty bo piszę bezwzrokowo i bardzo szybko jak stenotypistka) porównałem PiS do “wierzącego policjanta”
  PiS to wg mnie po prostu wierzący policjant – policja nie jest za wolnością, policja lubi łapać tych co coś ukradli i przy okazji mieć socjal dobry

  a Trump to kolejne “mniejsze zło” – dla nas chyba najlepszy by był Cruz ale Cruza już nie ma

 • Witek

  A ja zamiast “wrogiego wolności socjalizmu” wolę jakąkolwiek międzynarodówkę w której sam będę mógł sobie stworzyć własną przestrzeń wolności. Bo ja prawie połowę życia spędziłem pod panowaniem takiego wrogiego wolności socjalizmu , a ten który stopniowo nadchodzi coraz mnie różni się od tego co było przed 1989 r. Przyjdzie moment kiedy w waszych drzwiach stanie policjant i “poprosi” o klucze do waszych sejfów z bronią, ale wtedy na jakąkolwiek refleksję będzie już za późno.

 • Andrzej Turczyn
 • Pingback: Donald Trump wygrał wybory prezydenckie w USA! | Andrzej Turczyn()