Skandal w rządzie PiS! Obraźliwy wobec Donalda Trumpa wpis zaufanego człowieka Morawieckiego.

Ledwie skończyłem pisać o wgranej Donalda Trumpa, a tu proszę, objawiło się prawdziwe oblicze bankiera Mateusza Morawieckiego. Jego zaufany człowiek, członek gabinetu politycznego Jan Zujewicz, opublikował na Twitter skandaliczny wpis. Tak wiem, że tego nie napisał Morawiecki, ale Morawiecki takimi ludźmi się otacza i bierze za nich odpowiedzialność. Gabinet polityczny to miejsce gdzie tworzy się politykę ministra, a zatem Morawiecki wie kogo tam zatrudnił.

Upudrować tego smrodu się nie da, ten obrzydliwy smród pójdzie w świat. Wicepremier Morawiecki będzie teraz egzemplifikował w rządzie to z czym walczył w wyborach prezydenckich Trump.

 

bankier2

Politycy PiS przegońcie Morawieckiego i towarzystwo jakie ze sobą przyprowadził do polskiej polityki. To socjalistyczna międzynarodówka korporacji. Światowe lewactwo wyłazi z gabinetów zajętych przez tych ludzi. Polacy, którzy oddali na Was swój głos tego nie akceptują! Nie po to powierzyliśmy wam ster władzy w Polsce, abyśmy musieli znosić taki wstyd. Jak trzeba być zdeklarowanym stronnikiem światowego lewactwa, aby tak publicznie zlekceważyć Prezydenta elekta USA?!

Taki wstyd, taki smród nie może unosić się nad Polską. Czas pognać bankiera Morawieckiego razem z jego zaufanymi stronnikami. No chyba, że zwyczajnie nie macie jaj!

 • PK

  No cóż. Mistrzowie dyplomacji…

 • Krzysztof Jabłoński

  Na miejscu Prezydenta już bym miał innego ministra.

  • Andrzej Turczyn

   Ale czy oni mają jaja….

 • norfonde

  Pis to partia lewicowa, dlaczego ma przeganiać swoich?

  • Jan Werbiński

   Lewacko prawacka. Łączy to co najgorsze z lewactwa i prawactwa: narodowy socjalizm.
   Amerykańscy republikanie to jej przeciwieństwo czyli partia pro kapitalistyczna.

   • norfonde

    Dziękuję za uzupełnienie.

   • Kostek Skoczy

    Narodowy socjalizm zawsze był lewicowy. Różnica pomiędzy narodowym socjalizmem i internacjonalistyczną lewica jest iluzoryczna. Oba systemy mordują z przyjemnością.

  • Andrzej Turczyn

   ten wpis jest lewacki, nie lewicowy – moim zdaniem

   • norfonde

    Różnica na zasadzie śmierć przez strzał w potylice, a śmierć przez powieszenie…

    • Mozets

     Czym sie różni komunizm od socjalizmu:
     Komuniści od razu strzelają w łeb – socjaliści najpierw pomęczą.

 • Grajec1

  …im kury szczać prowadzać jak powiedział Józef Piłsudski.Wstyd za takich “politykóffff”.

 • Apolinary Koniecpolski

  Mysle ze to niezbyt politycznie wyrazac swoja krytyczna opinie wobec PiS w sytuacji gdy to na glosie PiS nam zalezy w sprawie projektu UoBiA.
  To PiS dopusci projekt pod obrady i to PiS bedzie przeglosowywal projekt.

  Proponuje zejsc na ziemie i powsciagnac jezyki.
  Wypowiedzi wspolpracownikow Morawieckiego to jego problem a nie nasz.

  • Witek

   Jeżeli PiS to zrobi, to jako jeden z pierwszych przyznam że ta partia zrobiła chociaż jedną dobrą rzecz. Ale szczerze mówiąc raczej wątpię.

  • Robert N

   popieram

  • Krzysztof Jabłoński

   Racja. Za to zwyczajnie głupie jest obrażanie nowo wybranego prezydenta państwa, z którym się prowadzi ścisłą współpracę.

  • Andrzej Turczyn

   Zawsze się nad tym zastanawiam. Dochodzę jednak do wniosku, że prawda jest ważniejsza niż dobre samopoczucie PiS. Jestem też przekonany, że PiS oczekuje od nas odpowiedzi na to co robi, aby wiedzieć, że robi zgodnie z oczekiwaniami społecznymi. Staram się zatem na to oczekiwanie odpowiadać i wyrażać swoje zdanie o PiS.
   Nie mam zamiaru być petentem w czapce w rękach, przestępującym z nogi na nogę. Ta droga nie może zaprowadzić do celu.

   • Apolinary Koniecpolski

    Mysle Panie Andrzeju ze nie wolno mieszac odmiennych systemow walutowych.
    Poparcie lub nie dla jakiejkolwiek partii wyrazam jako wyborca skreslajac odpowiednie rubryczki na kartach do glosowania.
    Jezeli jednak chce w pragmatyczny sposob lobbowac za przyjeciem projektu UoBiA rozmawialbym ze WSZYSTKIMI klubami i nie konfliktowal sie z nikim.

  • Mozets

   Proponuje zejsc na ziemie i powsciagnac jezyki.
   Wypowiedzi wspolpracownikow Morawieckiego to jego problem a nie nasz.
   pisze Pan Koniecpolski.
   *******************************************
   I to jest głos człowieka rozsądnego. Ukryci na tym forum miłośnicy sojaldemokracji będę starać się (jak zawsze) “wyprowadzać ludzi na ulicę” by tam załatwiać swoje sprawy przy pomocy podbechtanego tłumu. Może od razu rozstrzelać min. Morawieckiego? Sporo osób nawet niegłupich daje się na to nabrać.

 • Minuteman

  No cóż, skoro nasz nieszczęśliwy kraj i tak nie ma za grosz suwerenności, to może po raz pierwszy wyniknie z tego coś dobrego – można mieć nadzieję, że amerykańska administracja to zauważy i każe PiSowi odwołać tego pajaca.
  Wtedy odwołają go w podskokach. Oby tylko amerykanom chciało się zwrócić uwagę na taką duperelę. W tym przypadku byłoby to dla nas dobre.

  • Andrzej Turczyn

   Oby tak właśnie było….

   • Mozets

    Prezydent elekt Trump i USA musieliby upaść na głowę z Empire State Building by zajmować się durnymi wypowiedziami w gąszczu internetowej sieczki w jakimś pomniejszym kraju zupełnie nic nie znaczących politycznie pracowników jakiejś instytucji. Gdyby to powiedział prezydent RP- co innego. On Prezydent i Trump – toże. Swojego czasu Brunek określił USA (naszego sojusznika w NATO) jako “obce mocarstwo”. I nic – nawet na ROMB nie było żadnego odzewu. Na ROMB również hasa bez ograniczeń V kolumna razwiedki i lobby rosyjsko-lewackiego. Nie strzelać do nich po bolszewicku – ale ukazywać ich prawdziwe intencje, demagogie i podjudzanie.
    kpt.M.Mozets (jnwsws) .

 • Navigare
 • Mozets

  Czy słusznie zwracając uwagę na niestosowny wpis jednego z młodych gówniarzy ( ale być może mających pojęcie o ekonomii i pieniądzu) chcemy z tego powodu wywalić rząd do śmietnika? Gdyby tak rozumować to każdego ministra można-by od razu ciupasem podać do dymisji. Bo poglądy jakiegoś z ich pracowników są niebłagorodne. To ociera się o bolszewizm – gdzie nie wolno mieć własnego zdania tylko takie jakie jest jedynie słuszne. Hydraulik ( oczywiście przeginam pałę) powinien zwolnić z pracy najlepszego kręcirurę np. bo ten jest miłośnikiem Jolci Kwaśniewskiej z domu Konty. Bądźcie państwo poważni.
  kpt. M.Mozets (jnwsws).

 • Pingback: Czy oni nas ograją, a może czy sami się zakiwamy? | Andrzej Turczyn()