O broni palnej w idź pod prąd TV.

Kilka dni temu byłem zaproszony do internetowej telewizji idź pod prąd. Program ciekawy, poświęcony wyborom w USA i broni palnej. To był program niepoprawny politycznie, ale za to niezwykle prawdziwy i ciekawy.

Nie będę komentował, bo co chciałem skomentować to w programie powiedziałem. Was zapraszam do komentowania tego co w programie było o broni.

O broni palnej od 26,50, zapraszam do oglądania:

ipp

Aby przejść do programu kliknij na powyższe zdjęcie lub poniższy film. O broni od 26,50.

 

 

 • max-bit

  W USA ciągle zamieszki przeciwko TRUMP-owi.
  Ja jestem ciekaw jak się to skończy.
  A nie trzeba dawać przykładów jak kończyli prezydenci którzy mieli silną “opozycję”.
  I jeszcze jedno ta strona jest jak wiemy z historii bezwzględna i zrobi wszystko aby “wyrugować” konkurencje, a czy tak się stanie zobaczymy.
  Niestety obawiam się jeśli by się to zdarzyło mogło by to już poważnie wstrząsnąć USA a jak też wiemy już taka wojna domowa w historii USA miała miejsce.
  Dla przypomnienia było do tej pory ich 4:
  Abraham Lincoln, James A. Garfield, William McKinley, John Fitzgerald Kennedy

  • No tak, już co najmniej jeden prezydent USA został “unieszkodliwiony”.

  • Kostek Skoczy

   Zamieszki zamieszkami, ale Szorosz płaci podobno $18/hr. Można zarobić do $1800 na tydzień z nadgodzinami. I co na to “polscy” KOD’owcy? Dostaniecie tyle? Jak nie to wynocha do USA.

   • max-bit

    Ciekawe …
    Teraz Trumpowi pozostaje się dogadać z “niewidocznymi” jeśli będzie fikał … smutne to ale niestety prawdziwe.
    Po za tym zauważcie że na tych wiecach już się zdarzają “wypadki” z bronią, a przecież “oni” są przeciwni broni. Tu widać jasno że dają mu do zrozumienia.
    Zauważmy też jedną prawdę aktualną od lat że “oni” oczywiście są przeciwni dostępności broni dla normalnych obywateli, za to sami bez skrupułów wykorzystują tą broń do torowania sobie drogi do władzy i kasy, a owych “onych” lokalizacja nie jest ważna może to być Bangladesz, USA, Francja czy jakikolwiek kraj na tym padole łez.
    Ciekawe.
    Do dziś nie znamy prawdy o JFK choć był Demokratą (pozostałych trzech to republikanie) jednak chyba był on prawdziwym demokratą, jednak zagroził ówczesnemu establishment-owi.
    Nie czarujmy się świat to nie aniołek pokoju, rządzi kasa i władza i vice wersa. A tam chodzi o naprawdę olbrzymią kasę .
    Po za tym Trump tez obiecuje rzeczy nie możliwe np chce aby fabryki wróciły do USA, fajnie to usłyszałem w radiu to musiał by płacić robotnikom poniżej 1 $, realne no nie.
    Oparliśmy (nasza cywilizacja) na tzw wzroście gospodarczym co ni mniej ni więcej oznacza że trzeba produkować coraz więcej a zarazem coraz taniej.
    Do tego “dobrobytu” pędzą wszyscy ONI MY i ci inni, niestety to kiedyś będzie musiało mieć swój kres, świat to nie puszka bez dna.
    Logika i matematyką nie kłamią, a ludzie jak te głupie zwierzątka w to wierzą że jednak nie ma dna …. jeszcze.
    Zastanówmy się …. dla dobra nas, a już na pewno naszych dzieci, wnuków …

    Oto słowo na niedzielę.

    • Bartosz Skowroński

     powrót fabryk do USA w czesci jest możliwy gdy obniżysz podatki i dasz wysokie cła na import. (w sumie to w każdym kraju)

     • max-bit

      Ale do kosztów produkcji poniżej 1 $ ? Cudów nie ma.
      Cła ? Hmmm …. i co nagle powiesz że nie będzie Srajfonów ?
      To bardzo prosty przykład … ale jak że dobitny.
      Oczywiście cześć społeczeństwa powie OK (mnie nawet by się to spodobało) skończyło by się kupowanie wszystkiego co jest nam nie potrzebne.
      A teraz trzeba sobie zdać proste pytanie gdzie jest problem.
      Jedni będą szukać tam inni gdzie indziej.
      Problemem jest sam człowiek, niestety zachowujemy się jak pewna choroba, jesteśmy częścią tej planety tak samo jak komórki tej choroby jednak “zmutowaliśmy” dlaczego ? nikt tego nie wie. Stajemy się wrogiem samego siebie, rozmnażamy się ale to jeszcze nic w tym złego jednak nie umiemy kontrolować tego rozmnażania co gorsza w sposób nie kontrolowany pochłaniamy zasoby planety która jest naszą żywicielką, zatruwamy ją i coraz bardziej “mutujemy” stajemy się coraz bardziej nie obliczalni, narobiliśmy “przerzutów” a wszędzie (no praktycznie wszędzie) gdzie powstały “guzy” okolice żywiciela zostały skutecznie zniszczone. W każdej chwili jesteśmy w stanie zniszczyć żywiciela doszczętnie.
      Straszne ? Ano straszne analogiczne ?
      Można sobie zadać smutne pytanie i co dalej ? Czy są szanse aby się ta choroba cofnęła a komórki się same “naprawiły” ?
      No tu pozostawię …

      Ano taka smutna refleksja może nie po to aby wieszczyć jakiś kataklizm a może po to aby samemu sobie “naprawić” ten błąd DNA.
      Cuda się zdarzają, i miejmy nadzieję ze tak i będzie w tym przypadku … może jakaś kolejna mutacja nas naprawi.

      Oto słowo na Niedzielę.

     • Pawel W

      Poleciałeś Matrixem i NWO! 😛

    • Kapitalizm w obecnej formie musi w końcu upaść i wraz z nim nasza “wspaniała” cywilizacja.

 • Na granicy irytacji jest ta pani prowadząca program, z jakby przyklejonym ciągłym uśmiechem, przerywająca niektóre wypowiedzi i niemal wyskakująca z siedzenia żeby wciąć się w wypowiedź.

 • vilas

  ale ona ładna 🙂

 • PK

  Trochę szkoda, że państwo prowadzący nie przygotowali się do rozmowy i nie zapoznali z projektem. Wnioskuję to po tym, że mówią o wprowadzeniu kategorii “borni do ochrony miru domowego” (co rzeczywiście było kiedyś postulowane, jako zmiana w obecnej UOBiA), podczas gdy jednym z najważniejszych założeń omawianego projektu jest w mojej ocenie właśnie odejście od “broni do celu”. “Idź pod prąd” zmiany popiera, więc dobrze by było, gdyby wiedzieli co popierają.

 • Robert N

  Mam pytanko w sprawie interpretacji projektu ustawy. Rozumiem, że Uberti 1873 Cattleman na amunicję 44-40 zostanie sklasyfikowany jako kategoria D – broń zabytkowa a co z tym samym rewolwerem w kalibrze .22 (z lufą 5,5” czyli długość całkowita 282 mm) czy nadal jest zabytkiem czy już wchodzi w kategorię C – broń krótką bocznego zapłonu jednostrzałową i powtarzalną, której całkowita długość przekracza 280 mm?

  • Bartosz Skowroński

   broń w kat, D amunicja w kat C (kat. D dopuszcza posiadanie amunicji tylko w postaci prochu czarnego (bez spłonek) ) broń będzie mogła wisieć na ścianie (tak jak teraz rozdzielne ładowanie) a amunicja w sejfie

   • Robert N

    Brzmi logicznie – chyba istotne jest też kto to będzie interpretował, jeśli policja to ho, ho różnie może być…( już widzieliśmy “ciekawe” interpretacje)