Szkolenia strzeleckie można wykupić na Gruponie.

Strzelectwo rekreacyjne jest już na tyle atrakcyjne, że szkolenia strzeleckie  kupić można na Gruponie. Popularny portal Grupon oferuje na jednej z warszawskich strzelnic szkolenie z instruktorem, w kilku konfiguracjach cenowych.

Można odbyć godzinne szkolenie za naprawdę niską cenę. Oczywiście nie będą to wyczerpujące tematykę strzelecką zajęcia, a jedynie krótka prezentacja.

Oferta pojawiła się w sprzedaży, bo takie jest zainteresowanie społeczne i rynkowe, a ćwiczenia z bronią palną stają się wciąż i coraz bardziej popularne. Strzelectwo jako forma rekreacji, ale wynikającej z pragnienia potrzeby posiadania praktycznych umiejętności, trafia do pop kultury.

grupon1

 

  • PK

    30zł za godzinę stanowiska w Warszawie, na krytej strzelnicy? Nie najgorzej. Oczywiście amunicja płatna osobno. Podejrzewam, że nazwanie tego “szkoleniem” jest trochę na wyrost, ale dając ofertę na gruponie może uda się im dotrzeć do kolejnej grupy osób.

  • Krzysztof Jabłoński

    Jest to pewien wskaźnik, jednak moje doświadczenia z Grouponem są raczej średnio przyjemne. Nie liczyłbym na to, że w jakiś znaczny sposób wpłynie to na stały wzrost zainteresowania. Obawiałbym się, że wręcz mocno zniechęci tych, którzy spróbują, ale nie zorientują się, że w cenie nie ma amunicji w ogóle (!).

  • Pawel W

    Strzelnica niedaleko mnie, ale strasznie droga. Ten Groupon może mnie zachęcić do odwiedzenia ich.