Złe wiadomości z Parlamentu Europejskiego.

Nie znam szczegółów, ale z tego co udało mi się metodą szeptaną dowiedzieć sprawy w Parlamencie Europejskim idą w złym kierunku. Komisja trójstronna, która zajmuje się projektem dyrektywy towarzyszki Bieńkowskiej podobno uzgodniła, że zakazane będą magazynki większe niż 10 naboi do karabinków i większe niż 20 do pistoletów. Karabinki, które są w stanie przyjąć zakazany magazynek wprowadzone zostaną do tworzonej kategorii broni A7, czyli broni zakazanej do posiadania. Posiadanie będzie możliwe wyłącznie dla strzelców sportowych zrzeszonej w międzynarodowej organizacji sportowej, o ile ta organizacja przewidywał będzie dyscyplinę sportową wymagającą takich magazynków. Do tego pojawia się obowiązek  badań lekarskich i psychologicznych w cyklach 5 letnich. Co więcej i czy dokładnie tak, tego nie wiem.

progres2

Moim zdaniem może oznaczać to tyle, że wszelka broń samopowtarzalna, łącznie z bronią bocznego zapłonu będzie zakazana. Europejskie lewactwo jak widać jest zdeterminowane i nie odpuszcza ani na chwilę. Unijni urzędnicy lekceważą wszelkie argumenty, nie sporządzili oceny skutków regulacji, a ocena przygotowana siłami organizacji Firearms United jest lekceważona. Niemcy pod rządami lewicowej kanclerzyny Merkel oraz Francja pod rządami komunisty Hollande prą za wszelką cenę do wprowadzenia zakazu posiadania broni.

Proszę o zaangażowanie w społeczny nacisk na posłów z Parlamentu Europejskiego. Szczegóły znajdziecie na stronach Firearms United oraz w jednym z moich wpisów Pilne! Konieczna wzmożona aktywność wobec europosłów. Zapewniam, że nacisk społeczny działa i dał temu świadectwo jedne z polskich posłów w Parlamencie Europejskim pan Zdzisław Krasnodębski:

krasno

Utrzymuję i upieram się, że prawdziwa jest teza iż rozbrojenie jest zwiastunem holokaustu. Im większa skala rozbrojenia, tym większy holokaust nam szykują europejscy dygnitarze. Nie słucham głupców, co śmieją się z tych słów. Żydzi gdy tow. Hitler odbierał im broń, też nie mieli podstaw twierdzić, że wymordowany zostanie niemal cały naród. My jesteśmy bogatsi o tą i inne historie i z pewnością dzisiaj można twierdzić tak jak piszę.

holokaust

Przykład towarzyszy hitlera, stalina czy lenina, nie jest odosobniony. Tam gdzie odbiera się ludziom broń, tam planuje się ich eksterminację.

 

ormia

 

Fundacja Ad Arma donosi, że ja nie mam racji (około 5 min), oby tak było. Jak nigdy życzę sobie tego abym się mylił.

 • Pawel W

  “Unijni urzędnicy lekceważą wszelkie argumenty, nie sporządzili oceny skutków regulacji, a ocena przygotowana siłami organizacji Firearms United jest lekceważona.” – obawiam się, że tu się Pan bardzo myli. Uważam, że bardzo poważnie biorą tę ocenę skutków pod uwagę, DLATEGO chcą wprowadzenia dalszych ograniczeń w dostępie do broni. Proszę zobaczyć, co stało się w Nicei(dopiero uzbrojona osoba powstrzymała zamachowca), czy w innych miejscach. Niby mają więcej broni na mieszkańca niż Polacy, ale nie mogą jej nosić, czyli jej praktyczna użyteczność bliska zeru.

  • Mariusz Sienkiewicz

   Niestety nie żyjemy w mydlanej bańce naszych oczekiwań co do rzeczywistości. Niewygodna prawda jest taka, że uśpiono w nas instynkt samozachowawczy poprzez twierdzenie, że jesteśmy bezpieczni bo jest policja i wojsko. Oni zazwyczaj przyjeżdżają na miejsce już po fakcie aby zabezpieczyć ślady więc twierdzenie, że broń w rękach obywateli nie stanowi zabezpieczenia przed zamachem jest tak samo uprawnione jak to że posiadanie policji i wojska też nie zapobiega zamachom. Po co więc policja i wojsko? Świat jest inny niż nam się wydaje. Wystarczy mała zmiana w naszym środowisku taka jak ta, że terroryści będą mieli świadomość, że każdy obywatel kraju unii ma pozwolenie na broń i użyje jej do odporu ataku, wtedy zmieni się ich nastawienie nawet do zwykłych bandyckich napadów.

 • Damian Kułaga

  A tutaj info z wczoraj od fundacji Ad Arma, że pomysły ograniczenia używania platform AK i AR15 oraz pojemnosci magazynków zostały już odrzucone w trakcie negocjacji (5:34). Ktoś wie coś wiecej?

  https://www.youtube.com/watch?v=MRA7BT3g-Lw

  • Andrzej Turczyn

   Zaznaczyłem, że moja informacja jest niepewna. Uzyskana drogą szeptaną. Być może pan Hoga jest lepiej zorientowany. Chociaż ja swoje informacje starałem się potwierdzić w dwóch niezależnych od siebie źródłach i tak mi to wychodzi, że mam rację. Jeżeli się mylę, a pan Jacek Hoga ma rację, będę bardzo zadowolony.

  • Andrzej Turczyn

   Rozmawiałem telefonicznie z panem Hoga, to komentarz do informacji sprzed kilku dni, a sytuacja zmienia się co parę godzin.

 • max-bit

  To ja sobie pozwolę wejść w obszar teorii spiskowych. Proszę pamiętać że to teorie spiskowe usłyszane z internetów.
  Ptaszki internetowe ćwierkają że gdzieś na terenie Niemiec ma powstawać tajna armia złożona z wszystkich znanych nam “imigrantów”.
  Ktoś powie jak co absurd ? I oczywiście zdrowy człowiek pewnie będzie miał rację.
  Ale popatrzmy co się dzieje w całej europie ?
  Zastanówmy się dlaczego ktoś nam na teren europy wpuszcza całe już teraz miliony obcych kulturowo ludzi ?
  Dlaczego ktoś zapewnia im byt ?
  Dlaczego są to w większości młodzi ludzie w wieku “poborowym” ?
  OK ktoś powie po ta aby zapewnić siłę roboczą w danym kraju.
  Jednak fakty mówią coś innego te osoby w znacznym procencie nie pracują, a często stanowią koszt większy niż zysk ?
  W dodatku europa a już teraz i nasz kraj opanowana przez różne “dziwne choroby” ja nie będę wymieniał ich nazw wszyscy widzimy o czym myślę.
  Ja nie chce tu snuć teorii spiskowych. Ale są tylko dwie możliwości.
  Albo europa jest tak zgłupiałym i chorym organizmem, albo faktycznie tym wszystkim rządzi …. niezły spisek.
  No cóż odpowiedź na to pytanie pozostawiam otwarte.

  Pan Andrzej … napisał rozbrojenie EUropejczyków jest zwiastunem holokaustu ….

  • Ivan

   Świat i polityka nie są miłe i piękne tak jak się malują. Jeżeli dzieje się coś, co nie ma uzasadnienia w zyskach, to znaczy że te zyski są zwyczajnie ukryte.
   Czy politycy Niemieccy, Włoscy, Francuscy, KE i cała ta banda to skrajni idioci, którzy nie widzą co się dzieje? To nie są idioci, tylko ludzie którzy forsują swój plan – w jakimś celu, doskonale widząc co się dzieje.

   Czy można uwierzyć w to, że cały establishment zaprasza (wręcz ściąga!) miliony imigrantów, którzy w ogóle się nie asymilują, a jedynie obciążają aparat socjalny i zwiększają przestępczość? Tu nie ma przypadków.

   Dlatego warto zastanowić się po co ta cała szopka, i komu i jak to może wyjść na rękę…

   • max-bit

    Nauka a raczej historia (i też jej nauka) jasno nam przedstawia obraz sytuacji że cywilizacje osiągały “jakiś” poziom i po prostu głupiały (formę zgłupienia pominę). Co doprowadzało je do upadku.
    Ja osobiście jestem aktualnie w uważaniu że właśnie do tego zbliża się nasza aktualna cywilizacja.
    Oparliśmy ją o wzrost gospodarczy i przejadanie wszelkiego dobra w sposób jak ja to lubię nazywać “nowotworowy”. I czy się nam to podoba musi się to skończyć nie ciekawie.
    Oczywiście nie oznacza to że ludzkość musi “wyginąć” po prostu zmieni się w coś innego w co tego nikt nie wie.
    Co do samych działań całego tego eurokołchozu, nie mi wyrokować czy tam wszyscy powariowali czy to jakiś gigantyczny spisek. Fakt jest taki że dla zdrowego człowieka wygląda to dziwnie.
    A może ktoś ma jakiś sprytny plan ? Ale jak to mawia redaktor Michalkiewicz na szczęście nie wszystkie spiski się udają, a nie obecność jest tylko wyższą formą obecności 🙂 … do przemyślenia.
    Ende.

 • Pingback: Związek Strzelectwa Dynamicznego » Złe wiadomości z Parlamentu Europejskiego()

 • vilas

  uczcie się medycyny pola walki – tyle powiem

 • Filip Jan Powstaniec

  Czy prawo może działać wstecz ?!
  Najpierw wprowadzają na rynek broń, dają pozwolenia ludziom, którzy często aby zakupić wymarzonego POF-a, STAG-a czy nawet Mossberga , musieli często rezygnować z dodatkowych uciech, odejmując sobie od ust łakocie.
  A teraz przychodzi jakaś PIPA PIPA i mówi , że nie można i że nie można.
  To co ?
  Są na tyle bogaci żeby przyjąć od nas tą broń czy na tyle głupi żeby podejść na odległość strzału ?

  • vilas

   “Są na tyle bogaci żeby przyjąć od nas tą broń czy na tyle głupi żeby podejść na odległość strzału ?”
   ani to ani to
   wyślą kolegów ze strzelnicy – policjantów z AT żeby odebrali,
   nie bedą odkupować, spróbują ukraść siłą i zobaczyć czy patrioci (głównie oni sie zbroją, rzadziej osoby które określamy mianem leming) się postawią, bo to chodzi o NWO,
   jak EU wprowadzi dyrektywę a rząd Polski ją wprowadzi , to zamiast pieniędzy za POFa zobaczysz lufy antyterrorystów , ci którzy ten rozkaz wydali z Brukseli będą sobie siedzieć w Brukseli, a Soros w USA ,
   natomiast Schultz będzie w niemczech (celowo z małej litery), verhofstad, timermans i inni unijni komisarze będą w swoich chronionych rezydencjach realizować to o czym książkę napisał George Orwell tytuując ją Rok 1984,
   leminga z bronią znam, zrobił patent i ma broń bo to był szpan w korpo, kupił broń za 16 tysi żeby szpanować w korpo,
   czy jego dyrektywa rusza ? gadałem z gościem, nie, jego nie rusza, on sobie kupi ozdobny super drogi sztucer czterotaktowy,
   on nie chce broni by bronić rodzinę lub kraj lub mieć na w razie klęski apokalipsy itd.
   on chce mieć dla szpanu coś drogiego
   a pozostali chcą mieć broń do obrony siebie, rodziny, Polski – to jest różnica i to chce NWO zniszczyć,
   potem wpuścić miliony islamistów – niech patrioci wybiją sie z islamistami – po rzezi zostaną posłuszne lemingi i likwidacja państw narodowych i likwidacja Polski ( i innych krajów) i zastąpienie przez socjalistyczny EUSSR pod tęczową flagą a chłopcy w szkole będą ubierani w sukienki , a dziewczynki białe będą mogły sypiać jedynie ze śniadymi mężczyznami itd.
   ATOR o tym mówi:

   https://www.youtube.com/watch?v=f07N_NNqE_8

   chyba o to chodzi

   • Filip Jan Powstaniec

    Jakby nie było, ludzi o jasnej karnacji skóry, w skali światowej jest bardzo mało, mówię o pochodzeniu europejskim.
    Zabrzmi śmiesznie, ale niedługo białego z krwi i kości, bez domieszki, będzie można nazwać “białym krukiem”.
    Możliwe, że testują jak bardzo się mogą posunąć, aby sprowokować ludzi uzbrojonych do wyjścia na ulicę. taka informacja będzie miodem na ich uszy, że ludzie z bronią są niebezpieczni i nieobliczalni , będa mogli wtedy powiedzieć że “Ich racja była najmojsza” , że broń to zło.
    Nie można dać się sprowokować ale też nie można leżeć bezczynnie i czekać aż się samo za nas coś zrobi, bo w międzyczasie popaprańce jak te o których wspomniałeś cały czas działają na szkodę krajów europy.

 • Marceli Mielczarek

  Witam
  Czy jeśli taka dyrektywa weszła by w życie to jak wyglądałaby wtedy sprawa dla osób, które już taką broń posiadają? Czy tyczyłoby się to tylko nowo-wydawanych pozwoleń? Jestem obecnie na etapie oczekiwania na licencje z PZSS i będę niedługo składał komplet dokumentów do KWP. Co wrobić w takiej sytuacji? Śpieszyć się zanim wejdzie to w życie czy czekać na rozwój wydarzeń?

  • vilas

   co robić ? pomyśleć o wartościach w życiu które uważasz za najważniejsze

   • Marceli Mielczarek

    A może mniej filozoficznie a bardziej merytorycznie? Nie chciałbym kupić sobie Staga za 5k a miesiąc później go złomować.

    • vilas

     nie rozumiesz chyba o co chodzi , jak zrozumiesz, to wtedy sam sobie odpowiesz na to pytanie, obejrzyj podlinkowany wyżej vlog pewnego gościa z YT – może zrozumiesz

     • Marceli Mielczarek

      Czyli jednak filozof. Dzięki za owocną dyskusje.

     • vilas

      jak to co planuje NWO wejdzie w życie to ci tą broń odbiorą siłą jeśli unijny kołchoz wprowadzi to co planują,
      odebranie broni ma na celu wstęp do trzeciej wojny światowej ale hybrydowej , realizowanej rękami muzułmanów, a mającej na celu zniszczenie europy jaka istniała setki lat
      musimy wystąpić z EU – to jedyna odpowiedź

     • Marceli Mielczarek

      Sorry ale nie oglądam filmów z żółtymi napisami i ilumintami, już wyrosłem z teorii spiskowych i reptilian. Myślałem, że to strona miłośników strzelectwa sportowego ale chyba się pomyliłem.

     • vilas

      można nie interesowac się polityką, ale polityka się interesuje tobą (wolności, prawa, podatki),
      broń to nie jest rzecz do sportu, broń to element wolności jednostki, to przedmiot do obrony siebie, swojego domu, swojej własności, swojej rodziny, swojego kraju , jego tradycji itd.
      dlatego EU chce to zabrać i zakazać
      i nie chodzi o tych co ośmieszają teorie mówiąc o jakichś kosmitach, kosmitów nie ma,
      jest za to nieco bankierów którzy chcą likwidacji państw narodowych i tego aby korporacje w tym banki oficjalnie stały się rządami , po to potrzebna jest likwidacja państwa narodowych i zastąpienie ich jednym tworem EU,
      aby to zrobić muszą rozbroić – dobrze (w porównaniu z Polakami) uzbrojone społeczeństwa zachodu
      nikt w EU nie będzie się przejmował sportowcami,
      po prostu oni chcą wywołać konflikt bo na konflikcie zarobią i chodzi o kontrole – po to islam

     • Marceli Mielczarek

      Ale kogo chcą rozbrajać? Polska jest w ogonie świata jeśli chodzi o ilość sztuk broni przypadającej na jednego mieszkańca. Serio myślisz, że 100 tys. uzbrojonych “sportowców” z worksami czy innymi jackami stanowi jakieś zagrożenie dla regularnej armii czy dla bojowników islamskich, zarobionych w boju w afganie, syrii czy innych konfliktach co mają wyprane mózgi islamem? Amerykanie od lat mają liberalny dostęp do broni a jednak w 1933 jak im roosvelt konfiskował złoto to nikt nawet jednego strzału nie oddał.

     • vilas

      Finów, Francuzów, Niemców, Szwedów , Czechów, Austriaków
      ich
      u nich islam rośnie i jest coraz silniejszy i rosną partie “ksenofobiczne” jak AfD i LePen
      EU się boi że plan się zawali jak ludzie powiedzą “dość” i wyjdą strzelać do muzułmanów po kolejnych maskarach, zamachach, szaria-zone itd.
      bo jeszcze np. 50 zamachów i np. jakieś miasta odmówią prawa do umieszczenia choinki bożonarodzeniowej czy odmówią sprzedaży bekonu żeby nie “urazić” muzułmanów – a niemcy wschodni popierający AfD , francuzi mający broń – mogą wyjść , ruch neo-wikingowy w Szwecji może wyjść, tam się odraza pogański neonazizm przez islam i poprawność polityczną a oni mają łatwiejszy dostęp jak my – i w nich się już gotuje jak słyszą np. o tym, że policja odmawia przyjęcia CV od białego mężczyzny bo dostali polityczny rozkaz, że do pracy w policji ma iść kobieta lub ciemnoskóry (autentyczny przypadek ze Szwecji z pewnego miasta z 2014 roku)
      w Finlandii powstały już patrole “wikingów” goście co patrolują ulice przed muslimami – napięcie rasowe w europeie rośnie, napięce religine

      to nie chodzi o PL, to chodzi o kraje takie jak Niemcy, Szwecja, Francja, Austria, chodzi o złamanie kręgosłupa moralnego Szwajcarów , Finów , Czechów

      Orban był jeden – to olewali
      po Orbanie PiS i Czechy i Słowacja i … EU widzi że się zaczyna sypac polityka zmierzajaca do globalizacji

     • Marceli Mielczarek

      Ok w krajach co podałeś faktycznie, ilość sztuk broni to ok 30 sztuk na 100 mieszkańców. Cała Europa skręca powoli w prawo do tego USA również. Wydaje mi się, że to już ostatnie podrygi lewackich władz w UE dlatego tak głośno krzyczą. Co do globalizacji to wydaje mi się, że ona już od dawna istnieje tylko jest dla nas transparentna i daje nam złudzenie przynależności do danego kraju. Bankierzy już dawno wszystko poukładali, przez pieniądz oparty na długu bez pokrycia w niczym. Takie instytucje jak BIS, MFW, bank światowy oraz banki centralne sterują podażą pieniądza i to jest forma niewolnictwa XXI wieku. Jak skończyli ludzie próbujący rozliczać się w złocie zamiast w USD wszyscy wiemy. USD jest walutą rezerwową świata i to stanowi jego potęgę a oparty jest w sile marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych jakby ktoś miał ku temu wątpliwości 🙂 Także według mnie globalizacja ma się dobrze i brakuje jakiejś konkretnej przeciw-wagi żeby temu zapobiec a kilka buntujących się państewek nie stanowi żadnego zagrożenia, najwyżej wywoła się kryzys finansowy albo wojnę.

     • vilas

      to już sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie ,
      widzisz, bez filozofii się nie obyło

      rób, miej, trzymaj, trenuj i czekaj co będzie
      trenuj też bandażowanie , czytaj o tym co można jeść a czego nie , bo jak masz dzieci to kto wie czy za 10 lat nie będziesz musiał ich bronić , kto wie czy nie ruszy za 15 lat część “nowych niemców” na nas, nic nie wiadomo,
      wiadomo że trzeba trenować i mieć jak to rosjanie mówią “na wsiaki słuczaj” (na wszelki wypadek)
      to tak jak masz gaśnicę w aucie – oby nigdy się nie przydało
      to jak masz apteczkę – oby nie była potrzebna
      jak masz zapas leków czy konserwy w szafie , jak masz zapasowe baterie do pilota, jak masz zapasowe dane na drugim dysku w razie uszkodzenia danych ważnych, itd.
      po prostu warto mieć – oby nigdy poza strzelnicą sie nie musiała przydać

      i zainteresuj się polityką i pisz do posłów –
      polityka interesuje się Tobą od dawna – podatki, obowiązki, prawa, ograniczenia, pozwolenia,
      nawet to czy masz zapinać pasy, jaki masz prąd – to też jest polityka
      to polityka mówi że nie możesz mieć takiego silnika, to polityka mówi jakie masz mieć żarówki, to polityka ustala ceny i cła niektórych rzeczy,
      to przez politykę zapłacisz podatek na coś na co nie chcesz itd.

  • Robert N

   Słuchałem wypowiedzi przewodniczącej komisji parlamentu europejskiego IMCO (kilka dni temu), zapewniała, że będzie ochrona praw nabytych, tzn jak ktoś ma broń jakiegoś typu i zmieni się klasyfikacja to utrzyma swoje prawa do tej broni. Nie mamy jednak pewności co zostanie ostatecznie klepnięte. Niektórzy z parlamentarzystów powoływali się na opinie prawników, że tego rodzaju zapisy są niezgodne z zasadami bo stworzy się dwie grupy ludzi: tych co mają i dalej mogą mieć oraz takich co już nigdy nie będą mieli takiego prawa. Podsumowując, nic nie jest jeszcze ostatecznie ustalone i ryzyko jest. Kolejna sesja trójstronna w poniedziałek, może będzie wiadomo coś więcej a cały temat prawdopodobnie będzie zamknięty do marca przyszłego roku (chociaż KE naciska aby zakończyć wszystko jeszcze w tym roku)

  • KAMOMI

   Z tego co mówi Vicky Ford wynika,że będzie “grandfathering”, czyli jak kupisz broń przed banem, to będziesz mógł ją zachować.

   https://youtu.be/BBsU2nRO9p8

 • Waldemar M

  Szatan zbiera swe wojska….

  • vilas

   jako ateista przyznam Ci rację
   elity EU, bankierzy, miliarderzy to zło w czystej postaci

 • Pingback: Brytyjska europosłanka Vicky Ford zdradziła posiadaczy broni. | Andrzej Turczyn()

 • Pingback: Rozbrojenie Europejczyków to realizacja komunistycznego manifestu Altiero Spinellego z Ventotene. | Andrzej Turczyn()