Zwolenniczka prawa szariatu została sekretarzem stanu w Berlinie.

Nowa sekretarz stanu berlińskiego senatu Sawsan Chebli popiera wprowadzenie prawa szariatu w Niemczech. Została wybrana na stanowisko przez zwycięską koalicję lewicową. Sawsan Chebli jest córką palestyńskich imigrantów. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za koordynacje spraw federalnych. Nowa sekretarz stanu zwróciła na siebie uwagę, dzięki wychwalaniu prawa szariatu. Kobieta nie chce ukrywać, że popiera szariat, jej zdaniem byłby kompatybilny ze świeckim społeczeństwem niemieckim. Krytykuje również partię antyimigrancką AfD. „Mój ojciec jest zagorzałym muzułmaninem i ledwo umie mówić po niemiecku, nie umiejąc czytać ani pisać, ale jest on bardziej zintegrowany z Niemcami niż wielu działaczy Alternatywy dla Niemiec” – mówiła Chebli w wywiadzie dla Franzfurter Allgeimeine Zeitung. Oskarżyła Niemców, że nie wiedzą nawet, co to prawo szariatu. „Wszyscy mówią o szariacie, ale mało kto wie, co oznacza szariat. W dużej mierze reguluje stosunki między Allahem a człowiekiem” – mówiła.

Miastem rządzi koalicja socjaldemokratycznej SPD, Zielonych i postkomunistycznej Lewicy. Samorządowcy chcą, aby w Berlinie powstało więcej multikulturowych szkół, które będą uczyć również języka arabskiego. Jak informuje Berliner Zeitung, powstanie kolejnych niemiecko-tureckich i pierwszych niemiecko-arabskich szkół to fundamentalny krok w edukacji, zwłaszcza dla Zielonych.

(źródło ndie.pl)


 

Krótki komentarz. Zastanawiam się skąd bierze się jednostronna miłość Jarosława Kaczyńskiego do Europy. Może to nie jest miłość do obecnej Europy tylko do odwzorowania Europy w świadomości lidera PiS. Dlaczego Jarosław Kaczyński zdaje się nie odbierać informacji, że Europa jest zainfekowana poważną chorobą, której nie dostrzega i nie podejmuje leczenia? Dlaczego Jarosław Kaczyński nie odbiera informacji, że kontakt z tym chorym może spowodować zarażenie się śmiertelną chorobą? Może po prostu ja czegoś nie rozumiem… progres2

Powyżej dowód na to, że Niemcy – niewątpliwy lider w Europie – coraz bardziej i bardziej pogrążają się odmętach obcej nam cywilizacji bliskowschodniej. Moim zdaniem Francja jest już zgubiona, ale okazuje się, że Niemcy intensywnie zmierzają w tym samym kierunku. Marsz przez instytucje to znana od lat metoda komunistów na przejmowanie władzy nad światem. Islam zdaje się wybrał ten sam kierunek. Powoli, przy pomocy ładnych twarzy, postępuje zajęcie miejsc, które stanowią prawo. Skończy się to bardzo źle.

Miałem nadzieję, że Polska pod rządami PiS odmieni swoje oblicze. Niestety zawiodłem się trochę i przyznaję to ze smutkiem. Oczywiście rząd PiS czyni dobre zmiany, może chociaż Polskę uda im się odkomunizować, odebrać przeróżne szemrane przywileje… Nie mogę jednak tego rządu traktować inaczej jak rząd przejściowy, tymczasowy rząd, po którym kiedyś przejdzie czas na rządy wolnych Polaków. Rząd socjalistyczny stworzony przez PiS w dłuższej perspektywie nie jest w stanie Polakom zaproponować niczego innego, niż państwa eurokołchozu proponują swoim poddanym. Ciepła woda w kranie i wolność na długość łańcucha, a łańcuch w imię bezpieczeństwa jest coraz bardziej skracany.

 

 • Sebastian Frackowiak

  Zachodnia Europa pracuje nad wymierzeniem sobie kary, robi to bardzo skutecznie. Wystarczy im nie przeszkadzać i mieć świadomość po co to robi.

  • vilas

   gorzej że EU nas na dno może pociągnąć
   dlatego PL powinno się zbroić
   od dawna mówię znajomym i nie tylko, że w zachodniej europie będzie wojna w okolicy roku 2025-2030
   wcześniej to chyba nie , ale na bank ta wojna domowa będzie,
   dlatego popieram ruchy związane z bronią w PL , bo za 10 lat będzie trzeba bronić się przed najazdem hord islamskich z zachodu (a nie rosyjskich ze wschodu, chyba, że Putin zechce pomóc “native” europejczykom przed USA (o ile Trump będzie żył i miał władzę) a my jesteśmy korytarzem tranzytowym wówczas), o ile być może uda się wynegocjować przepuszczenie kolumn rosyjskich czołgów jakoś kulturalnie i cywilizowanie jadących na pomoc zachodowi w 2025 roku czy 2030, o tyle bez broni nie uda się uratować córek i żon i matek przed przenikającymi z zachodu jihadystami a jakieś walki też mogą być gdy do Leopardów oprócz czarnego krzyża domalują półksiężyc,
   jest też druga możliwość – to wszystko robią ci którzy chcą by europa powróciła do lat 30-tych, tylko potrzebują odpowiednie “bodźce” wyborcom zaaplikować,

   • Sebastian Frackowiak

    Wydaje mi się, że to nastąpi szybciej niż 2025.

    • vilas

     2030 to data kiedy dzieci obecnej fali imigrantów będą nastolatkami,
     obecnie jest napływ chyba ponad miliona muslimów – to fakt
     ale milion to jeszcze mało
     kwestia spłodzenia po kilkoro dzieci i tego by one dorosły do wieku w którym będą zdolne wykonać misje bojowe,
     2040 to data w której te dzieci będą mogły DEMOKRATYCZNIE zagłosować na partię szariatu (jesli nie wojna, to kwestia 1-2 pokoleń i europa jaką znamy znika)

     wojna szybciej np. 2020 – zanim oni będą gotowi opanować – będzie świadczyć, że opcja 2 i 3 a nie 1

     1) islamizacja przez islam
     2) neonazistowski spisek by odrodzić IV Rzeszę
     3) NWO bo chodzi o kontrolę i notoryczny stan wyjątkowy w multikulturalnym chaosie bez homogenicznego narodowego interesu w danym obszarze (wojna patriotów/narodowców/wolnościowców/konserwatystów z muslimami oznacza wyginięcie obu grup a żywi zostaną lemingi) a tym co zostaną NWO zaaplikuje rozbrojenie, USSR2, socjalizm bez socjalu, wielonarodowe biurokratyczno oligarchiczno korporacyjne państwo EU itd.

     jeśli wojna np. by była w 2021 i się okaże że służby wyrżnęły w pień jihadystów a wszędzie do władzy doszły “zmilitaryzowane LePeny” szybko wówczas nie należy trąbić sukcesu – należy wiedzieć, że był to spisek prawdziwych faszystów którzy zyskali władzę której w innych warunkach nigdy by nie zyskali,

     opcja 1 będzie prawdziwa gdy oni uderzą gdy będą gotowi (a nie są !) do przejęcia władzy oraz gdy ich dzieci już będą stanowić niemalże gotową armię (a nie stanowią lub jeszcze tych dzieci nie ma) – data ich gotowości wraz z dziećmi to moment +12/13 lat od masowego pojawienia się tychże (największy bezkrytycyzm dzieci zanim buntują się przeciw rodzicom ale jak już mogą nieść broń, buntują się starsze nastolatki później i takie 16-17 latki mogą woleć imprezę niż ginąć za jihad, a mając 13-14 bunt będzie przeciw “natives” plus silny wpływ rodziców i immamów, ale 14 latek już może strzelać i nieść ładunki)
     dlatego ja bym obstawiał 2025-2030 (może bliżej 2030) bo dzieci jeszcze nie ma , ale to kwestia paru lat,
     to kto wie, może 2035 ?
     ok 2020 to europa gdzie “le pen” zajmuje dobry wynik wyborczy (ale rządzi koalicja partii lewicowych)
     a duży ruch faszystów spowoduje duże reakcje empatii – sprowadzanie kolejnych, jeszcze większa polit-poprawność,
     jak masowo zaczną na świat przychodzić dzieci obecnych nachodźców – wtedy należy doliczyć 13-14 lat,
     obecnie mamy falę w której 80% to mężczyźni w wieku poborowym, ale dzieci tam jest 1/10, kobiet też,
     kwestia paru lat by było więcej dzieci,
     więc nie wiadomo czy nie przesadziłem mówiąc 2025 (chyba że to data w której nerwy puszczą natives)
     raczej 2035 to data uderzenia islamu najwcześniejsza (2040 by było datą w której oni i ich dzieci pójdą razem jako fala do urn wyborczych i wybiorą partie które np. będą chciały szariat wprowadzić – oczywiście większości nie będą mieli ale wprowadzą masę polityków i nieco przepisów rozbrajajacych europę, służby itd. przeforsują nieco cenzury ) , może stąd PiS robi 500+ bo widzi że ma 1 pokolenie na uratowanie Polski bo żeby ktoś walczył ok 2040 to musi to być ktoś młody a nie 70 latek

     2018 to data wyborów w niemczech, szwecji, francji – parlamentarnych a więc najważniejszych – pytanie kto w nich wygra, ale raczej “le peny” będą nr 2 a rządzić będą koalicje mniejszościowych partii lewicowych zjednoczone pod hasłem tolerancji,

     nie sądzę aby do 2025 coś miało się wydarzyć jeśli chodzi o działanie muslimów z ich strony – sterujący tym (jeśli opcja nr 1 i jeśli steruje tym ktoś z Saudow) nie jest durniem żeby uderzać w momencie jak dopiero połowa czy 1/3 desantu wylądowała

     w roku 2025 jeśli dojdzie do wojny – to kto stanie na przeciw islamu ? patrioci w służbach i spoza służb – nie można pozwolić by zginęli , bo wówczas zostaną jedynie mierni niebuntujący się spokojni ulegli i spolegliwi bez poczucia narodowo-tradycyjno-konserwatywnego europejczycy w rurkach co płaczą i rysują kredą serduszka i którym każde ACTA wprowadzi każdy rząd (choć wtedy może słowo zarząd będzie lepsze niż rząd, bo przejdzie to w ręce korporacji i firm jak na filmach sci-fi typu Alien gdzie rządziła korporacja wydobywcza Weland-Yutani)

     • norfonde

      Wojna już trwa. Kolejne pokolenia co najwyżej ustalą jakąś oficjalną datę jej rozpoczęcia. Naszym zadaniem jest w tej chwili się zbroić i umożliwić to jak największej grupie świadomych.

     • KBPol

      Mam dokładnie takie same spostrzeżenia. Zresztą podobno Papież już to nawet potwierdził! Może tylko nie pokolenia ustalą tę datę ale historycy.

      https://ndie.pl/papiez-franciszek-swiecie-juz-trwa-iii-wojna-swiatowa/

     • max-bit

      To “ich” knucie jest w pełni sterowalne i kontrolowane.
      Internet jest doskonałym narzędziem gdyż dzięki temu jest to kontrola w pełni interaktywna, Z PEŁNYM sprzężeniem zwrotnym czynnik – reakcja – odpowiedź.
      Np. właśnie dzięki FB goglom czy nawet dzięki temu forowi.
      I doskonale dostosowują aktualnie plany do opinii choćby tych pisanych przez nas. ….
      INTERNET NIE JEST WOLNY bo nigdy taki nie miał być (choć ludziom się wydaje coś innego).
      Nie po to go wojsko stworzyło aby robić komuś “dobrze”.
      Ogólnie media głównego “nurtu” typu TV są przeznaczone dla wyjątkowo łatwo sterowalnych.
      Internet zresztą też ale cześć uważa że internet jest WOLNY ….
      Nie sądzę aby było coś takiego jak Dark Internet gdyż co ktoś by sobie pozwolił aby mu ktoś z buciorami w właził a właściciel nie wiedział 🙂 i to wojsko …

     • Pawel W

      Wojsko właśnie stworzyło sieć odporną na ataki – zdecentralizowaną. To jest kij, co ma dwa końce, ale bez tego o ilu rzeczach byśmy nie wiedzieli i byli nieświadomi???

   • Maciek Mazan

    Wcześniej, 5-10 lat.

   • Stirlitz

    A może ma to wyglądać jak w “Lodołamaczu” Suworowa?
    Islamiści w Europie są potrzebni po to żeby rozpętać małą wojenkę. A wtedy bratnia armia ze wschodu ruszy do kolejnego w historii marszu wyzwoleńczego, niosąc na bagnetach wolność uciśnionym ludom Europy.

 • kolekcjoner1911

  Czekać tylko kiedy powstanie wielki kalifat Germanii i Beneluxu 😛 Mówiąc serio to zaślepieni poprawnością polityczną niemieccy politycy niedługo obudzą się z przysłowiową ręką w nocniku, tylko wtedy zarówno na reakcję jak i na żale będzie za późno. A nie wygląda na to żeby pojawił kolejny Sobieski 🙁

  • wwwebcal

   Politykom akurat nie zależy, to konformiści – część uwierzy, część się wykupi nawet tymczasowo dzizją, część w razie czego ewakuuje zawczasu.
   A ludki? Motłochem władza się nigdy nie przejmowała – no, chyba że przed wyborami 🙂 Już ich urobili i zakneblowali poprawnościa polityczną. A że urobione lemingi nie myślą i są nieracjonalnie ufne? – cóż, niebawem zostaną brutalnie uświadomione.

 • Minuteman

  Nie ma co robić sobie złudzeń w tym temacie. Z naszej cywilizacji niewiele zostało.
  Niemcy, podobnie jak Francja są już bezpowrotnie stracone.

  https://www.youtube.com/watch?v=DqjCdZCMSQE

  Wojna już trwa i beżowi zdecydowanie ją wygrywają. Postępuje coraz głębsza infiltracja kluczowych stanowisk w niemieckim wojsku, policji, urzędach, środowiskach opiniotwórczych i władzach państwowych przez radykalnych islamistów, a miejscowa ludność, będąca zakładnikiem lewicowych ideologii i poprawności politycznej, nie ma kontaktu z rzeczywistością i jest całkowicie bezbronna. Jeśli nic się nie zmieni, to ortodoksyjne państwo islamskie w Niemczech to kwestia kilku najbliższych lat.

 • max-bit

  Nety mówią ze w tych samych Niemczech, pojawiła się Szariacka Policja.
  Ciekawe nieprawdaż ?

  • wwwebcal

   Żeby tylko, sądy szariackie też mają …budują meczety, oddają tereny pod islamskie enklawy. Wchodzą do szkół, mediów, polityki – małymi kroczkami przejmują państwo. Z początku ugrzeczniona wersja – patrzcie, jesteśmy mili, praktycznie niczym się nie różnimy – a gdy już się osadazą głębiej w systemie i uzyskają wystarczające wpływy, dochodzi do radykalizacji. Jedno wielkie oszustwo (wykorzystanie do tego celu nieuznawanego i wzgardzanego systemu prawno-politycznego), prowadzące do podboju i przymusowej islamizacji – wszystko ładnie jest w koranie wyjaśnione.
   Zawsze mnie jednak dziwi i śmieszy zarazem, że przyczyniają się do tego walnie środowiska lewicowe, homo, feministki etc. – które są najbardziej (potem) tępione przez muzułmanów ;p

   • Pawel W

    To przekomiczne, że prawo niemieckie nie dopuszcza kary śmierci, a w tym samym czasie sądy szariackie będą skazywały na karę śmierci przez ukamienowanie za coś, co jest zupełnie dopuszczalne w prawie niemieckim i europejskim. Ale głupi ci Rzymi… Niemcy.

   • DanielB

    Pod linkiem ciekawy artykuł ( samą stronę też polecam) o sądach szariackich w Niemczech, tam nawet niemieckie sądy orzekają według prawa szariatu!
    https://pl.gatestoneinstitute.org/9514/niemcy-poddaja-sie-prawu-szariatu

    Walka o “prawa” różnego rodzaju przez środowiska lewicowo- feministyczne to jedna wielka ściema która służy do tworzenia etatów dla dla różnego rodzaju aktywistów i ciągnięciu pieniędzy z dotacji unijnych, rządowych, samorządowych czy datków prywatnych. Głównym sponsorem takich organizacji jest Soros, który sponsoruje też zalew Europy muzułmanami, więc nic dziwnego że żadna organizacja, czy któraś z czołowych działaczek feministycznych nie upomni się o prawa kobiet w islamie, nie kąsa się ręki która karmi.

 • To są wszystko z góry zaplanowane i od dawna realizowane plany.

 • Michał Kilanowski

  Wielu z chęcią zintegruje się z NImcami poprzez zasiłki socjalne. AfD pewnie się nie integruje, bo wszyscy pracują…

 • Piotr Crusader89

  Heh… Prawo szariatu to całkiem przyzwoita rzecz w porownaniu z tęczowym ZSRE… A tak na poważnie – sami na siebie bat kręcą

 • Ivan

  To proste. Miłość Jarosława Kaczyńskiego do Europy (tj. UE) wynika z tego, że ogromna cześć elektoratu ogłupiałego bełkotem medialnym, nowomową i codziennie forsowaną propagandą też miłuje UE. Niewolników nie stać na swoje zdanie, więc są przekonani, że bez Unii nic by nie było. Bo wiadomo – Unia daje pieniążki. Daje, he he. Z czystego miłosierdzia, żeby nam było lepiej. Z tego samego miłosierdzia sprowadzają też tutaj imigrantów. To piękne.

  Niech żyje demokracja.

  • wwwebcal

   Widzę to raczej jako takie małżeństwo z rozsadku. Cytując poetę, niejakiego Bolesława – Nie chcem, ale muszem.
   W tym sensie, że oczywiście – bez UE świat się nie zawali i UE w obecnym kształcie i tendencjach powinna upaść. Tyle tylko, że: 1. zanim upadnie nie mozemy sie z niej sami ot tak wykluczyć. Nie mamy zbyt dogodnego położenia i nie mozemy sobie pozwolić na otoczenie i odcięcie przez wrogów.
   2. potrzeba budowania alternatywy, by nie zostać na lodzie samym jak ten palec.
   Grupa Wyszehradzka, pomysł międzymorza – trzeba zacieśniac współpracę i szykować plan awaryjny.

   Bo żeby wyjść, trzeba mieć jeszcze gdzie wyjść.

   • norfonde

    Ad 1. No już jedni chcieli u nas “budować autostradę” jakiś czas temu.

 • Erorch

  Robi się coraz ciekawiej.

 • Pawel W

  Nie chciałem na początku tego pisać, ale może porządne, szariackie spranie tyłka tej pani przez męża, dało by jej trochę do myślenia? Nie, nie sądzę, ale chciałbym wierzyć, że osobiste, złe doświadczenia, mogą zmienić czyjeś podejście do głęboko wpajanych “ideałów”.

  • wwwebcal

   Ale myślisz, że ona nie wie o co chodzi? – nie bądź naiwny.
   Wie doskonale i wzorowo będzie wypełniała swoją misję, krzywda jej za to nie spotka.