Komunikat Firearms United dotyczący brukselskiej dyrektywy zakazującej posiadania broni.

Fireamrs United zawiadamia o stanie spaw dotyczących brukselskiej dyrektywy zakazującej posiadania broni palnej. Eurokomuniści, zwani dla niepoznaki urzędnikami, posługują się sprawdzoną kłamliwą retoryką. To wszystko wskazuje tylko jedno. To ich agresja przeciwko nam, mieszkańcom Europy w tym i Polski. Ich cele stają się coraz bardziej jednoznaczne. To jeszcze przez moment mili panowie i panie, ale już wkrótce ich retoryka zamieni się w czyny. Głupim będzie ten, kto stanie po strony tych wyznawców państwa totalitarnego.

Komunikat w formacie pdf:

Download (PDF, 1010KB)

 • Filip Jan Powstaniec

  Jakby nie patrzył , MY wpływu na to nie mamy, wszystko dzieje się za naszymi plecami, bez naszej zgody… jak zwykle z resztą.

  • A polskojęzyczni wrogowie nasi, dobrze opłaceni przez euro-zbrodniarzy tylko przyklaskują tym ścierwom!!!

 • marwin

  No sorry, ale cytowanie Tuska to chyba jakiś ponury żart. Przecież to promotor naszego największego blod wroga.

  • quba_83

   Ja odbieram cytat z Tuska jako perfekcyjnie użytą ironię pana Stępnia. Bardzo dobrze. Trzeba uświadomić politykom jak bardzo są obłudni i zakłamani. Skoro wypowiadają tak piękne słowa to trzeba wymusić na nich żeby się do nich zastosowali.

   • marwin

    Ja nie wychwyciłem to ironii w roli narzędzia. Ale obyś miał Kolego rację.

 • Maciek Mazan

  Bełkot na 5 stron. Z jednej strony “przestrzegajcie prawa”, a z drugiej “nie rezygnujcie z broni”.
  Jeśli nowa treść dyrektywy umożliwia jedno i drugie, to na czym polega zagrożenie?
  Jeżeli zaś nowe prawo będzie w sprzeczności z moim stanem posiadania, to przecież się nie rozdwoję. Albo dam się ograbić, albo stawię opór i złamię prawo. Wydaje mi się, że nie wolno uginać się przed niesprawiedliwym prawem – a przecież takie nam szykują. Przecież wszystkich nie zamkną, nie wystarczy im policjantów i więzień.
  No i cytowanie Tuska… Żałosne. Odkąd to słowa kamerdynera cokolwiek znaczą?

  • Maciej Ochnik

   “Żałosne” to dość mocne określenie. Bardziej pasuje do poczynań KE, a nie organizacji powołanej do obrony praw posiadaczy broni.
   Cytatowanie Rudego akurat jest dość mocnym akcentem i “ukłonem” w kierunku unijnych urzędników.
   Amerykańscy posiadacze coś tam zawsze krzyczą, że broń będą im musieli wyrwać z ich zimnych rąk, demokraci krzyczą, żeby im to z przyjemnością zapewnili. Choć jak zwykle przykład amerykański do naszych warunków pasuje jak pięść do nosa.
   Jeżeli chcesz mieć wyobrażenie jak to ma wyglądać to przyjżyj się Wielkiej Brytanii. Myślę, że UK na ołtarzyku niektórych komisarzy EU jest tuż pod Koreą Północną.
   Po masakrze w Dunblane i ekspresowym uchwaleniu nowego “Firearm Act” w 1997 biedni brytole zostali niemal zupełnie rozbrojeni. Trudno uwierzyć, że od tego czasu udało się im jeszcze przykręcić śrubę (w UK jakakolwiek obrona przed napaścią jest w zasadzie nielegalna – poczytajcie sobie).
   Brytyjscy posiadacze nie krzyczeli jak amerykańscy koledzy. Poruszając się w granicach obowiązującego prawa, zaczęli zgłaszać masowo utratę swojej broni. Nieco mijając się z prawdą.
   Jak Kuba Bogu…

   • max-bit

    Kilka zdań na SOBOTĘ

    1. Dla przypomnienia NAS czyli osób POWAŻNIE zainteresowanych POWSZECHNYM dostępem do broni jest ok 20 tyś wrzuciłem tu sportowców i kolekcjonerów (choć myślę że faktycznie jest to ok 10 tyś) .
    Licząc na okrągło 30 mln dorosłych Polaków daje to 0,07 % społeczeństwa. Czyli tyle co nic lub po prostu nic.

    Reszta ze związku z tym że nie posiada po prostu może co najwyżej by chciała no może.

    Pokazuje tu obraz naszej tragicznej sytuacji.

    Co powtarzam za każdym razem TRZEBA tu ZMIANY SYSTEMOWEJ.
    Do słownie i dosadnie chęci PAŃSTWA tj WŁADZ aby tą sytuację zmienić. Jak to mawia Pan Braun “Kościół, Szkoła, Strzelnica, Mennica”.

    Niestety patrząc na ostatnią wypowiedz bądź co bądź “TRAGICZNĄ” Pana Ministra Obrony Narodowej, gdzie dość jasno powiedział NIE i JUŻ co oznacza że takiej zmiany SYSTEMOWEJ nie będzie.

    Jeśli ktoś wierzy w CUDA no przecież nie zabronię.

    I tylko przypomnę że aktualnie bronimy sytuacji którą mamy. Narody mądrzejszy (Poważniejsze wg red Michalkiewicza) typu Węgry, Czechy jak widać zmieniają są sytuację.

 • Szprogus75

  Maciar bredzi, inni milczą. Co z tego może być?