Tytuły doniesień medialnych dowodzą, że już trwa wojna w Europie.

Uchodźcy gwałcą już w całej Europie! Kobiety z Finlandii, Szwajcarii, Szwecji i Austrii też są atakowane

 

Wojna w szwedzkim Malmo. Albo interweniuje wojsko, albo miasto upadnie

Jakie doniesienia medialne są potrzebne abyśmy nabrali pewności, że trwa wojna, inna wojna niż dotychczasowe. Każda kolejna wojna nie będzie przypominała poprzedniej. Tego niestety na ogół nie wiedzą uczestnicy wojny kolejnej. Moim zdania nikt już nie ma prawa udawać, że nic się nie dzieje. Twierdzenie, że mamy czas pokoju jest wprost niegodziwe.

Wojna, która rozpoczęła się w Europie, jest wojną wymierzoną w cywilów, jak każda inna. Dzisiaj wszakże jest ta różnica, że nie ma okopów i nie liczę na ich istnienie w najbliższej przyszłości. Nie przetaczają się przez Polskę zagony pancerne i nie spodziewam się ich w najbliższym czasie. Bierność jednak do tego doprowadzi.

W tej wojnie, którą już widać w Europie wrogim nam wojskiem są islamscy nachodźcy. Idą i idą, w sposób całkowicie niezakłócony. Później gwałcą, palą i urządzają burdy. Europejscy lewaccy idioci każą nam udawać, że taka ich kultura. Wszystko to dzieje się na zachodzie od Polski, a granice nasze z tamtej strony otwarte.

Mam wrażenie, że rząd polski nie do końca rozumie powagę problemu. Owszem postawa rządu PiS jest zasadniczo różna niż w krajach zachodniej Europy. jednak podejmowane środki nie są odpowiednie. Konsekwentnie rząd odmawia przyjmowania nachodźców, to prawda. Konsekwentnie rząd PiS uznaje, że Polakom nie należy zwiększać uprawnień do obrony. Konsekwentnie rząd PiS uznaje, że nie należy Polakom umożliwiać nabywania narzędzi do obrony własnej. Prezes PiS widzi w nas ludzi niegotowych. Ministrowie od wojny i wewnętrznej obrony wyłącznie metodami policyjno-wojskowymi chcą zapewniać Polakom obronę.

Niestety biernością lub brakiem jakiejkolwiek komunikacji z Polakami, rząd PiS biernie akceptuje utopijne plany rozbrojenia mieszkańców Europy. Europejscy lewacy, wspólnicy barbarzyńców przygotowują holokaust na niesporykaną skalę, a my co do zasady i nasz rząd, biernie się przyglądamy. Nie będzie dobrze. Osobiście podejrzewam, że unijne lub światowe lewactwo przy pomocy islamiskich ekstremistów chce urządzić nam totalitarną Europę.

UE zaostrza przepisy w sprawie broni palnej

 

 • Nick Stone

  III Tajemnica Fatimska, polecam się zapoznać.

 • Nick Stone

  Do czego doprowadzili:

  „Nadszedł czas wezwania wojska w celu zakończenia fali brutalnych
  przestępstw” – oświadczył działacz tej partii Magnus Olsson. Ludzie giną
  w Malmö w strzelaninach, w wybuchach granatów, w wyniku morderstw –
  alarmuje polityk. Mnożą się także podpalenia samochodów – tylko w ciągu
  trzech miesięcy spłonęło ich ponad 70.

  W wywiadzie dla gazety „Expressen” Olsson ostrzega też, że w Szwecji
  coraz bardziej brakuje policjantów. W tej sytuacji bez wojska nie da się
  zapewnić bezpieczeństwa. „Najwyższy czas, żeby wojsko i policja stanęły
  razem obok siebie w celu przywrócenia porządku w kraju” – apeluje
  opozycyjny polityk.

  http://reporters.pl/5039/stan-wojenny-w-szwecji-gangi-przejely-miasto/

 • Starypryk

  Dziwne że tak mało jest właśnie głosu kobiet ,w końcu to one są pierwszymi ofiarami i ich głos powinien być głośny i stanowczy.

  • vilas

   no to jest ten głos – że nietolerancyjni mężczyźni to zakompleksione brzydale
   i że przemoc i broń to zuo i nie można wrzucać wszystkiego do jednego wora, a poza tym polecam Ci moją bajkę o roku 2100 w temacie o Berylach :
   http://trybun.org.pl/2017/01/19/wojsko-polskie-chce-kupic-58-tys-karabinkow-beryl/
   nie bajkę o roku 2040 “fikszyn” ale wersję “sajens” która jest niżej
   ja osobiście głos kobiet też poznałem “jestes nietolerancyjny, nie chcę mieć z tobą nic wspólnego” “ja jestem tolerancyjna i nie chcę mieć nic do czynienia z neonazistami” “ja nie mam uprzedzeń do innych kultur i religii , nigdy nie chciała bym mieć chłopaka mochera” (powiedziała wiedząc o moim ateiźmie) “masz pozwolenie na broń ? jak to , jak wogóle można mieć broń, broń powinna być dla wojska i policji tylko”

   tak samo brakuje głosu LGTB , sory, ten głos jest “gays with muslims” “tollerance for everyone” “islam is religion of peace” “down with nazis”
   a nieoficjalny po cichu głos brzmi “mrrra, jakie ciacha, te ciemne oczy, te smukłe wysportowane ciała, te ciemne włosy i ta cera śniada, mrrr ale ciacha”

   • Starypryk

    Jak napisałeś,to była decyzja polityczna która “załatwia” kilka rzeczy: Zapowiedzi o rynku cywilny ,MSBS-a i wszelaki rozwój .
    Brakuje tylko przodowników pracy i gazetki ściennej.

    • vilas

     o bajce mówie 😉 tej “jest rok 2055” nie “jest rok 2040”

   • Piotr Crusader89

    Uu sooo tolerant… – cytat z kapitana “Sweden”.

  • Pawel W

   Jest głośny i stanowczy! Szczególnie feministek. Proponuję usiąść zanim obejrzy się film.
   https://www.youtube.com/watch?v=r3NDeyR_1-U

   A szczególnie o ten moment mi chodzi
   https://youtu.be/r3NDeyR_1-U?t=9s

   • vilas

    a mój dawny kolega ze Szwecji na fejsie ciągle linkuje z BBC lub CNN oskarżenie “jaki Trump jest zły” i ciągle pisze posty “jaki Trump jest groźny” bo nietolerancyjny (nie, nie mówi o np. lobby wojennym, lobby generalicji, o tym co Max-Bit napisał poniżej), mówi o tym jaki Trump zły bo nietolerancyjny,
    Captain Sweden mi się wydawało kiedyś taką przekoloryzowaną parodią, nie, tak myślą Szwedzi z dużych miast ,
    Partia Razem to dla nas jakaś ekstrema lewacka , coś co nie przekracza progu wyborczego, bo to ekstrema,
    tam to jest norma

    • Pawel W

     A tolerowanie wszystkiego jak leci to jest niby dobre? Tolerancja nie jest czymś dobrym samym w sobie. Nie wszystko można tolerować. Ale ci idioci tego nie zrozumieją.

     • vilas

      no nie można tolerować “hejt spiczu” i “hejt krajmu” i “nazizmu”
      przy czym wg nich nazizm to nie niemiecki narodowy socjalizm negujący prawo do życia słowian i żydów mówiący że niemcy to wybrana rasa panów opierający się dodatkowo na okultystycznym neo-pogańskim kulcie wojowników z mitologii germańskiej,
      dla nich nazizm to wszystko co jest krytyką lewactwa oraz islamu a także wszystko co wiąże się z konserwatyzmem i tradycjonalizmem, niedługo nazizmem będzie wszystko co nie jest lewactwem lub islamem

     • Pawel W

      No niestety. I na tę retorykę nie ma wystarczająco silnej odpowiedzi z prawej strony. Przegrywamy wojnę na polu propagandy (tej właściwie rozumianej).

 • gslaw11

  100% racji, tzw. teorie spiskowe stają się prawdą dlatego wszyscy Polacy mający możliwość powinni szkolić się w strzelectwie i nabywać BP bo jak zwykle państwo zawodzi.

 • max-bit

  Myślę że cała sprawa nabiera przyspieszenia.
  Internety mówią że Trump został “namaszczony” przez generalicję tj Wojsko.
  A Wojsko to … biznes, zresztą to biznesmen.
  USA ma duże problemy (po prostu masa papieru $ aktualnie zelektronizowanego), które od czasów Busha, czy kryzysu 2008 w cale nie zniknęły a zostały zamiecione pod dywan.
  Więc … tu sobie murek wybudują a nam jak już dwa razy wcześniej przyślą “bratnią pomoc” dla ratowaniu Europy, jak się to dwa razy udało, to dlaczego nie III raz ?
  Oczywiście to nie takie proste gdyż aktualnie jakimś problemem są Chiny ale przecież jeśli miała by nastąpić III WW to Chiny ekonomicznie ucierpią bo nikt w tedy nie będzie kupował ich produktów a co nie mówić USA jest to jak najbardziej na rękę gdyż wtedy będą mogli odbudować wpływy w azji, a raczej kopsnąć chińczyków
  Ciekawe czy to może ten scenariusz ?

  No dobra tyle polityki światowej, MY powinniśmy się zacząć martwić o własne pupsko.
  Aktualnie na to wyglądać zaczyna że te wojska na zachodniej granicy nie są takim przypadkiem gdyż grozi nam w cale nie wschód a może się okazać że zachód i północ …
  I to w cale nie zachód germański tylko islamski, co by nie powiedzieć jest trochę chichotem historii.
  Ciekawe co by rzekł na to Jan III Sobieski… pewnie aż by mu berło opadło ….
  Można sobie zadać co my mamy w takiej sytuacji zrobić chyba faktycznie stosownie to rozwoju na zachodzie i północy zacząć obstawiać te granice. Nie powinniśmy oczywiście zapomnieć o wschodniej granicy… Aktualnie najbezpieczniejszą granicą jest ta południowa (choć historycznie zawsze była najbezpieczniejsza).
  Tak czy inaczej znowu jesteśmy w kleszczach i tylko modre podejście do sytuacji nas może uchronić przed kolejnym holocaustem na narodzie Polskim oczywiście.

  No chyba że poprosimy Trumpa aby odpalił nam z jeden stan (lub dwa) i zamiast jakiś Texas czy Montana nazwiemy go Polska i się tam wszyscy przeprowadzimy … a tu ostatni gasi światło. Pewnie szkoda …. ale ….
  Ende ….

 • Pingback: Sprawy ważne dla nas nie są dla posłów ważnymi sprawami. | Andrzej Turczyn()