Znak posiadacza broni palnej w Europie w 2017 roku.

Jak czuje się praworządny właściciel broni w Unii Europejskiej w 2017 roku? Poniższe zdjęcie jest doskonałym podsumowaniem.

 

 

Nie ma w tym odrobiny przesady. Hitler najpierw rozbroił, później oznaczył podobnym znakiem Żydów, po czym przystąpił do ich systemowego mordowania – Holokaust.

Lud bez broni jest nieskory do sprzeciwu, pełny beznadziei. Lud bez broni jest na łasce lub niełasce tego kto broń posiada. Lud bez broni musi być spolegliwy wobec wszelkich oczekiwań uzbrojonej władzy. Lud bez broni jest doskonale przygotowany na systemowe wyniszczanie. Demokratycznie wybrana władza czasem jest przez wykolejeńców sprawowana.

Ludom odbiera się prawo posiadania broni tylko gdy ma się wobec tych ludów złe zamiary. Nie istnieje w historii ludzkości inny potwierdzony powód odbierania ludom broni.

Ta grafika to przesłanie, które ma zmusić do zastanowienia nad tym co chce uczynić mieszkańcom Europy tzw. Unia Europejska.

 • TenSamJa

  Proszę nie utożsamiać holokaustu z tylko żydami.

  • Andrzej Turczyn

   Piszę na przykładzie Żydów, bo to najbardziej może zmusić do myślenia.

   • Apolinary Koniecpolski

    Nie zmusza do myslenia ale uruchamia stereotypy, ktore czasem zupelnie opacznie znieksztalcaja przeslanie.
    Lepiej byloby zamiescic zdjecia pasiaka z napisem “gun owner” i numerem.
    Nikt by sie nie przyczepil a zrozumieliby wszyscy.

 • Maciej Ochnik

  Rodzice mi mówili, że przyjedzie po mnie Czarna Wołga. Ja swoim mówię, że przyjdzie po nie Pan ze strzelnicy.

 • sidi nowy

  UE zmierza w jednym kierunku – totalitaryzmu bo taka jest ideologia nowej lewicy oparta na satanizmie – wykład ks prof T.Guz-a o nowej lewicy – warto posłuchać. Słowa JP II tylko to potwierdzają – Jan Paweł II

  “Będziemy się musieli wkrótce przygotować na wielkie doświadczenia, które
  mogą nawet domagać się narażenia naszego życia oraz poświęcenia się bez
  reszty Chrystusowi i dla Chrystusa. Może to być złagodzone dzięki naszej
  modlitwie, ale nie może być już odwrócone, ponieważ tylko w ten sposób może
  nastąpić prawdziwe odnowienie Kościoła. Jakże często Kościół odnawiał się
  przez krew. Nie inaczej dokona się to także i tym razem. Obyśmy byli silni,
  przygotowani i pełni ufności pokładanej w Chrystusie i w Jego świętej Matce.
  Odmawiajmy wiele razy i często Różaniec”.

  “Stoimy w obliczu największej w dziejach konfrontacji, przez jaką przeszła
  ludzkość. Nie sądzę, by szerokie kręgi społeczeństwa czy szerokie kręgi
  wspólnoty chrześcijańskiej zdawały sobie z tego w pełni sprawę. Stajemy w
  obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem a anty-Kościołem,
  Ewangelią i anty-Ewangelią.”

  nie dajmy się wciągnąć w żadną wojnę ! Jestem osoba wierzącą i uważam,że każdy powinien mieć nie tylko różaniec w domu ale i jak św Piotr broń przy sobie. Broń do obrony a nie ataku , obrony nie tylko siebie bo kto mieczem …. od miecza ginie. Trzeba tez pamiętać że to jest tylko złom , rzecz a nie bóstwo jak to niektórzy traktują to żelastwo. Cel szacunek dla życia i obrona. Polaka nikt nie da broni bo Polska jest rządzona od lat przez tych co nienawidzą Polskości – żygają nią co nie oznacza że nie trzeba robić swojego rok po kroku budować oddolnie – wg Odezwy do Narodu ks Jankowskiego !

  • Pawel W

   Tylko dlaczego JPII zachęcał do dialogu między religijnego???

   • Shlizer

    Jeszcze wtedy nie było takich napięć religijnych jak obecnie.
    Poza tym dialog między religiami jest oczywiście słuszny. Przy czym dialog wcale nie znaczy zgody na wszystko, czy brak chęci do obrony własnych wartości.

    • Mozets

     Istotnie – dialog nie polega na przymilaniu się i “dawaniu ciała” ( bardzo delikatnie mówiąc) drugiej stronie , szczególnie gdy ta druga chce nas wyportkować ( również ogromnie delikatnie mówiąc , mniej delikatnie to – wydymać ) . Taki “dialog” jest głupotą w najbardziej jaskarawej postaci. Sprowadza się to wszystko do uświadomienia sobie – kto tutaj kogo ……..
     Wbrew pozorom wielu ludzi uważa ,że dając się zgwałcić bez sprzeciwu czynimy najszlachetniejszą i najmądrzejszą rzecz w życiu. A nawet ,że jest to obowiązek chrześcijanina. Kto w to uwierzy powinien od razu dostawać medal i nagrodę Darwina. A ci co to potrafią wmówić idiotom – nagrodę Nobla.

 • Jarek Lew

  jak by ktoś chciał posłuchać Wojtka Cejrowskiego i jego zdanie o broni (okolo 5minuty)
  https://www.youtube.com/watch?v=T1BpKRyn3oc

  • Krys53

   posłuchałem i nic nowego ale jedna rzecz charakterystyczna, po 9 min, panowie stwierdzają, że jest trudny, prawie niemożliwy dostęp do broni w Rp
   A TO JEST NIEPRAWDA, kolejny stereotyp, który nie ma pokrycia obecnie w faktach, trzeba TYLKO ;-(:
   – chęci + determinacji (klub sportowy i/lub kolekcjonerski np braterstwo.ue)
   – kasy (ok 2K + na broń i amo ile kto może)
   – czasu (średnio 8 m-cy, może od 2017 dłużej np 10 mcy bo PZSS zaostrzył zasady egzaminu)
   – spełnienia kryteriów formalnych z ubia (których nikt nie kwestionuje)
   i tu widzę dużą rolę ROMB, pasjonatów broni, by pomimo prób zaostrzenia przez UE, przekonywać jak najwięcej osób do korzystania z aktualnych możliwości…
   Ja jestem przykładem, że jak się chce to można, kalendarium:
   VI 2015 klub w PZSS, IX.15 egzamin na patent, III.2016 licencja, lekarz+psychol, V.16 wniosek do WPA, VI.16 dwa pozwolenia na łącznie 12 sztuk i między egzaminem a wnioskiem była zastój i to nie z winy PZSS…
   aha i jestem posiadaczem II st. niepełnosprawności ruchowej a z zawodów też jakiś pucharek się przywiezie ;-))
   więc jak się chce to i dziś można…

 • Mozets

  Nikt nie pochwala szaleńczego zamiaru wyniszczenia jakiegokolwiek narodu, w czasie II wojny wyznawców judaizmu ale i Polaków – katolików. Sam zaś termin holokaust powstał w sposób przemyślany i dzisiaj nie jest tylko pojęciem genocydu ale przemysłu propagandowego , który z kolei ma zamiar zniszczyć między innymi gojów. A szczególnie Polaków – katolików. Przede wszystkim ekonomicznie. I nikt tego nie kryje. Wypowiedzi czołowych przedstawicieli zarządzających tym “przemysłem” są łatwe do przeczytania w internecie . Włącznie z najbardziej znanymi politykami i przywódcami Izraela. I gwiazda 6- ramienna jest równiez nie przypadkowo wybrana. Agenci Mossadu przyjeżdżający do Polski z bronią maszynową ( obstawa młodych starozakonnych na wycieczkach) są poza wszelką kontrola i nie noszą bynajmniej takich ozdób. Żadne państwo nie pozwala na takie zachowania. Polska tak.

  • vilas

   a opozycją w PL jest partia która ostatnio wyraźnie pokazuje bycie agenturą niemiec , jazdy z 10 “sierotkami”

   • Mozets

    Totalna opozycja czyni wszystko co tylko możliwe by doprowadzić do zmiany rządu w Polsce metodą pozaprawną i pozakonstytucyjną . Nie dziwię się – to ogromna armia potomków desantu z Kujbyszewa boi się o utratę wpływów i kasy. Rząd popełnia błąd – przymilając się do tej antypolskiej bandy wrogów. Oni uznają to za słabość. To typowe tak jak i w wypadku Rosjan. Oni reagują tak samo. Każdy przejaw kultury, norm, sprawiedliwości, zasad, – uznają zawsze za słabość. Tylko stalinowskie zasady są w stanie ich przekonać tj. gułag lub Łubianka. https://uploads.disquscdn.com/images/cd187cefe0b0d44ed518851d505d596c63460beae479e8bd82430657a1def7ce.png
    A sierotki mają w Afryce i na Bliskim Wschodzie krewnych. Trzeba im pomóc tam na miejscu.