Komisja Europejska: ściślejszej reglamentacji broni boją się ci, którzy starają się wykorzystywać broń do celów przestępczych lub terrorystycznych.

Julian King, kolejny obłąkany lewacką ideologią urzędnik, czy też polityk z Komisji Europejskiej (nie wiem jak ich nazywać), stręczy nam podstępne myślenie, przerzucając odpowiedzialność na nas za przeróżne zbrodnie islamskich ekstremistów. Czyni to mówiąc, że nikt nie powinien się obawiać ściślejszej reglamentacji broni palnej w oparciu o procedowaną w Parlamencie Europejskim dyrektywę, z wyjątkiem tych, którzy starają się wykorzystywać broń do celów przestępczych lub terrorystycznych.

Julian King, brytyjski dyplomata, od września 2016 roku unijny komisarz do spraw bezpieczeństwa, nazwał nas wszystkich – praworządnych Europejczyków, nie związanych z islamskim terrorem, którzy sprzeciwiamy się wprowadzaniu totalitarnej urzędniczej kontroli nad nami, przeciwnych nazywaniu nas za powodów terroru – przestępcami i terrorystami. W swojej opinii zaprezentowanej na stronie theparliamentmagazine.eu pan King powielił dotychczas prezentowanie przez Komisję Europejską brednie, że zakazanie praworządnym Europejczykom posiadania broni, zapobiegnie aktom terroru. Kłamliwa i lewacka poprawność polityczna nie powaliła mu oczywiście dodać, że chodzi o terror islamski, bo to właśnie islamski ekstremizm jest dzisiaj zagrożeniem w Europie.

Nie będę powtarzał tych wszystkich bzdur, które napisał pan King z Komisji Europejskiej. Po co powielać ten kłamliwy bełkot, nie oparty o fakty, w wynikający z ideologicznych urojeń. Przy okazji pan King lży, obraża, zniesławia całkiem spore grupy praworządnych Europejczyków. No cóż, czego można oczekiwać po lewackim eurokracie.

Poświęcę mój wpis aby zadać dosłownie kilka pytań. Te pytania, mam nadzieję pomogą, zrozumieć to z jakiego powodu i moim zdaniem, pan King czerpie pełnymi garściami argumentację chyba wprost z piekła.

Po tym co napisał pan Kinkg poznaję, że to lewicowy ekstremista, który posłużył się piekielną argumentacją, o której nie tak dawno pisałem we wpisie Jeżeli jesteś uczciwy nie masz się czego obawiać, gdy możliwość kontrolne władzy rosną. Rządzi nami pokolenie polityków, eurokratów, którzy nie znają zasad i wartości, które ufundowały cywilizację. Nie znają księgi ksiąg – Biblii – z której te wartości wypływają. Nie mają pojęcia co to ideały, wartości kojarzą im się wyłącznie z finansami, zatracili pragnienie wolności, sprawiedliwość istnieje gdy wynika z przez nich napisanego prawa. Gdy przypadkiem posługują się tymi starożytnymi słowami, nadają im nowe znaczenie. Nowe, bo nadanie nowych definicji słowom, to jedna z metod przekształcania świata z tradycyjnego na lewacki, europejski.

Gdybym miał sposobność, zapytałbym pana Kinga o następujące sprawy:

1. Panie King, a z czego mamy wywodzić pewność, że rozbrajając nas nie zamierza Pan nas następnie wymordować? Wszak gdyby nie miał Pan takiego zamiaru, nie komplikowałby Pan praworządnym Europejczykom prawa posiadania broni. Przecież praworządny człowiek z broni nie dopuszczał się i nie dopuszcza aktów islamskiego terroru?

2. Panie King, czy idzie pan śladami lewicowego przywódcy ówczesnej Europy – Adolfa Hitlera – rozbrajając wielkie grupy Europejczyków? Pytam, bo Hitler właśnie tak robił przykładowo z Żydami. Co im następnie uczynił, to chyba powinien pan wiedzieć. Ale gdyby był pan z tych, co to w głowie mają załgane pojęcie polskie obozy śmierci, wyjaśniam, że ten niemiecki, lewicowy zbrodniarz, towarzysz Adolf Hitler, najpierw Żydom zabrał prawo do broni, później zabrał inne prawa, majątek, wolność, a następnie niemal ich wszystkich wymordował. Inaczej jeszcze zapytam, czy przez rozbrojenie, śladami lewicowego przywódcy Adolfa Hitlera, przygotowuje pan, bezpieczny dla oprawców, holokaust?

3. Czy może realizuje pan komunisty Altiero Spinellego, patrona Parlamentu Europejskiego, który w rozbrojeniu Europejczyków widział metodę na stworzenie Europy bez państw, bez własności, zarządzanej przez komisarzy podobnych do pana?

4. Panie King, a z jakiego powodu my mamy mieć pewność, że pan wobec nas ma uczciwe zamiary? Czy z tego jest jest pan unijnym urzędnikiem, dyplomatą? Niech Pan nawet tak nie próbuje odpowiadać. My się na to tylko uśmiechamy, bo dobrze wiemy, że w imieniu prawa można dopuszczać się największy zbrodni. Dowiedli tego komuniści, dowiódł tego towarzysz Hitler i towarzysz Stalin.

5. Dlaczego panie King w swoim komentarzu nie posługuje się pan określeniem, że dla Europy groźny jest islamski terroryzm? Czy słyszał pan, że akty terroru, o których pan wspomina były dziełem islamskich zbrodniarzy? Dla mnie jest oczywiste, że nie używa pan przymiotnika islamski świadomie. To przemilczenie to zwyczajne kłamstwo. Kłamać można słowem i kłamać można brakiem słowa, gdy jego użycie jest konieczne.  Skoro w tej fundamentalnej sprawie Pan kłamie, istnienie poważne podejrzenie, że w pozostałych sprawach też pan kłamie.

6. Skoro tak łatwo można wykryć pana niechęć do kreślenia podstawowej prawdy, co stoi na przeszkodzie aby uznać, że w pozostałych sprawach także pan tak zapamiętale oszukuje/kłamie? W szczególności mnie to przekonuje, że tak także kłamstwem się pan posługuje twierdząc, że nikt nie powinien się obawiać ściślejszej reglamentacji broni palnej?

 • norfonde

  Po części ten kubuś ma niestety rację. Jeszcze kilka lat takich rządów komuś wreszcie puszczą nerwy. Strzelanie do takich imbecyli zacznie być sportem wyczynowym.

  • Olgino4You

   Mimo wszystko to będzie wtedy i tak sport ekstremalny.A to z takiego prostego powodu,że (podkreśla to wielokrotnie NRA i działacze NRA) POLITYCY (zwłaszcza ci lewaccy) POSIADAJĄ UZBROJONĄ OCHRONĘ (Policja,różne Służby,zwykli ochroniarze itd).I dlatego,że będzie to przestępstwo,więc ci “terroryści i przestępcy” którzy będą strzelali będą mieli całe państwo na ogonie.

   Powiem więcej – właśnie dlatego,że lewacy wiedzą,że każdy normalny człowiek prędzej czy później w przypadku ich rządów będzie usiłował ich odstrzelić jeśli tylko będzie posiadał broń,to z ich punktu widzenia rzeczywiście to “terroryści i przestępcy” (rzecz w tym,że PRZYSZLI “terroryści i przestępcy” – bo staną się nimi nieuchronnie jeśli będą posiadać broń a tym samym możliwość zbrojnego oporu) są przeciw tej “ściślejszej reglamentacji” (czytaj: dążeniu do rozbrojenia obywateli).

   • vilas

    w 1947 komuna odbierała ludziom domy, gospodarstwa, kamienice itd.
    a od 1946 była akcja rozbrajania ludzi i surowe kary za nielegalną broń , w 1946 komuna wprowadziła karę śmierci lub dożywocia za nielegalne wytwarzanie broni,
    rok później ludzie tracili dorobek pokoleń, do 1956 działała bezpieka mordująca masowo

  • Erorch

   Każdy normalny sąd podciągnął by to pod samoobronne.

   • norfonde

    Wtedy to suweren będzie sądem.

 • Mateusz Wolff

  To komunistyczne gowno sie rozleci w koncu. Pytanie czy my i nasze rodziny doczekamy tego dnia.

  • Maciej L

   Może nawet my i nasze rodziny to rozmontujemy. W końcu mamy największe doświadczenie jak taki burdel się rozwala 🙂

   • norfonde

    Hehe. Już wschodnie pół świata raz Polacy rozmontowali, choć nie zniszczyli. Teraz pora stać się wrzodem na dupie kołchozu zachodniego.

 • Erorch

  Trzeba wytoczyć działa kontrpropagandy.

  Jest taka stronka pt. Thunderclap. Działa to tak że naraz wysyła tweety z wielu kont. Są to konta użytkowników, którzy zgodzą się wziąć udział, więc nie żadne boty.

  Jakby przepuścić coś takiego przez Firearms United to pewnie by się tych tweetów uzbierało. Tylko trzeba wymyślić jakiś hasthag.

  • Olgino4You

   #legal.gun.protects #defence.is.not.crime.or.terror #hitler.and.stalin.took.once.guns #hitler.mao.stalin.they.took.guns – można z kropkami,lub bez.

   • Krzysztof Jabłoński

    #julian.king.must.leave

   • kolekcjoner1911

    #brainhemorrhoids 😛

 • vilas

  eh

 • Minuteman

  Jest dokładnie odwrotnie niż ten kłamliwy typ próbuje nam wmówić. Większość lewackich przywódców tego chorego eurokołchozu aktywnie wspiera terroryzm, finansuje terrorystów i funduje im zasiłki, rozbraja ofiary terrorystów, prowadzi działalność przestępczą na bezprecedensową skalę, doprowadza Europę do wymierania i ruiny, tworząc w niej idealne warunki dla rozwoju desperacji i ekstremizmu. Wielu z nich handluje nielegalną bronią (niektórzy zostali nawet na tym przyłapani).

  Jeśli ktoś taki jak oni nazywa normalnych ludzi “terrorystami i przestępcami”, to nie powinniśmy sobie robić żadnych złudzeń – jeśli nadal pozwolimy rządzić tym bandytom – nasze dni są policzone. Prędzej czy później każdy z nas “terrorystą” zostanie, czy tego chce czy nie chce, kiedy nasłane przez nich zbiry (w mundurach lub bez) zapukają do jego drzwi.

  • vilas

   za 10 lat myślozbrodnią w EU (oby Polska już tam nie była z Węgrami i Czechami) może być np. nieszanowanie ramadanu, za 10 lat myślozbrodnią może być chęć by przestępca kryminalny który np. dokonał rabunku poszedł siedzieć, myślozbrodnią może być słowo “mój naród, moja nacja, mój język”,

   wiele rzeczy może stać się przestepstwem za 10 lat w EU, może to być np. skrytykowanie homoseksualisty,
   nawet jak np. by to była krytyka związana z np. nieprawidłowym wynikiem egzaminu w szkole “nie uczyłeś sie” “ale on jest homo i nie wolno mu dać dwójki” itd.

 • Redneck.pl

  Kamera w telewizorze nie powinna martwic nikogo kto nie ma nic do ukrycia.

  • Maciej Ochnik

   A endoskop w d*** jeżeli nie wstydzisz się diety 😉

 • Maciej Ochnik

  A niech to, trzeba będzie rzucić gangsterkę, zamknąć ośrodek szkoleniowy w Jordanii i pójść w końcu do uczciwej pracy.

  • norfonde

   Dlaczego? Przecież to dotyczy tylko uczciwych. Nam terrorystom nikt nic nie zakazuje przecież 😉 No co Ty, chcesz być uczciwy i bezbronny!?

 • Piotr Grugel

  Ten człowiek jest OBŁĄKANY!

  Jest dokładnie na odwrót! Tym owe reglamentacje wręcz służą!, bowiem rozbrajają społeczeństwo wyłącznie z legalnej broni! Czy ktoś kiedy widział napad lub akt terroryzmu z użyciem broni legalnej?…

 • Jakub Zawadzki

  Po brytyjskim polityku nie spodziewałbym się niczego innego. Nie wiem jak wy, ale ja się naprawdę cieszę że ci pionierzy państwa opiekuńczego opuszczą unię. Polecam poczytać jak odbieranie broni przebiegało w Zjednoczonym Królestwie, podobieństwo do tego co próbuje się zrobić dzisiaj jest uderzające.

 • Pingback: Debata w Parlamencie Europejskim nad dyrektywą w sprawie broni. | Andrzej Turczyn()