Podziękowania organizacji społecznej skierowane do europosłów.

Dzisiaj nadałem do wszystkich europosłów, którzy głosowali przeciwko dyrektywie zaostrzającej prawo do broni w Europie, list o poniższej treści. To podziękowanie, które jestem przekonany, należy wyrazić. Teraz zastanawiam się w jaki sposób napisać naganę do tych europosłów, mówiących po polsku, którzy zdradzili fundamenty naszej cywilizacji. Napiszę im chyba naganę. Niech nie myślą sobie, że ich głosowania są anonimowe. Niech wiedzą, że patrzymy. Zdaję sobie sprawę, że po prostu mogą nie zwrócić uwagi na to co pisze jakaś tam organizacja społeczna. Jednak wasze zainteresowanie, podtrzymywanie tematu może sprawić, że sposób głosowania będzie miał doniosłe skutki społeczne.

Przykład pisma:

 

 

Download (PDF, 9.74MB)

 

 • radekgo

  Z nielicznymi wyjątkami głosowali nie przeciw dyrektywie ale na złość obozowi partyjnemu PO. To czy sa przeciwni dyrektywie okaże się w trakcie prac nad wdrażaniem dyrektywy i jej kształtem wtedy okaże się że to PO będzie przeciw zmiana w ustawie pisanej ręką PiS ot i cała tajemnica

  • Andrzej Turczyn

   Z jakiego źródła masz te informacje? Czy też to tylko domysły?

  • Dariusz

   To znaczy,że gdyby głosowali za ustawą,byłoby lepiej? Co będzie dalej zobaczymy i fatalizm tutaj jest nie na miejscu.

 • Missing link of (r)evolution

  Niestety, sprawa jest (chyba) trochę bardziej skomplikowana. Polecam przeczytać dyskusję na “iwebie” a zwłaszcza wypowiedź gościa o nicku “chief-moonshine” i podsumowującą ją wypowiedź użytkownika “montrala” (którego chyba Pan zna). oto link:
  http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=146&t=137063&start=2760

  Wychodzi na to, że wszyscy są z nami. Albo przeciw nam. Szklanka do połowy pusta, lub pełna, jak kto woli. Jeśli “montrala” ma rację, to bez szklanki (wypełnionej co najmniej w połowie czymś mocno procentowym) się nie obejdzie.

  Instytucje Europejskie – zło i powiew obłędu.

  Kwestia słuszności podziękowań też chyba trochę inaczej w tym świetle wygląda.

  PS. Oczywiście, możemy snuć dywagacje kto z europosłów jest bardziej pro-strzelecki i które frakcje wiedzą lepiej za czym właściwie głosowały. Ale tu potrzebna jest szklanka na “drugą nóżkę.”

  • Andrzej Turczyn

   Jak można nie podziękować za to co ktoś dla nas dobrego zrobił? Bo coś się komuś wydaje, że jest – czy to ma być powód?
   Już dawno odkryłem to, że na ogół ludzie posługują się argumentami na poziomie idioty. Nie mówię im tego, bo co to może zmienić. Po prostu robię swoje.