Islamiści wezwani do ataków na policjantów

„Atakujcie ich” – taki tytuł nosi nagranie, które jest rozpowszechniane w internecie przez tzw. Państwo Islamskie. Informację tę potwierdziło w piątek MSW w Berlinie. W propagandowym materiale islamiści nawoływani są do atakowania niemieckich policjantów nożami. „Wideofilm jest szczegółową instrukcją dla morderców” – podał niemiecki dziennik „Hamburger Abendblatt”. Wideofilm jest szczegółową instrukcją dla morderców – pisze niemiecki dziennik “Hamburger Abendblatt”. Nagranie zatytułowane “Atakujcie ich” pokazuje proste metody ataku za pomocą noża, możliwe do przeprowadzenia dla każdego – przytacza redakcja ocenę policyjnego eksperta.

(źródło tvp.info)


Mój komentarz. Przeczytałem, szukałem tej instrukcji, ale nie znam się na szukaniu islamskich filmików, nie znalazłem zatem. Gdyby kto wiedział gdzie szukać tej instrukcji, proszę o wstawienie linka do komentarza.

Moje myśli w tej sprawie są takie. Polska jest dość blisko Niemiec, a nawet z Niemcami graniczy. Granice są otwarte. Islamiści wezwani do ataków na policjantów, zapoznają się w instrukcją w całym zdobywanym przez nich świecie. Dotyczy to oczywiście Europy, w jakimś sensie może dotyczyć Polski. Policjanci w Polsce co do zasady mają jako broń służbową pistolety Walther P99, które strzelają w obie strony. Pocisk leci przez lufę do celu, w przeciwnym kierunku leci iglica wprost w oko strzelca. Na strzelaniach szkoleniowych i kontrolnych policjanci nie strzelają z przydzielonej broni służbowej (Walther P99), instruktorzy każą im strzelać z pistoletów P83. Donoszą o tym media, osobiście już kilkakrotnie to słyszałem od policjantów. Policjanci oczywiście wiedzą z jakiego powodu tak się dzieje, nie są przecież idiotami. Jest tak, bo naprawa pistoletów Walther P99, przez wymianę zaślepki z tyłu zamka – przyczyny strzelania broni w obie strony – jeszcze się nie rozpoczęła. Instynkt samozachowawczy policjantowi podpowiada, że lepiej broni służbowej (Walther P99) nie używać, bo to normalnie jest dla strzelca niebezpieczne.

Z takim sprzętem i myślami postawmy teraz policjanta na ulicy, przez przypadek zaatakowanego przez islamistę z nożem w zębach. Co będzie? Obawiam się, że przewaga wynikająca z zaskoczenia, z obawy przed użyciem wątpliwej sprawności pistoletu, jest dla tego policjanta normalnie niebezpieczna.

Nie wiem co radzić, co począć w takiej sprawie. Może napiszę co na takie kłopoty radzą za oceanem. Mądrzy Amerykanie, bardzo praktyczny naród, mają na to doskonałe rozwiązanie. Oczywiście w Polsce nie do zaakceptowania przez etatystów z rządowego nadania. W Ameryce, przynajmniej w niektórych stanach, policjant może kupić sobie broń samodzielnie. Myślicie, że kupi gówno niebezpieczne dla siebie? Nigdy! Człowiek z natury dobrze dba o swoje sprawy i bezpieczeństwo fizyczne. W rozwiązaniu urzędniczym, jakie obwiązuje w Polsce, istnieje kłamliwe założenie, że urzędnik dba lepiej o człowieka, urzędnik wszystko zrobi dobrze, bo urzędnik działa z mocy prawa. W przypadku Waltherów P99 widać doskonale tą przenikliwą mądrość polskich urzędników, którzy kupili pistolety, które same strzelają do policjantów.

 • Marcin Kaczmarczyk

  Kiedyś w kuchni zastawiłem prostą pułapkę na mrówki – do butelki nalałem trochę soku mrówki idąc za zapachem kolejno wchodziły do butelki i topiły się a ze nie mogły wyjść wiec nie mogły ostrzec swoich pobratymców że to pułapka. Jesli skuteczne są metody proste typu noże samochody to paru ubogacaczy kulturowych moze wpaść na pomysł że zaczai się gdzieś gdzie ludzie zwykle chodzą pojedynczo i poprostu beda riezać z zaskoczenia kolejne niczego sie nie spodziewające ofiary. Wiec moze to w koncu obywatele powinni być uzbrojeni bo co mi po policjancie z najlepszym nawet arsenałem jak mi głowe obetną.

 • radekgo

  Z jakim przesłaniem przychodza muzułmanie no to poczytajmy koran cytuję :
  8:17 To nie wy ich zabijaliście, lecz Allach ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzuciłeś, lecz to Allach rzucił; aby doświadczyć wiernych doświadczeniem pięknym, pochodzącym od Niego. Zaprawdę, Allach jest słyszącym, wszechwiedzącym!
  8:55 Zaprawdę, gorsi od zwierząt u Allacha są ci, którzy odrzucili wiarę i nie wierzą;
  8:59 I niech nie sądzą ci, którzy nie uwierzyli, że nas wyprzedzą. Oni przecież nie są zdolni niczego udaremnić!
  8:67 Nie jest odpowiednie dla Proroka, aby brał jeńców, dopóki on nie dokona całkowitego podboju ziemi. Wy pragniecie tego, co przypadkowe na tym świecie, a Allach chce życia ostatecznego.
  to nienawiść płynie z islamu
  u chrześcijan było coś o nadstawieniu drugiego policzka .

  • Andrzej Turczyn

   Nawet nie chodzi o nastawianie policzka, ale nie można dać się zabijać, bo tak sobie ktoś chce.

  • Krzysztof Jabłoński

   Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka zostanie przelana.

 • wombat

  Mam przypomnieć, ile lat musiało minąć od Magdalenki, żeby przepisy dotyczące użycia broni snajperskiej zmieniły się z kompletnie niedorzecznych na po prostu absurdalne? Nie wiem jak to jest z “Polak przed szkodą i po szkodzie głupi”, ale policjant z kierowniczego stanowiska, polityk – na pewno. Zwłaszcza, że za konsekwencje swojej głupoty ci ludzie płacą cudzą krwią. Choć w zasadzie przy Smoleńsku i przy katastrofie CASY zapłacili swoją, i co? I nic.

  Jak sobie wyobrażam patrol mieszany zaatakowany przez islamistę z nożem, który po prostu chce zabić, to widzę Błaszczaka tłumaczącego, że to, że dżihadysta zastrzelił XY osób cywilnych ze zdobycznej broni było nieuniknione, bo przecież MSW jest bez winy i zrobiło wszystko, co dało się zrobić.

  Smutne to wszystko. A najgorsze jest to, że my sobie możemy ponarzekać, ale dopóki zwykły Janusz z Grażyną nie zacznie myśleć normalnie i nie zostanie wyrwany ze swojej krainy tęcz i jednorożców, dopóty nic się tak naprawdę nie zmieni.

 • Krzysztof Jabłoński

  Nie demonizujmy. Po prostu z P99 należy strzelać z biodra. Jak iglica wyskoczy, to najwyżej siniak na ramieniu zostaje, ale policjant nadal może tym Walterem tłuc bandytę.

  • Maciej Ochnik

   Do P99 świetnie by się nadał CornerShot.

   • Fernir

    Wsadzasz między dwóch i strzelasz, a nóż obu trafi 😉

 • Grajec1