Niczym goebbelsowska propaganda – film Komisji Europejskiej o zmianach prawa do broni

Skala kłamstwa i propagandy jaką posługuje się Komisja Europejska jest iście goebbelsowska. Przedstawiam film, jaki pojawił się na stronie Komisji Europejskiej:

Komisja Europejska publicznie twierdzi, że poprzez zaostrzenie reguł dostępu do broni palnej dla PRAWORZĄDNYCH Europejczyków, utrudnia dostęp do broni kryminalistom i terrorystom. Niepojęte! Albo Komisja Europejska twierdzi, że posiadacze pozwoleń na broń – praworządni Europejczycy to kryminaliści i terroryści, albo film przygotował ktoś obłąkany, albo kłamstwo jest zwyczajną metodą prowadzenia polityki przez Komisję Europejską. Znaczyłoby to, że niczym goebbelsowską propagandą jest prezentowany film Komisji Europejskiej o zmianach prawa do broni.

Za wszechwiedzącą WikpediąPropaganda goebbelsowska – ogólnopaństwowa propaganda Niemiecka, kierowana przez ministra propagandy i oświecenia publicznego III Rzeszy Josepha Goebbelsa. Oparta była na kłamstwach i oddziaływaniu na ludność przez środki masowego przekazu – radio, prasę, kino.

 • Wojtas Pepe

  Należy tylko ubolewać, ale nie wolno tego zostawić bez odzewu. (…) kłamstwo powtórzone 1000 razy… (…)

 • Mariusz Sienkiewicz

  Na dobrym kłamstwie można się nieźle dorobić. Może warto zacząć kłamać i w sprawie broni? Zamiast podnosić merytoryczne przykłady i obalać mity o broni palnej powinniśmy mieć własne Ministerstwo Prawdy. Tak na przykład komisarz Bieńkowska jest agentem ISIS (no może jest). Może takie fejki, EU chce dozbroić obywateli do walki z zagrożeniem terrorystycznym! Ludzie to łykną.

 • Maciek Mazan

  Patrzę na treść dyrektywy i co widzę? Poza obśmianym już ograniczeniem magazynków, znalazłem kolejny pomysł brukselskich idiotów:
  “(…) long firearms that can be easily concealed, for example by means of a folding or telescopic stock, are also now prohibited”
  Widać, że chcą usunąć z rynku karabinki AR-15 i AK.
  Ale zaraz, przecież teleskopowe i składane kolby można kupić jak bułki w piekarni. Montaż to 5 minut (no, może trochę dłużej w kałaszu).
  No a krótkie strzelby ze składaną kolbą? Taka broń mieści się w plecaku. Też chcą tego zakazać? A przedłużona stopka do magazynka CZ P-09 (+2 naboje)?
  Ja wiem, papier jest cierpliwy, wszystko przyjmie. Ciekaw jestem, czy ludzie okażą się takimi baranami, aby zgiąć karki i dać sobie odebrać kawałek z takim trudem wywalczonej wolności.

  • Krzysztof Jabłoński

   Polecam artykuł na temat dyrektywy w ostatnim numerze magazynu Strzał.pl
   Ciekawostka stamtąd – karabinek mini-beryl bez kolby będzie wg stanu prawnego pistoletem (dł. lufy < 30cm) 🙂

  • TakieTamLicho

   Obawiam się,że u nas tych ludzi może być nieco za mało,by nawet jak jakimś cudem się ruszą coś to zmieniło.

 • Przemysław Chabinka

  Brak słów po prostu…

  • Mozets
   • TakieTamLicho

    Oby nie.Mało zarabiam,a jak butów taktycznych też zakażą (one są zwykle glanopodobne) albo wymagać będą na nie pozwolenia, to będzie trzeba w chińskim szajsie chodzić, co się po kilku miesiącach rozleci.

    Panie @Mozets – Pan dzisiaj może i żartuje (nie wiem,ja na żartach i ironii się nie znam),ale mam przypominać,że ktoś już w pewnym kraju żarty z zakazania samochodów brał na serio ? Proszę – bez takich podpowiedzi dla socjalistycznych świrów,co wezmą to jeszcze na serio.

 • Capribestyja

  No ale dlaczego się dziwicie tej Gebelsowskiej propagandzie ?
  Przecież komisarze UE czerpią z “najlepszych” wzorców w tej materii leżących u samych fundamentów tego tworu. Polecam książkę “Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE”
  Bardzo ciekawa i nawet jeśli tylko połowa z tego co jest w tej książce jest prawdą to jest to aż za dość żeby móc sobie wyobrazić z czym mamy do czynienia i do czego zmierzamy.

  • Marcin Kaczmarczyk

   Marksistowskie chyba ?

   • Capribestyja

    Przeczytaj to się dowiesz. Książka dostępna w sieci w postaci pdf tak że łatwa do zdobycia.

   • TakieTamLicho

    Marksizm,Nazizm i Faszyzm – jeden Etatyzm,jeden “wacek” (użyłbym mniej cenzuralnego słowa,ale pewnie by mi wpis skasowało).

    Narodowy SOCJALIZM (Nazizm) czy Faszyzm – idea której współtwórcą był były komunista Mussolini do spółki z różnymi popłuczynami po feudalizmie (a jak wiadomo choćby u nas popłuczyny po marksizmie doskonale współgrają z popłuczynami po “porządkach” feudalnych)

 • radekgo

  proste sklecić film z przykładami napaści i ataków przemocy z hasłami do broni obrony koniecznej jest kilka firm produkujcych bron w eu które powinny wyłozyc kase na kampanie “Kierowco daj sbie sanse w starciu z terrorystom kup broń”

 • Marcin Kaczmarczyk

  Polecam wykłady Krzysztofa Karonia na YT wtedy wszystko staje się jasne. Po co wam broń jak będziemy chcieli wprowadzić terror.

  • Maryjan Maryjanowicz

   Zgadza się. Eurokomuniści planują wprowadzenie terroru, więc ich postępowanie w sprawie broni jest logiczne i konsekwentne. Krzysztof Karoń mówi to wprost. Polecam jego wykłady.

 • Jarek Lew

  Z filmiku jasno wychodzi że to broń hukowa była przerabiana na w pełni sprawne kałasze.
  Czy ja źle pamiętam czy to przypadkiem nie była broń wojskowa która miała być zniszczona i nagle się pojawiła na rynku?
  Rozumie podawać niepełne dane, ale tak zakłamywać rzeczywistość?

  • Krzysztof Jabłoński

   Były przypadki użycia niewłaściwie (wg starych przepisów) zdekowanych na Słowacji kałachów, którym później przywrócono cechy użytkowe. Bodaj w ataku na redakcję Charlie Hebdo ich użyto (nie mam pewności, nie chce mi się szukać).

   • Emil

    jedna podstawowa sprawa nielegalnej broni nie zwalczy się zwiększając kontrolę i wprowadzając restrykcje i przede wszystkim tak drogi i chory proces zdobywania pozwolenia w naszym kraju dużo lepszy proces jest chociażby w Kandzie o której mówi się, że nie jest przyjazna broni palnej bez rejestracji można posiadać po przejściu kursu za 800 zł karabinki półautomatyczne

    • Krzysztof Jabłoński

     kwestią niezwykle ważną jest pomijana przez niektórych zupełnie w pisowni języka polskiego interpunkcja pomagająca jak nic innego zrozumieć zwłaszcza w przypadku użycia długich tak podrzędnie jak i współrzędnie złożonych zdań sens napisanej wypowiedzi

  • Krzysztof Jabłoński

   Obejrzałem to gówno drugi raz. Faktycznie można z niego wysnuć wniosek, że z rewolwerów hukowych terroryści zrobili sprawne karabinki samoczynne. Damn!

 • max-bit

  Niemiaszki ….kombinują.
  Cel rozbroić EU a następnie ….
  Stary numer.
  Tylko to co im się wydaje to nie wszyscy są aż tak głupi (choć niestety generalnie to dobrze nie wygląda nawet bym powiedział bez wahania że to wygląda bardzo źle)
  Oto słowo na piątek.

 • Maryjan Maryjanowicz

  “albo kłamstwo jest zwyczajną metodą prowadzenia polityki przez Komisję Europejską.” Kłamstwo jest zwyczajną metodą prowadzenia polityki przez KOMUNISTÓW. Bo właśnie Europą rządzą komuniści, a właściwie neokomuniści. Ta prosta prawda nie przebija się do świadomości zwykłych ludzi, którzy powszechnie uważają, że komuna upadła w 1989 roku…….

 • Adaś

  Jak już będzie trzeba rejestrować magazynki, to proponuję taką akcję:
  – rejestruję, wysyłam pismo,
  – kolejnego dnia kupuję magazynek od kolegi, jednocześnie sprzedaję jeden koledze, wysyłam pismo o wyrejestrowanie i zarejestrowanie,
  – kolejnego dnia znów kupuję magazynek od kolegi, jednocześnie sprzedaję jeden koledze, wysyłam pismo o wyrejestrowanie i zarejestrowanie,
  i tak bez końca, razy X strzelców 🙂 Odechce się naszym kochanym WPA, na pewno.

  • TakieTamLicho

   W perspektywie i tak skończy się to konfiskatą.

  • Eltor

   Tyle, że WPA nie ma tu nic do gadania. Prawo dostaną takie, a nie inne i będą musieli je realizować.

 • Eltor

  Sprawa jest prosta. Nadchodzą czasy, gdy Europejczycy mogliby chwycić za broń widząc, że “władza” nie działa w ich interesie, ale wręcz przeciw ich interesowi podstawowemu: przetrwaniu na własnych ziemiach. Trzeba ich rozbroić zawczasu.

 • Matt

  >albo kłamstwo jest zwyczajną metodą prowadzenia polityki przez Komisję Europejską.

  Tak właśnie jest. Większość ludzi ma za bardzo wyprane mózgi albo jest zwyczajnie zbyt głupia, żeby to zauważyć. Jest też spora grupa otumanionych teoriami spiskowymi, które przesłaniają najprostsze i najbardziej oczywiste wnioski.

 • Piotr Crusader89

  Na początku mp40 – to chyba nawiązanie do jednego z protoolastów Eurosojuza… Wszakże SS-mani legalnie posiadali “szmaissery”…

 • Walther79

  Tym światem rządzą normalni ludzie?! Może niech zabronią jeszcze oddychać to terroryzmu nie będzie bo się wszyscy po duszą.Jak tak dalej będzie to tylko ci terrorysci zostaną i bandyci na tym świecie bo oni pozwolenia na bron nie potrzebują!!!
  A może w tej naszej UE siedzą jedni z nich ?! Może skontrolować UE bo robią z nas debili!!!

 • Pingback: Dyrektywa zmierzająca do rozbrojenia Europejczyków została urzędowo opublikowana | Andrzej Turczyn()