Dyrektywa zmierzająca do rozbrojenia Europejczyków została urzędowo opublikowana

W dniu 24 maja 2017 roku w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej L 137/22, opublikowana została DYREKTYWA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/853 z dnia 17 maja 2017 r. zmieniająca dyrektywę Rady 91/477/EWG w sprawie kontroli nabywania i posiadania broni. Zgodnie z artykułem 3 dyrektywy wchodzi ona w życie dwudziestego dnia po jej opublikowaniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, tj. 13 czerwca 2017 r. 

Sama dyrektywa, nie ma co do tego wątpliwości, jest wymierzona w praworządnych posiadaczy broni palnej i przy jej pomocy na tychże przerzucana jest odpowiedzialność za akty islamskiego terroru w Europie. Goebbelsowska propaganda Komisji Europejskiej jednoznacznie o tym świadczy. Dyrektywa to element szaleństwa brukselskich elit, tylko czy rząd Prawa i Sprawiedliwości to zaakceptuje, tak jak w przypadku relokacji uchodźców. To moim zdaniem elementy tego samego obłąkańczego planu zniszczenia Europy przez jej destabilizację i wywołanie chaosu.

Jeszce więcej islamistów, oto dobry sposób na wzrost terroru i mordów. Z czasem mieszkańcy Europy tego nie będą w stanie wytrzymać. Po zamachu w Manchesterze zapłoną meczet. Więcej terroru niesie ryzyku starć z ludnością cywilną. Ma być więcej islamistów i ma być mniej możliwości do obrony przez Europejczyków. Oto plan obłąkanych lewicowych elit brukselskich i temu służy ta dyrektywa.

Wraz z rozpoczęciem procesu dostosowywania ustawodawstwa krajów członkowskich do dyrektywy rozpocznie się dalszy gwałtowny wzrost przestępczości. Wszędzie tam gdzie wprowadza się restrykcje związane z posiadaniem legalnej broni, następuje gwałtowny wzrost przestępczości. Nad tą przestępczością można zapanować wyłącznie przez zwielokrotnienie sił policyjnych oraz likwidację wolność obywatelskich w celu prewencyjnego zapobiegania przestępczości. To zjawisko opisał John R. Lott w czasie swojego styczniowego pobytu w polskim Sejmie.

Co zrobi rząd PiS?  Czy PiS zatańczy jak im zagrały lewicowe brukselskie elity? Czy PiS dostrzeżenie mechanizm, że rozbrojenie praworządnych obywateli, jest w istocie tworzeniem nad nimi przewagi terrorystów i bandytów? Czy PiS uzna za swoje obłąkańcze ideały komunisty Spinellego polegające na rozbrojeniu praworządnych obywateli, czy śladem prezydenta wolnego świata Donalda Trumpa zamanifestuje swoją pozytywną postawę wobec broni palnej? Czy PiS zapisze się w historii Polski złotymi zgłoskami, czy też jako ci co zniszczyli odradzający się ruch strzelecki? Szczerze piszę, nie mam pojęcia.

Powinniśmy pokazać swój sprzeciw przeciwko tej dyrektywie. Rządzący muszą dostrzec naszą aktywność. Zaproponowałem pisanie petycji do MSWiA w sprawie zaskarżenia dyrektywy. Petycje pojawiły się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej ministerstwa wraz z informacją, że MSWiA wyznacza końcowy termin przyjmowania petycji do 10 lipca 2017 roku. O szczegółach pisałem we wpisie Petycje dotarły do MSWiA, aktywność społeczna jest konieczna.

Proszę nie bądźcie bierni, składajcie petycje. Nie przyjmujcie retoryki, że to i tak nic nie da – to myślenie godne pokonanego niewolnika. Pamiętajcie, że ta dyrektywa posługuje się słowem konfiskata!

 • KBPol

  Właśnie postanowiłem wspomóc ROMB i zarejestrowałem się (?) na stronie. W otrzymanym mailu potwierdzającym jest:

  Nazwa użytkownika: (…)

  Aby ustawić hasło, przejdź na stronę: (…)

  Klikam w odnośnik i przenosi mnie na stronę:

  invalidkey

  “Proszę wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub adres email. Odnośnik pozwalający na utworzenie nowego hasła zostanie wysłany emailem.”

  “Odnośnik do resetowania hasła wydaje się być niesprawny. Proszę zawnioskować o nowy odnośnik poniżej.”

  Czy to właśnie tak (nie)działa?! Oczywiście zrobiłem ustanowienie nowego (ale ciągle pierwszego) hasła i to samo. W jaki sposób mam więc ustanowić to swoje hasło?! Jeśli tak wygląda rejestracja to czy kogokolwiek dziwi dlaczego tak mało jest nowych członków?!

  Ktoś coś doradzi?!

  • Andrzej Turczyn

   napiszę do informatyka

  • Andrzej Turczyn

   Jaki numer ID? albo email ?

   • KBPol

    Wysłałem mailem przed chwilą. A powyższe oczywiście nie napisałem aby się żalić tylko po to aby żaden kolejny rejestrujący nie musiał ponownie się z czymś takim mierzyć.

    I druga sprawa, co mnie szczególnie raziło w formularzu rejestracyjnym, to duża ilość błędów. Drobnych ale jednak błędów. Służę pomocą w ich korekcie. Jeśli jest chęć ich poprawy to poproszę tutaj o maila (lub mailem do mnie) do osoby zajmującej się stroną ROMB-u. Wyślę wtedy bezpośrednio do niej moje uwagi.

    Własnie się zalogowałem. Dziękuje za szybką reakcję.

 • niKo

  Leje na eurozdrajcow. Mam broń legalnie,ciężko pracuje i płace podatki.
  Więc wara im od mojej broni, od mojej wolności!
  Dobrowolnie nie oddam, bo nic złego nie zrobiłem.
  To jest hańba, że w obecnych czasach tacy ludzie są u władzy.

  • Pawel W

   Tak myślisz? Oczywiście, że jak przyjdzie nagłe załamanie, to nie oddasz, ale jakby przyszli jutro, po jutrze, takiego zwyczajnego dnia i zarządali zwrotu, to co zrobisz? Zakopiesz w ogródku i powiesz, że zgubiłeś i właśnie chciałeś zgłosić?

   • max-bit

    Będzie się ostrzeliwał 🙂

   • niKo

    Mój dom,moja twierdza.
    Może mi ukradną… Jak pewnie i wielu innym.
    Skoro chcą zrobić z uczciwych ludzi bandytów…?
    Jak oddamy broń, to już jej NIGDY nie będziemy mogli posiadać.
    Trzeba walczyć, tak jak Andrzej tutaj piszę.

    • TakieTamLicho

     Problem w tym,że posiadaczy broni nie jest na tyle by jakakolwiek walka była czymś,czym rządzący będą się przejmować.A jak byś się serio ostrzeliwał,to cię zabiją i tyle.

     “Jak oddamy broń, to już jej NIGDY nie będziemy mogli posiadać.” – to prawda.Ale tym bym się nie przejmował,bo to małe piwo.Przejmował to bym się raczej tym,że jak już tą broń całkiem zabiorą, to kolejnym etapem będzie obóz koncentracyjny albo dół z wapnem.Więzienie albo psychuszka w ramach “schizofrenii bezobjawowej” w najlepszym przypadku.

  • max-bit

   Dobre dobrowolnie nie oddam 🙂 a co planujesz ?

   • niKo

    Na razie nic, bo sprawa nie jest przesądzona.

  • TakieTamLicho

   I po kiego grzyba piszesz pętaku w internetach,że nie oddasz ? Żeby jak wdrożą dyrektywę to CBŚ najpierw cię zastrzeliło profilaktycznie (“bo i tak nie odda”) a potem zabrało broń ?

 • vilas

  przeklęta unia , wciąga innych na dno

 • KrzysH

  Czyli takiego Jacka to zakupię, tyle że z magazynkiem na 10 nabojów jak rozumiem? Teoretycznie z magazynkiem na 30 nabojów jak będę członkiem klubu i chodził na zawody więcej niż 12 miesięcy? Albo inaczej będąc członkiem klubu kupuje sobie Jacka z 10 nabojowym magazynkiem aby po ponad roku dokupić sobie 30 nabojowy? 😀 Ale idiotyzm.

  • Pawel W

   Wydrukuj sobie.

   • KrzysH

    Przeczytałem nie muszę drukować. Pytanie skierowałem do doświadczonego prawnika jakim jest Pan Turczyn.

    • Pawel W

     Małe nieporozumienie – miałem na myśli drukowanie magazynka na drukarce 3D 😉

 • Pawel W

  Olać WBP. Kupować CP, póki można bez zezwoleń i rejestracji.

  • max-bit

   Pewnie ze wszystkim się tak możemy cofnąć.
   Ale co to jest ?

   • Pawel W

    Jak patrzę na to z perspektywy osoby, która dopiero ma zabulić >1000zł za sam egzamin, który przecież mogę oblać, 1500zł na dużą szafę S1, do której włożę kbks’a, czy coś innego, ale długiego za kolejne kilkaset- kilka tysięcy, to zaczynam zupełnie inaczej patrzeć na jakiegoś Sharpsa odtylcowego.

 • Grajec1

  Mocne ale prawdziwe słowa Aleksandra:
  https://www.youtube.com/watch?v=ozJRsiFLx2s

 • max-bit

  Panie Andrzeju do Pana jako adwokata i osoby siedzącej w temacie pytanie:
  Jeśli ta dyrektywa się uprawomocni to jaka jest procedura (przepisy, et cetera) które dadzą naszej władzy prawo do stosowania tej dyrektywy. Czy mogą oni po prostu stwierdzić że ta Dyrektywa jest od razu stosowana jak jest czy musi być zatwierdzona i zmieniona nasza UOBiA.
  To istotne gdyż … no wszyscy wiemy co by się stało jeśli nasza władza by tą dyr. zaczęła stosować .
  AK AR wziu…. Art. 7 4a występuje słowo “mogą” (ale nie muszą).

 • Pingback: Dalsze zapowiedzi realizacji komunistycznego manifestu Altiero Spinellego | Andrzej Turczyn()

 • Pingback: Najgłupszą rzeczą jaką moglibyśmy zrobić, byłoby pozwolenie rządzonym społeczeństwom na posiadanie broni" - kto tak myśli, myśli jak Hitler | Andrzej Turczyn()

 • Pingback: Szwajcarski rząd chce implementować surowe unijne przepisy o broni, co wzbudza sprzeciw tradycyjnych Szwajcarów | Andrzej Turczyn()