Rosji związki z ISIS

W czasie posiedzenia wiosennej sesji NATO w Tbilisi w Gruzji, przedstawiciele Ukrainy przekazali wiceprzewodniczącej organizacji i członkom delegacji narodowych analityczny raport o związkach Federacji Rosyjskiej z organizacjami terrorystycznymi na Bliskim Wschodzi i w Azji Środkowej. Dokument zawiera fakty oraz analizę sposobów komunikacji, wsparcia i koordynowania działań FR z ISIS, Talibanem, Hamasem, Hezbollah i innymi islamskimi organizacjami szerzącymi terror.

(źródło jagiellonia.org)


 

 

Zdaje się, że słusznie skomentował to doniesienia pastor Paweł Chojecki na twitter:

Rosja gra w swoją grę i naiwny ten, kto myśli, że to kraj demokratyczny. Prezydentem pułkownik KGB, to zupełnie jak Bolesław Wałęsa nie był agentem. Rosja, Chiny to kraje, które przepoczwarzają komunizm w coś ma ma przybrać ludzką twarz, chociaż w istocie jest wrogim wolnym ludziom tworem. Niestety ogromna większość ludzi, nie potrafi rozumować w oparciu o fakty. Fakty zaś są takie, że inwazja uchodźców na Europę rozpoczęła się od momentu podjęcia interwencji rosyjskiej w Syrii. Wcześniej, chociaż wojna domowa w tym kraju trwała przez kilka lat, problemu uchodźców nie było. Pojawili się Rosjanie na Bliskim Wschodzie i problem uchodźców zakwitł. Przy okazji wygłaszam idiotyczną tezę, że śmierdzi mi zapach ruskiej wódki w sprawie dyrektywy Bieńkowskiej. Rosja szczerzy zęby do całego świata i przygotowuje sobie pole. Tym polem ogłupiali i bezbronni ludzie w całej Europie…

 • max-bit

  A kto w latach 70 80 i 90 a nawet i 2000 pasł ich ?
  Ruscy ? No jak wiemy nie wtedy inni przeciwko innym..
  Przedtem tamci teraz ci a za parę lat inni każdemu komu zależy na destabilizacji obszaru regionu i ma w tym interes.
  Ot polityka władza i kasa.
  Reasumując ktoś pamięta powiedzenia Marszałka ?
  Oni to po prostu stosują zasadę tj prowadzą wojny i politykę tak aby nie robić jej na swoim obszarze, bez użycia własnych obywateli, w tajemnicy, najlepiej pod fałszywą flagą tak aby zwalić winę na przeciwnika (albo winowajcę zastępczego).
  A można się tylko zastanowić jaki jest scenariusz realizowany w Europie ?
  To co obserwujemy to zbliżanie się świata powili do krawędzi którą albo przeskoczymy albo wpadniemy i się utopimy. Należy sobie zadać pytanie co oni kombinują.
  Większość schematu nie znamy to co widzimy obserwujemy to już wynik dynamicznych zmian.
  Jak już wielokrotnie nie jesteśmy albo bardzo trudno przewidzieć następujące wydarzenia. To mniej więcej jak w totku.

 • Kostek Skoczy

  A teraz trochę prawdziwej analizy Who is Who na bliskim wschodzie bo głupoty tego ujeckiego nie da się ogarnąć.

  https://kodluch.wordpress.com/2017/06/05/05-06-2017-syria-613-dzien-sprzatania-swiata/

  Przeczytajcie, bo teraz na prawdę robi się ciekawie. Ruskie posprzątały, oczywiście po swojemu i psiarnia zaczęła się gryźć o resztki. Co do, jak to mówił Uber-psychopata o przybranym nazwisku Brzeziński, “szachownicy” to pionki już są przygotowywane do zbicia. A ja mam jedno pytanie, gdzie jest Polska z tym całym popisem?

 • Sebastian Frackowiak

  A kto jest największym sojusznikiem i dostawcą broni dla Arabii Saudyjskiej? Tej Arabii, która przeznacza 2-3 miliardy USD rocznie na rozprzestrzenianie na świecie ideologii islamskiej w jej agresywnym wydaniu czyli wahabizmu?

  • TakieTamLicho

   Co ty,winny temu jest tylko Katar i tylko Katar sponsoruje nagle terroryzm.A wiecie dlaczego ? Bo raptem się okazało,że terroryzm,to moi mili nie jest ISIS nie jest Al-Kaida – one nie są terrorystami ! Terroryści to tylko państwo Irańskie
   (i handel z nim)…

   Tak więc co z tego,że Ossama był Saudyjczykiem i Wahabitą.Winny Katar i tylko Katar XD Nie ma to jak Arabscy przyjaciele USA (i Izraela)…

 • Michał Szkwyra

  ISIS = Israeli Secret Inteligence Service

  https://www.youtube.com/watch?v=lMUlTSmNu0c