Najgłupszą rzeczą jaką moglibyśmy zrobić, byłoby pozwolenie rządzonym społeczeństwom na posiadanie broni” – kto tak myśli, myśli jak Hitler

“Najgłupszym błędem, jaki moglibyśmy popełnić, byłoby zezwolenie podległym nam rasom na posiadanie broni. Historia pokazuje, że wszyscy zdobywcy, którzy pozwolili podbitym ludom nosić broń, przygotowali tym samym grunt pod swój własny upadek. (…) Zatem nie zezwalajmy tubylcom na formowanie jakichkolwiek oddziałów milicji. Wojska niemieckie same wezmą odpowiedzialność za utrzymanie porządku i egzekwowania prawa na okupowanych rosyjskich terytoriach.”

– Hitler’s Table Talk (s. 425-426)

1 Unia Europejska w istocie służy realizacji niemieckich interesów. Po postacią Unii Europejskiej Niemcy chcą dominować nad państwami w Europie. Zatem, prawo przyjmowane w Brukseli, jest metodą na realizację niemieckich oczekiwać i planów, jest metodą na realizację niemieckich interesów i dominacji w Europie. O ile założenie wyrażone w zdaniu pierwszym i drugim jest prawdzie, prawdziwe jest także zdanie trzecie. Dla mnie to dość logiczne i proste.

2 Prawo Unii Europejskiej jest pierwsze przed prawem polskim. Chociaż tak naprawdę nie wiem z czego to wynika, chyba bardziej z praktyki Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, niż z pisanego prawa zawartego w unijnych traktach. W Polsce nikt z tym nie dyskutuje. Prawo uchwalane w Polsce musi być zgodne z prawem ustanawianym przez obcych. Możliwość uchwalania czy zmiany prawa unijnego, jest poza możliwościami polskich władz. Polskie władze ten san rzeczy akceptują. Przykład: ustawa o broni i amunicji złożona przez posłów w Sejmie jest blokowana przez Marszałka Sejmu z powodu podejrzenia niezgodność projektowanego prawa z prawem Unii Europejskiej. Niemcy niechętnie stosują zasadę pierwszeństwa prawa unijnego przed prawem krajowym.

3 Unia Europejska przyjęła prawo, które zmierzało będzie w istocie do całkowitego rozbrojenia obywateli Polskich. Nie tylko polskich, ale i Czechów, Węgrów i wszystkich innych w Europie. Piszę o obywatelach polskich, bo są mi najbliżsi. O ile prawdziwa jest teza opisana w punkcie 1, to rozbrojenie jest realizacją jakiegoś niemieckiego planu. Jakiego? Nie wiem. W 1938 roku też nikt nie wiedział co planuje Hitler gdy zakazywał posiadania broni Żydom. Niejeden wówczas popukał w głowę, gdyby ktoś powiedziała, że Hitler zamierza ich wymordować.

4 Można by w tym miejscu zaniechać dalszego pisania, bo kto ma rozum w głowie widzi już wniosek jaki z tego wynika. Zakończę jednak moje pisanie podsumowaniem, a właściwe parafrazą słów samego Hitlera. “Najgłupszą rzeczą jaką moglibyśmy zrobić, byłoby pozwolenie rządzonym społeczeństwom na posiadanie broni” – kto tak myśli, myśli jak Hitler. Nie zmienia tego nawet to, że tak myślący może być najszczerzej przekonany, że takie myślenie wynika z najszczerszej o nas troski.

5 Nie poprawnie tu się pisze, bo nie piszę o byle jakich sprawach. Gdyby to co piszę okazało się prawdą, lepiej jest się mylić i o tym pisać, niż udawać, że nie istnieją analogie.

Wesprzyj projekt utworzenia portalu o broni i wolności – Fundacja Trybun.org.pl – prawda musi się rozprzestrzeniać.

 • Krzysztof Jabłoński

  – “Historia nauczycielką życia.” – Cyceron
  – “Historia uczy, że ludzkość niczego się z niej nie nauczyła.” – Hegel
  – “Historię lepiej czasem obserwować z miejsc bardziej pospolitych, niż sala Reichstagu.” – Gombrowicz

 • THUMPS UP

  Rozbrojenie Europejczyków jest warunkiem do stworzenia europejskiego superpaństwa, którego podstawy zawarte są w manifeście z Ventotene (Altiero Spinelli jeden z ojców unii europejskiej i nieformalny patron parlamenty europejskiego, Spinelli group w europarlamencie). Państwo to będzie kontynuacja kraju rad z tą jednak różnicą, że jego twórcy, nie popełnią już tych samych błędów co Związek Sowiecki (kolektywizacja, nacjonalizacja itp.) . Będzie to państwo pozbawione narodów gdzie, tzw. europejskość będzie tylko przykrywką dla marksizmu kulturowego, który zastąpił marksizm tradycyjny. Twórcy tego państwa wiedzą, że spotka się to z oporem ze strony Europejczyków, dlatego na wszelki wypadek muszą się zabezpieczyć przed możliwą wojną domową. Ludzie buntują się i walczą, gdy odbiera im się wolność, ale gdy robi się to małymi krokami, to gdy zorientują się, że ja stracili, będzie już to strata nieodwracalna. Myślę, że ten komentarz rozwiewa wszelkie wątpliwości…

  • Ten komentarz jest niezły, ale zbyt ogólnikowy – a diabeł siedzi w szczegółach.
   Uważam, że:
   Europejskie superpaństwo to tylko wstęp do depopulacji goji – “łatwiej jest wymordować 100 milionów ludzi niż panować nad nimi”,
   Kolektywizacja/nacjonalizacja przeprowadzona przez żydokomunę władającą Związkiem Sowieckim nie była błędem! To był tylko etap prowadzący do depopulacji goji w IIWŚ -> wymordowanie rękami niemieckimi żydowskich starotestamentowców (sprzeciwiających się syjonistom w “budowie” Izraela) ->
   utworzenie państwa Izrael,
   Natomiast bez zastrzeżeń popieram wniosek co do skuteczności “małych kroków”
   Pozdrawiam

 • Pawel W

  Podlinkuję zdjęcie na FB. Ciekawe, czy zawieszą mi konto za “propagowanie treści faszystkowskich” 😉

  • Andrzej Turczyn

   nie

  • norfonde

   Przecież to ich idol.

 • Zbigniew Pietrucha

  Tak właśnie rozumują jego naśladowcy, którzy kreują w dalszym ciągu jego ‘politykę unicestwienia narodowości”. Wygląda na to, że jego współcześni “kreatorzy” polityczni podnosząc swoje wykształcenie, opierając się na wiedzy pisanej, przeczytali tylko “Mejn Kampf”

 • MaXiMuM

  Tak sobie przeglądałem internet, bo nie mogłem uwierzyć w słowa Korwina, że dalej jesteśmy z Niemcami w stanie wojny. I dokopałem się do jeszcze ciekawszej rzeczy. Niemcy tak na prawdę to dalej III Rzesza.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12538&Itemid=47

  Czasami jednak warto się zainteresować słowami “oszołoma” 🙂

  Jeśli rzeczywiście tak jest jak w linku powyżej to mamy UE rządzoną przez Fuhrer Merkel i jej III Rzeszę, z którą defacto jesteśmy dalej w stanie wojny… nic dziwnego, że nie chcą abyśmy się zbroili jako obywatele Polski 😉

  Pozdrawiam 🙂

  • Witek

   Ja też pokopałem. Okazuje się że Wolne Miasto Gdańsk jako podmiot polityki międzynarodowej nadal istnieje. W takim razie rząd PiS nie jest moim rządem i moje państwo faktycznie znajduje się pod okupacją władzy w Warszawie…

 • max-bit

  Ostatnio opłakiwali pewnego Helmuta jako to w sumie fajny facio był, niby ma się nie mówić o zmarłych źle, a dlaczego ? się pytam.
  To oszukuje historię.
  Niemcy skutecznie prowadzą europe do zapaści co jak nas historia uczy bezdusznie jest po porostu prawdą.
  To że europa zaczyna skrzypieć to nie ulega wątpliwości, popatrzmy parę lat wstecz i nie nie dużo zwykłe 10 lat kto wtedy myślał że jest aż tak źle ? Nikt albo mało kto.
  Dziś to wszystko przyspiesza i to w tempie które trudno nam wyczuć.
  Niemcy od X wieku próbują stworzyć superpaństwo 🙂 tylko im to ciagle nie wychodzi. Gdyż po prostu wyjść nie może, nie jest to tak jak oni uwazają że wszyscy są w okolice głupi a oni jedynie OK (rasa panów).
  Dziś cały świat się huśta.
  Co gorsza kończy się powoli element napędowy ostatnich 20-30 lat (w sumie 70) tzw era krzemu. I też “mądrzy” tego świata doskonale wiedzą. Próbuje się jeszcze trochę podgonić ale to tylko ratowanie trupa.

 • Pingback: Marcin Rola: Konieczny dostęp do broni palnej NATYCHMIAST! | Andrzej Turczyn()

 • Pingback: Polacy! Do BRONI! Konieczny dostęp do broni palnej NATYCHMIAST! Idą bardzo ciężkie czasy! (Video) – wRealu24.pl()