Zamach na żołnierza w Jerozolimie – konsekwencja: wysadzone w powietrze domostwa terrorystów

TELAWIW OnLine:  Zamach w Jerozolimie – 3 terrorystów palestyńskich uzbrojonych w broń maszynową zastrzelonych po tym, jak jeden z nich zdołał ugodzić nożem kobietę-żandarma – 23-letniej Hadas Malki. Atak miał miejsce koło Bramy Damasceńskiej. Zdaje się, że udało się uniknąć masakry na większą skalę.

Siły Cahalu (IDF) weszły nad ranem do arabskiej wioski pod Ramallah, skąd pochodziła trójka sprawców zamachu w Jerozolimie. Według IS byli to członkowie tej hordy, ale Izraelczycy oceniają, że mowa o „konspiracji lokalnej popartej po fakcie przez Hamas”.

Tak czy owak, domostwa 3 terrorystów zostaną wysadzone w powietrze – wiocha odcięta od świata – zaleziono 22 skradzione w IL samochody. W zadymach z wojskiem postrzelonych kilku Arabów z koktailami Mołotowa.

(źródło telawiwonline.com twitter.com/eli_barbur)


Tak to się robi w Izraelu! Tak poważne państwo, traktujące z całą powagą zarówno siebie jak i przeciwnika, załatwia swoje sprawy.

Tak to się powinno robić w Europie. Uczcie się tchórzliwi europejczycy jak walczy się z terrorem i jak się dba o bezpieczeństwo obywateli. Ze zdziczałymi terrorystami walczy się nie kredkami, nie przez rozdawanie im kwiatów, nie zapewnianiem im socjalu, nie przyjmowaniem ich więcej i więcej z odniesionymi rękami.

Chciałoby się powiedzieć „Dokąd zmierzasz Europo? Powstań z kolan i obudź się” –  jak to mówiła pani premier. Zdaje mi się jednak, że to za mało. Odurzeni lewacką ideologią europejczycy, na nogach nie ustoją i nie się nie obudzą. Czas nie patrzeć na obłąkaną Europę i zadbać się wyłącznie o siebie.

Wesprzyj projekt utworzenia portalu o broni i wolności – Fundacja Trybun.org.pl – prawda musi się rozprzestrzeniać.

 • Missing link of (r)evolution

  Znałem jeszcze jedno takie państwo – dwóch miłujących pokój niemieckich żołnierzy relaksując się po ciężkim dniu służby w knajpie, przy wyjściu z niej zostało zabitych przez dwóch przedstawicieli lokalnego półswiatka. Władze niemieckie też się nie certoliły; wzięto ponad setkę lokalsów (po 50 za głowę) i rozwalono ich. A działo się to w Wawrze, roku pańskiego 1939.

  Naprawdę musi Pan zachwycać się zbrodniami tych koszernych nazioli (a w każdym razie rasistów) ? Analogie wbrew terrorystom spod znaku polit-poprawności są wyraźne. Z tą jednak różnicą, że w przeciwieństwie do Polaków 70 lat temu, eksterminacja Palestyńczyków ma znacznie większe szanse zakończyć się powodzeniem. Każdemu oczywiście wolno kibicować temu procesowi, ale Polacy mogliby jednak ze względu na swoje doświadczenia okazać więcej powściągliwości.

  • Pawel W

   Nie zalajkuję, ani nie dam negatywa, bo faktycznie – Izrael sobie swobodnie, bez oskarżeń świata o niecne praktyki, poczyna. Wykorzystuje kartę ofiary holokaustu i politpoprawności, że na Żyda też niczego złego nie można powiedzieć. Za to biały Chrześcijanin jest z gruntu zły, przesiąknięty nietolerancją, nienawiścią wręcz do innych, brakiem szacunku do kobiet i w ogóle – wszystko, co najgorsze. Tak więc biały Chrześcijanin musi ciągle udowadniać, że nie jest wielbłądem, podejmując samobójcze decyzje.

 • pecey

  Panie Andrzeju, trochę kiepski ten przykład.
  Nie zdążyła sięgnąć po broń gdy dźgnął ją nożem.
  Trzej zastrzeleni mieli broń maszynową!
  To po co dźgać nożem?
  Oni tej broni nie użyli? Też ich zaskoczyły kule snajperów?

  A dalej to już jest zwyczajny odwet – prawo o odpowiedzialności zbiorowej:
  wysadzanie domów zabitych i gdzie wygnają rodziny? To jest taktyka spalonej ziemi.
  Ale zemsta w Talmudzie jest do 7 pokolenia. To chyba trochę jeszcze może potrwać.
  No chyba, że zgodnie z Koranem Arabowie się wykupią…

 • Krzysztof Jabłoński

  W Europie się tak nie da, bo mieszkają na państwowym – w mieszkaniu socjalnym. Państwowe mają wysadzać?

  • Pawel W

   Wygonić na bruk!
   Nie da się zwalczyć terroryzmu, jeśli terroryści będą pewni, że im rodzinom nic się nie stanie. Mają w głębokim poważaniu swoje życie, więc zamachowcom samobójcom nie możemy zagrozić śmiercią. Ale wyrzuceniem ich rodzin tam, skąd przybyli, albo konfiskaty całego majątku rodziny i wyrzuceniem na bruk – tak. Niestety, wymaga to odejścia od obecnie obowiązujących zasad prawa, ale coś mi się wydaje, że były w naszej cywilizacji precedensy tego typu.

 • Michał Szkwyra

  ISIS = Israeli Secret Inteligence Service