Ziobro: służby więzienne w krajach, które przyjęły uchodźców, mówią o gigantycznym problemie (PAP)

Służby więzienne w krajach, które przyjęły uchodźców, mówią o gigantycznym problemie służb porządku prawnego, o tym, że sobie kompletnie nie radzą z narastającą agresją, islamizacją, zagrożeniem terrorystycznym; są tym wręcz przerażeni – powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

“Kiedy słyszę pana Martina Schulza i innych polityków europejskich domagających się wprowadzenia do nas tysięcy tzw. uchodźców czy emigrantów ekonomicznych możemy być pewni jednego: że rząd dobrej zmiany, Zjednoczonej Prawicy, Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski, Polski Razem, będzie przede wszystkim kierował się interesem bezpieczeństwa Polaków i Polski” – powiedział Ziobro.

Nawiązał do piątkowego spotkania w Warszawie szefów służb więziennych z państw europejskich. “Muszę państwu powiedzieć, że niemal wszyscy z tych krajów, w których dość licznie zagościli uchodźcy, mówią o gigantycznym problemie tamtejszych służb porządku prawnego, o tym, że oni sobie kompletnie z tym nie radzą, z narastającą agresją, islamizacją, zagrożeniem terrorystycznym. Są tym wręcz przerażeni, zazdroszczą nam, Polakom, zazdroszczą nam, Polsce” – mówił minister sprawiedliwości.

Dodał, że nie będzie powoływał się na konkretne nazwiska i wskazywał państw, bo – jak zaznaczył – obawia się, że osoby te mogłyby stracić stanowiska. “To jest politycznie niepoprawne w ich krajach mówić prawdę, ale oni nam mówili prawdę” – powiedział Ziobro.

Według niego polski rząd pomaga i będzie pomagać uchodźcom, bo to jest chrześcijańska powinność, ale – jak zaznaczył – “w sposób mądry, roztropny”. “My musimy myśleć o polskich dzieciach, my nie musimy i nie powinniśmy myśleć o zbawianiu świata, ale pomagać powinniśmy i pomagać będziemy” – oświadczył Ziobro. (PAP)


Minister Ziobro mówi prawdę. Teraz posłuchajcie tych wszyscy milusich idiotów, którzy uważają, że musimy przyzwyczaić się do życia z uchodźcami. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy z poziomu agresji jaką niosą islamiści. W lutym br. złapany na Bliskim Wschodzie zwyrodnialec, który może chętnie wybrałby się do Europy, chwalił się, że zgwałcił ponad 200 kobiet i zabił około 500 osób, w ciągu 3 lat działalności w Państwie Islamskim. Młody mężczyzna potrzebuje tego. To normalne – mówił. To brzmi jak nieprawdziwa wiadomość i niestety wielu w nią nie uwierzy.

Niestety to niesie ze sobą inwazja, która trwa w Europie. Moim zdaniem PiS trochę jest zbyt pewny siebie, że do czasu gdy będą rządzić Polską, to nas nie dotknie. Myślę, że to tylko kwestia czasu. Nie wiem jak, nie wiem kiedy, ale wiem, że siły zła, które sprawiły ten armagedon będą bardzo chciały wywołać go także w Polsce. Nacisk już jest poważny, a będzie się wzmagał. Najpoważniejsze zagrożenie pochodzi od biskupów. Oni mają rząd dusz rządzących i niestety taką antycywilizację chce nam, w wykonaniu polecenia Franciszka Papieża, w Polsce zainstalować. Niestety nie potrafię pojąć zdolność Polaków, do akceptacji tego faktu. W każdym uchodźcy widać twarz Jezusa – takie drętwe bzdury będą coraz częstsze i zobaczycie, że przyniosą skutek…

Dzisiaj Jarosław Kaczyński ma takie stanowisko i oby miał takie póki jego partia będzie u władzy.

Zachęcam jak zwykle do wsparcia Fundacji Trybun.org.pl. Na zapewnienie funkcjonowania serwisu PAP w kasie Fundacji nie ma jeszcze wystarczających środków. 

 • THUMPS UP

  Minister Ziobro Ameryki nie odkrył, mówi publicznie o rzeczach, o których wiadomo od co najmniej 2 lat. Plus dla niego, ze to chyba jeden z nielicznych ministrów EUSSR, który wypowiada się w sposób na zachodzie europy uznawany za rasistowski i politycznie niepoprawny.

 • max-bit

  Niestety RT
  Ale pokazuje jak sytuacja się pogarsza
  https://www.youtube.com/watch?v=NNEZQTSJv4Y
  Co gorsza mówi się tutaj o Szwecji ale takie strefy są we wszystkich Krajach Europejskich UK, DE, FR itd ….
  Co gorsza taka sytuacja nie jest od wczoraj te strefy w wielu miejscach jest od wielu lat.
  A dziś te strefy to prawdziwe zagadki nikt za bardzo nie wie co tam jest i jakie stwarzają one zagrożenie.
  Aktualnie uważamy że ten problem nas zasadniczo nie dotyczy … może to być daleko idący błąd.
  Co najmniej z kilku powodów ;
  1. Destabilizacja EU dotknie nas.
  2. Znajdujemy się w położeniu geopolitycznym który jest zły,
  3. Posiadamy imigrantów (którzy historycznie robili nam nie małe problemy), a jednocześnie znaczna ilość młodych znajduje się po za terytorium polski (2-3 mln)
  4. Nie jesteśmy zabezpieczani przed destabilizacją EU (a może w konsekwencji większej części świata)
  5. Nie posiadamy systemów zabezpieczeń przed sytuacjami krytycznymi które mogą w konsekwencji doprowadzić do zamieszek wewnątrz kraju.

  Historia uczy nas jednego wszelkie zawieruchy światowe czy lokalne (europejscie) dotykały nas w sposób co najmniej zły, a im nowsze tym skutki były bardzie tragiczne.

  Dziś ta sytuacja jest równie złe. Nasza polityka gospodarcza i geopolityczna powinna nas jak najbardziej uodporniać na ewentualne skutki zapaści. Dziś takie przejawy można by tego dostrzegać w WOT ale to kropla w morzu potrzeb.
  W tym całym bałaganie pozostaje proste pytanie jaki jest dalszy scenariusz.

 • max-bit

  I jeszcze znalezione
  https://www.youtube.com/watch?v=58xKnZq-1sM
  Bardzo ciekawy jest tytuł
  Dlaczego nikt nie o tym mówi … Czy to się wydarzy w lecie 2017?
  Przypadek ?

  • Piotr Crusader89

   https://youtu.be/oPjwfjtzgqM no to ja zostawię to. Filmik po raz pierwszy opublikowany w 2010r przez Czechów.

   • max-bit

    Trzeba sobie zadać kilka podstawowych pytań.
    1. Najgłupsze ale chyba najistotniejsze. Komu tu naprawdę na czym zależy.
    2. Kto pozwala wpuszczać chordy “nachodców” i tak tak naprawdę w jakim celu ?
    Zauważmy jeden fakt który nie jest bez znaczenia, do tej pory wojny w Europie wybuchały z powodów politycznych, gospodarczych, terytorialnych.
    Po II Wojnie światowej pojawił się w miarę stabilny system, aktualnie niezwykle ciężko wymusić jest na obywatelu danego państwa aby w szaleńczy sposób napadł na inne państwo, w dodatku pojawia się tzw Atomowy Szach Mat.
    Trzeba się zastanowić co niektórym chodzi po łbie aby zdestabilizować świat i europę ? Popatrzmy na historię świata ?
    Czasem pomysły są dość szaleńcze ale do realizacji, niestety.
    Dziś można stwierdzić jedno, nikt bez celu nie wpuszcza w/w chord. To nie jest tak że a wpuszczamy obcych nam cywilizacyjnie kulturowo ludzi w celach ograniczenia przyrostu naturalnego (tłumaczenie dość oficjalne).
    Oczywiście można by tak robić ale ci ludzie byli by ściśle selekcjonowani i dobierani w ramach potrzeb (dobrym przykładem moze być USA).
    A to co widzimy w EU, to albo faktycznie jakiś gigantyczny wirus po prostu niezrozumiałego debilizmu. Albo celowe działania mające na celu określone reakcje.

    Weźmy Polskę bo ten kraj nas najbardziej chyba interesuje.
    Uważamy ogólnie że jest fajnie.
    Jak napisałem powyżej proszę się zastanowić ile sklepów fabryk jest nasze ?
    Ile systemów bankowych jest nasze ?
    Co się zacznie dziać jeśli system bankowy przestanie funkcjonować (systemy kart płatniczych są w 100% nie w naszych rękach). Ile jest w stanie społeczeństwo przetrwać po zapaści systemu energetycznego (np) gaśnie przysłowiowe światło, po chwili przestaje dopływać woda, gaz internet sieci komórkowe padają .
    Ile dziś mamy choćby studni na korbkę ? Nawet na wsiach większość dziś studni jest zasilana elektrycznie.
    Wystarczy ile ? Kilku wariatów tzw terrorystów którzy atakują np albo informatycznie albo tradycyjnie siec energetyczną danego kraju, dodatkowo systemy bankowe i sieciowe.
    Oj powtarzam się…

    • cebulo żerca

     Ad 1 i ad2 : grupa bildenberga