Posłanka Anna Siarkowska przypomina o sprawach ważnych

Warte odnotowania jest wystąpienie pani poseł Anny Siarkowskiej w debacie dotyczącej wniosku o odwołania ministra Mariusza Błaszczaka. Zachęcam do wysłuchania.

 

Cieszę się, że pani poseł wspomniała o ważnych sprawach, chociaż nie będę przesadnie chwalił pani Anny Siarkowskiej. Moim zdaniem pani poseł powinna jeszcze pracować na nasze społeczne zaufanie.

Przypominam o pewnym fakcie, który sprawia moje ostrożne uwagi. Gdy pani poseł Anna Siarkowska była jeszcze w klubie poselskim Kukiz’15 nie podpisała się pod projektem ustawy o broni i amunicji. Na stronie sejmowej jest to do sprawdzenia, druk 1692. Wówczas pani poseł miała obiekcje do promowanego projektu ustawy przez Ruch Obywatelski Miłośników Broni. Mam nadzieję, że jest to już przeszłość.

Zachęcam panią poseł do wsparcia projektu, nadchodzi odpowiednia sposobność. To będą czyny, na które będziemy patrzyli, same słowa nam nie wystarczają.

 

 • max-bit

  PIS się na pewno wystraszył i przejął przemówieniem.

  • Krzysztof Jabłoński

   Nieważne czy się wystraszył, czy nie. Temat został ponownie poruszony na mównicy sejmu. Zresztą te trzy sprawy, o których posłanka Siarkowska wspomniała stanowiły poparcie tezy przedstawionej wcześniej: PO jest politycznym bankrutem i nie stać ich nawet na merytoryczną krytykę.

   Całość została tak sformułowana, że nie uderzała w Błaszczaka, a w Schetynę. Dla PISu jest raczej przypomnieniem, jakie sprawy są jeszcze nie rozwiązane, a którymi powinni się zająć.

 • Jan Kowalski

  Wspaniała odważna patriotka. BRAWO!

 • Piotr Gołasz

  Panie trybunie, ja akurat mam o Pani posłance dobre zdanie https://www.youtube.com/watch?v=K9lmXRNcHuA

 • Pawel W

  OT.
  Jak tam poprawianie i zamieszczanie mojego tłumaczenia do filmiku?
  Zupełnie o nim zapomniałem.

 • Jan Kowalski
 • lomax

  Bardzo dobre przemówienie, które oczywiście zostało obśmiane przez portale informacyjne. Pani poseł ukazana jak wariatka z manią prześladowczą na temat gazowania i pałowania. Uczepili się 2 słów a 99% treści pominęli. Osobiście już mi się chce rzygać tym g*wnem informacyjnym. Albo 100% hejt albo 100% propaganda :/

  • Koleżka Śniegowy

   Jak to na wojnie, jesteś z nami albo przeciwko nam… Narodowy socjalista nie przyzna słuszności eurokołchozowcom i vice versa.