Pierwsza firma w USA będzie wszczepiać mikroczipy swoim pracownikom – “ułatwiają życie, np. dla łatwiejszego płacenia”

Firma Three Square Market, handlująca maszynami do sprzedaży przekąsek i napojów, jako pierwsza w USA zamierza wszczepiać mikroczipy swoim pracownikom. Jak przekonuje, maleńkie urządzenia wszczepione pod skórę dłoni ułatwią noszącym je ludziom codzienne życie.

Rozmiarem przypominający ziarnko ryża i kosztujący ok. 300 dolarów mikroczip RFID (system identyfikacji radiowej) ma pozwolić na bezdotykowe otwieranie drzwi, logowanie się do komputera, a nawet kupienie jedzenia – pisze BBC.

Three Square Market (32M) ze stanu Wisconsin jako pierwsza amerykańska firma zaoferowała swoim pracownikom darmowe wszczepienie mikronadajnika. Dotychczas chęć skorzystania z oferty wyraziło 50 z 85 zatrudnionych.

Szef 32M Patrick McMullan twierdzi, że mikroczip wszczepiony pod skórę między kciukiem a palcem wskazującym niesłusznie jawi się jako pomysł rodem z dystopijnej przyszłości, a w rzeczywistości może znacząco ułatwić życie, np. jako kolejna metoda płatności czy sposób weryfikacji tożsamości, zamiast karty kredytowej czy smartfona.

Inny przedstawiciel 32M Tony Danna zapewnił, że czujnik nie jest wyposażony w funkcję lokalizacji GPS. “To właściwie taki sam chip jak ten w karcie kredytowej” – powiedział. Jak dodał, zainstalowanie nadajnika i jego usunięcie jest łatwe i szybkie. “Trwa to dwie sekundy. Włożenie czipa pod skórę jest jak ukłucie strzykawki przy zastrzyku, a wyjęcie go jest jak wyjęcie drzazgi” – wyjaśnił.(PAP)


Co ja się będę wymądrzał. Objawienie św. Jana rozdział 14:

Zadziwiająca zbieżność funkcji płatniczej mikroczipa i tego co napisano w Biblii 2000 lat temu. Przygotowania trwają, absolutnie nie podejrzewam Three Square Market o bycie biblijną bestią. Aby zaczipować chętnych trzeba pokazać wartości, a jak czytam same korzyści będą w tej metody płatności…

Dla trzeźwych i zainteresowanych rozwojem wypadków, w których uczestniczymy, zachęcam do uważnej lektury Nowego Testamentu. Ta historia nie skończy się pomyślnie, jeżeli nie zawołasz bezradny o ratunek do Jezusa…

 • max-bit

  He he he 🙂 Kochane USA 🙂
  NWO 🙂 i 50 głupków ….
  W bestii 🙂 mówię o furze trzeba będzie znowu pogubić opancerzenie.
  Ciekawe im większa “demokracja” tym dany prezydent USA bardziej się boi ? Dlaczego ?
  Kiedyś poruszał się zwykłym samochodem, dziś trzeba 2 chłopa aby otworzyć mu drzwi.
  Jak przemawia do ludu to za pancernej szyby.
  Jak mi to przypomina taki film “Igrzyska Śmierci” taki podobne klimaty.
  Sfiksowana Elyta i sponiewierany lud.
  Aktualnie 0,1 % społeczeństwa USA ma więcej kasy (majątek) niż pozostałe …gdzieś widziałem taki wykres chyba w NCz.

 • Jarek Lew

  Panie Andrzeju, ale to była tylko kwestia czasu. Tak jak teraz człowiek bez konta w banku i karty do niego jest na wyginięciu, tak w przyszłości będzie z chipami. Przecież to dla naszej wygody i dobra, totalna inwigilacja. Może i gps`ów nigdy nie dołączą, ale każde większe skrzyżowanie będzie monitorowało ruch na ulicy.

 • Maciek Mazan

  Zaczęło się w 1913 o powołania FED – wcześniej w USA nie było banku centralnego.
  Następnie poszła walka o emancypację kobiet. Bo dopóki nie poszły do pracy, nie można ich było opodatkować, a dzieci były wychowywane i uczone w domu. Jedna pensja zazwyczaj wystarczała na utrzymanie domu.
  Potem zniesiono powiązanie dolara ze złotem i możliwe stało się kreowanie pieniądza bez pokrycia. System edukacji wmówił ludziom, że inflacja jest dobra.
  Upaństwowienie bankowego ryzyka też uznano za niezbędny element “zdrowej” gospodarki. Oszczędzanie stało się synonimem marnowania pieniędzy.
  Teraz obserwujemy walkę z gotówką. Stopniowo obniża się limity wypłat z bankomatów, transakcji gotówkowych w biznesie.

  Chipowanie i pełna kontrola ludzkości musi odbyć się z zachowaniem demokratycznych procedur. Prawa mniejszości, świadomej zmian, zostaną “przegłosowane” przez odpowiednio zindoktrynowaną większość. Między innymi prawo do posiadania broni.

  Chcecie przyśpieszyć proces? Używajcie kart nawet do płacenia za bilety tramwajowe. Bankowcy będą mieć argument za wycofaniem gotówki z obiegu.

  Polecam wywiad sprzed 10 lat:

  https://www.youtube.com/watch?v=jxTEPQGIEXg

 • Sebastian Frackowiak

  A ja myślałem, że to Rosja będzie ten szatański plan wdrażać, a nie praworządne USA…

  • Andrzej Turczyn

   A to USA wdrażają? Czy jakaś firma. Ani się spostrzeżemy jak i w Rosji, Chinach i wszędzie okaże się to bardzo praktyczne rozwiązanie

  • Jan Kowalski

   U braci ze wschodu już od dłuższego czasu to ćwiczą.

 • Andrzej Turczyn

  Stało się to nie za sprawą USA, a w USA z powodu dość sporej jeszcze wolności jaka tam panuje. Tak więc tezy, że to USA są takie straszne i apokaliptyczne cokolwiek są bez związku z faktami.

  • Sebastian Frackowiak

   To na razie początek. By wizja apokaliptyczna się sprawdziła musi dojść do wycofania gotówki z obiegu. A za tym będzie musiał stać rząd USA.

 • KBPol

  Odnośnie “liczby człowieka: sześćset sześćdziesiąt sześć” to nie widzę żadnego wyjaśnienia. Jeszcze nie wiadomo o co/kogo może chodzić?!