Dania, w miejscowości Aarhus rusza program “przytul terrorystę”

Policja w Danii utworzyła kontrowersyjny nowy program,  aby zapobiec rozprzestrzenianiu się radykalizmu islamskiego i aktów terroru. W Aarhus, drugim co do wielkości mieście w Danii, władze używają metody określanej przez niektórych jako “przytulić terrorystę” lub “przytulić dżihadystę”, co ma sprawiać eliminację radykalizmu. Próbują zmienić umysły potencjalnych ekstremistów islamskich, wspierając ich i oferując im życzliwość, a nie traktując ich jako wyrzutków i przestępców.

(źródło foxnews.com)

Media to muszą ładnie pisać, ale ja poruszam się w blogosferze, zatem poprawność medialną mam w nosie. Mam zamiar napisać, że ci co wpadli na ten pomysł muszą naprawdę zażywać jakiś straszliwie wyniszczające umysł świństwo. Wprost nie wyobrażam sobie co to być może za obrzydliwy narkotyk, który prowadzi to takie obłędu. Pod pozorem normalności tak upośledza umysł.

Na Twitter napisałem, że ci co ten program wymyślili powinni też oddać islamistom swoje żony do przytulania. Dlaczego nie, skoro przytulanie ma być takie dobre dla terrorystów i radykałów islamskich, to dlaczego nie posunąć się do tego. Niech idą na całość w swoim poświęceniu – żony, córki, autorów programu, wszystkie najbliższe osoby – niech pomagają islamistom zażywać życzliwości, niech próbują zmieniać ich umysły, resocjalizować. Przecież autorzy programu liczą, że to się powiedzie i jest bezpieczne dla otoczenia, nie święcą przykładem, niech zachęcają własnych zon i córek poświęceniem.

Zupełnie poważnie pisząc. Nie mieszkam na Zachodzie Europy nie mam żadnych relacji z obcokrajowcami, mieszkającymi po zachodniej stronie Odry. Muszę stwierdzić na podstawie tego co czytam, że z nimi jest naprawdę bardzo niedobrze. Kredki, malowanki, kwiatki dla groźnych morderców, a tu jeszcze taki pomysł. Naprawdę oni sami szykują sobie katastrofę. A może nawet nie przygotowują, ale właśnie ją uskuteczniają w najlepsze.

Bez przypisywania sobie właściwości jasnowidza czy proroka oświadczam już dzisiaj. Ten program skończy się katastrofą, wydanymi pieniędzy i kto wie może jakimś poszkodowanymi istotami. To zupełnie oczywiste dla człowieka rozumującego logicznie.

Mam jeszcze jeden wniosek z tego. Mieszkańcy Europy Zachodniej są niebezpieczni dla samych siebie. To jednak mniej mnie obchodzi, kto jak sobie ścieli tak się wysypia. Mnie martwi to, że Polska jest w Unii Europejskiej z takimi idiotami. Oni topiąc siebie, ciągną ku zagładzie i Polaków.

 • Hubert Szwede

  Co ONI ćpają, że takie pomysły mają ???

  • Capribestyja

   Jak widać, marksizm odurza lepiej niż wszelkie narkotyki świata.

  • Krzysztof Jabłoński

   Przedawkowanie lewatywy: gówno zawędrowało do czaszki.

   • rethempthoor

    10/10

  • max-bit

   No na pewno coś mocnego…
   Powiem bez ogródek i hamulców ja pierdole toż oni nawet nie są jebnieci oni są tam POJEBANI na maxa.
   No cóż End of Day this World zbliża się chyba coraz bliższymi krokami.
   O tym że w wielu krajach świrów i morderców się przytula do serduszka to już się słyszy od pewnego czasu (takie same motywy są chyba w Szwecji i jeszcze gdzieś).
   Niestety historia nas bezwzględnie uczy że tak kończyły cywilizacje tak było z Egipską, Majów, Cesarstwem Rzymskim itd. …
   Z tym że wtedy obszar upadku był ograniczony do stosunkowo niewielkiego obszaru, dziś jest inaczej jak świat pierdolnie obejmie to upadek całej kuli ziemskiej no może najmniej Afryke oraz Amerykę Południową (w dżungli).
   Reszta dozna coś w przypominające albo “Mad-Max” (a) to w wersji na hard, do wersji light coś może przypominające świat w książce czy filmie “Igrzyska Śmierci”

  • max-bit

   I jeszcze jedna z dziś znalezionych ciekawostek,

   http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/libia-wlochy-nielegalna-imigracja-i-handel-ludzmi/qlj186j

   Ciekawe ?
   Jak widać statek pełen dzieci z matkami a jak nie wpuści się ich do Itali to bumby …
   Dobre ?

 • Starypryk

  Następnym krokiem, będzie socjalna adopcja ,każdy dunczyk ma swojego darmozjada ,a kto wyleci w powietrze ten odpada z gry 😛

  • EDiox

   to będzie tzw. Duńska Ruletka 😉

 • Piotr Crusader89

  Śmiać się czy płakać…
  Ps: czy przypadkiem wg. Szariatu niewierny jest ‘nieczystym’?

  • Oak Duck

   Nieczystym raczej nie jest… natomiast cnotą dla muzułmanina jest oszukanie, wykorzystanie lub zabicie niewiernego. Życie na koszt niewiernego (czyli to co odbywa się teraz w postępowej Europie i Skandynawii) to nakaz płynący w prostej linii z nauk Mahometa.
   Polecam książkę Billa Warnera – Szariat dla niemuzułmanów … do znalezienia w sieci bez większych problemów.

   • Maciek Mazan

    Nie tylko dla muzułmanina. Eskimosi również mają w Talmudzie zapisane podobne kwiatki o oszukiwaniu i wyzyskiwaniu gojów.
    Ciekawi mnie, kiedy ludzie się obudzą i zauważą, że podczas walk chrześcijan z muzułmanami, trzecia grupa zyskuje najwięcej. Gdzie dwóch się bije…

    • Capribestyja

     Dodajmy że chodzi o Eskimosów pisanych przez “Ż”. Kto wie ten wie ale reszta nie koniecznie 🙂

    • Mozets

     Przytomnie i słusznie – w sieczce komentarzy i artykułów nie nalezy tracić z pola widzenia spraw istotnych i prawdziwych.Kto stanie na czele NWO. Dla mnie jest to oczywiste.

 • THUMPS UP

  NO COMMENTS 🙁 sad but true….

  • Mozets

   HO, ho czyżby już wszyscy w Polsce przeszli na angielski??? A czemuż-by nie pisać komentarzy po chińsku albo w jakimś narzeczu afrykańskim. Byłoby ciekawie … Tylko durno, smieszno i straszno.

 • Wankel

  … i dlatego trzeba z tego pociągu wysiadać, a nie czekać na katastrofę, bo dotacje, urzędy i gniewne komisje.

  • Mozets

   I doszliśmy szybciutko od terroryzmu do komisji sejmowej. Co ma jedno do drugiego – nic. Ale to nie szkodzi. Ważne, żeby wskoczyć do kałuży – kogo ochlapie to nieważne. Ważne że nasz skołowany umysł doznał satysfakcji.

 • tatik

  Najlepiej gdyby dyskryminowani LGBT poprzygarniali uchodźców i się z nimi … “tolerowali” wzajemnie.

 • Mamako

  Przytul terrorystę! Gwarantujemy bombowe wrażenia! Idź i rozerwij się!

 • Apolinary Koniecpolski

  Ich zony prawdopodobnie nie beda mialy nic przeciwko przytulaniu w koncu przez prawdziwych mezczyzn.