Obywatelski obowiązek spełniony, 10 strzałów ku chwale Ojczyzny w kierunku tarczy z bolszewikiem zostało oddanych

Obywatelski obowiązek spełniony. Dziesięć strzałów w kierunku tarczy ze złowrogim bolszewikiem celnie zostało oddanych. W strzelaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Wszyscy bez wyjątku strzelali do tarczy z egzemplifikacją zła – bolszewikiem. Odwiedziła nas nawet telewizja polska ze Szczecina, oto relacja:

Publikując informację o strzelaniu 10 strzałami w kierunku tarczy z bolszewikiem odnotowałem marginalny w przestrzeni internetowej i główny w przekazie telewizyjnym strach. Tak strach, nic innego. Strach przed strzelaniem do egzemplifikacji zła, jaką w tym przypadku jest tarcza nazwana przez nas “bolszewik”. Strach maskowany zdziwieniem, że tarcza to podobizna jakiegoś złowrogiego bolszewika, sprzeciwem wobec strzelania do takiej tarczy. Pan redaktor w wydaniu szczecińskiej kroniki zaanonsował materiał ze zwrotem “w nietypowy sposób” upamiętniono zdradziecką napaść na Polskę. Połowa materiału telewizyjnego polegała na uzasadnianiu tego, że nie ma niczego dziwnego w strzelaniu z broni palnej do tarczy z bolszewikiem.

Skomentuję to słowami komentarza z mojego profilu z Facebook, który zamieścił jeden z moich internetowych znajomych:

Oni strzelali do naszych dziadków, nie do rysunków. Tarcza dobra, jak każda inna. Wylecz się Waszeć z obłudnej poprawności, i nie rozsiewaj różowej propagandy. Pozdrawiam

Nic więcej dodać nie potrafię, to zdanie mówi wszystko, tzw. poprawność polityczną trzeba odrzucić.

Część z nas to przedstawiciele narodu ofiar i strachliwych tchórzy, którzy nawet boją się zamanifestować swoją pamięci o zbrodniach, jakich dopuścili się sowieci na terenach polskich w sposób, który przeczy temu, żeśmy narodem ofiar. Na szczęście ogromna większość w internecie ocenia pozytywnie taką formę przekazu, podobnie w relacjach bezpośrednich. Niestety telewizja ciągle ogłupia, każąc widzom myśleć, że strzelanie do tarczy z rysunkowym wizerunkiem bolszewika to coś egzotycznego.

 • Pawel W

  W którymś momencie jest wyjaśnione, dlaczego nie strzelają do tarczy w kształcie sylwetki, a w kształcie trumny – to jest niepoprawne politycznie strzelać do sylwetki człowieka.
  https://www.youtube.com/watch?v=didx03SqygI

  Z tak wytresowanymi ludźmi nie ma co iść na wojnę. Z Muzułmanami, którzy nie mają żadnych, powtarzam ŻADNYCH skrupułów z zabiciem niewiernego, nie mają żadnych szans!
  Zresztą już w czasach konfliktu na Bałkanach, oddziały pochodzące z Zachodniej Europy pokazały, na co je stać(a raczej nie stać). Myślę, że nasza armia byłaby w stanie oprzeć się ciotom z UE, skoro nie potrafili poradzić sobie z mniejszymi oddziałami na Bałkanach. Myślę, że nie musimy obawiać się gróźb ze strony KE, tylko robić swoje. Nie mają jaj, żeby wejść i na nas coś wymusić. A należy to robić szybko, póki sprzyja nam USA.

  P.S.
  Co takie słabe skupienie?

 • Marcin Kaczmarczyk

  W zasadzie powinno się postrzelać do podobizny Marksa oraz proroka religii pokoju miłosnika małych dziewczynek bo islam jest tak samo zbrodniczą ideologią jak marksizm. Tylko nie wiem czy to by nie spowodowało utraty pozwolenia na broń. Jak tam WPA jesteście polit poprawni ?

  • Pawel W

   Albo chociaż do podobizny wezyra Kary Mustafa w rocznicę Odsieczy Wiedeńskiej, bo jak wiadomo, nikt nie wie, jak Mahomet wyglądał, więc nie wiadomo, do czyjej podobizny będziemy strzelać.
   Koniecznie z broni z epoki! 😉

   W razie spudłowania, należy podejść do tarczy z podobizną i ubić obuchem pistoletu!

 • Jan Kowalski

  Strach odnotowany z przestrzeni internetu to za pewnie u wnuczków i kuzynów tych na tarczy i z tarczy do, których strzelano.

 • Jan Kowalski

  Prezydent hr. Potocki pokazuje Prezydenta D.Trumpa jako przyjaciela sprawy Polski !
  https://www.youtube.com/watch?v=a4gyUZycz7k

  • Pawel W

   Czy ja wiem, czy Trump jest takim przyjacielem? Akurat jest nam(w tym PiS) z nim po drodze, a na przekór zlewaczałemu światu zachodniej cywilizacji. Ameryka jest jak Wielka Brytania – nie mają przyjaciół, tylko interesy. A my nie potrafimy negocjować w tych interesach, gdyż robimy Amerykanom “laske”(wstaw sobie polskie znaki jak chcesz) za friko, zamiast starać się o status państwa frontowego, o czym od lat mówi red.Michalkiewicz.

   • Mozets

    Związek Szlachty Polskiej uważa Pana hrabiego Potockiego za oszusta i hochsztaplera. Podpierają się genelogią Minakowskiego. Poza tym szlachta uważa tutuł hrabiego za nie polski – ponieważ nadawany był przez zaborców. Trzeba było za to podobno dużo zapłacić.

   • Jan Kowalski

    Laska Radka i front Michalkiewicza dot.Izraela to fakt spowodowany miałkością i brakiem jaj rządzących dotychczas Polską. Czas pokaże czym nas “zaszczyci”. Ciekawy wywiad Moniki Doner analityka strategicznego Austrii jak najbardziej na czasie a zwłaszcza widoczna w analizie szybka potrzeba uzbrajania ludności cywilnej. https://www.youtube.com/watch?v=X_FUKJqr7zU

 • dzekoo

  Dziękuję za fajną imprezę. Strzelałem kiedyś do Che. Też spotkałem się ze strachem, ale tam miejsce tego mordercy, nie na koszulkach. A bolszewik, to już zupełnie nie konkretna osoba, tylko zbrodnicza ideologia. https://uploads.disquscdn.com/images/688a13f27f87f5ad345426486e2e44a02a36e0d956c14ec9bc2113e933f717d1.jpg

  • Mozets

   Dlaczego ten krasnoarmiejec nie ma rosyjskiej twarzy? To mi raczej przypomina twarz psychopatycznego żula z Pruszkowa lub Pragi .

   • Jan Kowalski

    Co chcesz od Słowian ?
    Bolszewizmem to oni zostali zainfekowani.
    Głazy w pariadkie:)