Lewacy świętują śmierć zamordowanych w Las Vegas “białych wyborców Trumpa”

Nikczemna reakcja na największą w dziejach masakrę w USA, oczywiście ze strony miłującej pokój lewicy.

Nauczycielka o lewicowych poglądach świętowała  masakrę w Las Vegas, ponieważ wiele ofiar mogło być “białymi wyborcami popierającymi Trumpa”. Nauczycielka i zarazem przeciwna Trumpowi aktywistka na swoim koncie na Twitterze prowadzonym pod nazwą  ‘Ann #TheResistance’ zareagowała w następujący sposób na wiadomość o największej w historii masakrze w Las Vegas “Mnóstwo białych zwolenników Trumpa w Las Vegas na Route 21 słuchających Jason Aldean’a. Módlcie się żeby ofiarami były tylko Trump-syny! #prayforvegas (#módlcie-się-za-vegas).

Użytkowniczka Twittera skasowała wpis i wyczyściła całe swoje konto po tym jak jej wpis zaczął rozprzestrzeniać się lawinowo w mediach społecznościowych.

“To bardzo niepokojące, że ta kobieta jest nauczycielką”, “To tragiczne, że osoba tak chora jak ona uczy w szkole młodzież” – napisał Columbia Bugle, jeden z komentatorów internetowych.

Inny użytkownik Twittera chwalił masakrę pisząc, “Strzelanina na festiwalu muzyki country w Las Vegas?! Wygląda jak zemsta na zwolennikach Trumpa.”

 

“Mam nadzieję, że zginęło ponad 25 zwolenników Trumpa LOL,” napisał kolejny twittujący. Pozostali lewacy nie marnowali czasu na podobne wpisy przechodząc od razu do ataku na posiadaczy broni palnej, nadając swoim wpisom hashtag #GunControlNow (#Kontrola-Broni-Natychmiast), które zdobywały popularność na Twitterze i koncie Piersa Morgana (znanego dziennikarza), kolektywnie znieważając białych Amerykanów.

Przedstawicielka wpływowych mediów – wiceprezes CBS Hayley Geftman-Gold na Facebooku napisała, że „nawet nie współczuje” ofiarom, ponieważ „fani muzyki country to często noszący broń Republikanie”. Geftman-Gold, już była wiceprezes i główna prawniczka CBS, na próżno przepraszała potem za swój „niedopuszczalny post”, w którym „pomniejszyła znaczenie każdego ludzkiego życia”, za „ból, jaki jej słowa sprawiły najbliższym ofiar”.

Nienawiść do tradycji, nienawiść do innych, nienawiść do tego wszystkiego co im nie pasuje – tak wyglądają reakcje lewicowców. Konsekwencja lewicowego wychowania – święto w datę cudzej śmierci. Lewica jest współczująca i rozumiejąca problemy innych, tylko wówczas gdy realizuje swoje cele. Te cele to kontrola nad innymi i zakaz myślenia inaczej.

Nie za bardzo jest jak komentować to zezwierzęcenie. Chyba tylko pozostaje pokiwać z politowaniem głową. Robimy swoje, argumenty tych obłąkanych ludzi mają tylko jedno znaczenie – sianie nienawiści i dążenie do swoich wynaturzonych celów.

Ciągle przypominam, że za tym straszliwym zamachem stoi ten, kto czerpie z niego największe polityczne zyski…

 • Krzysztof Jabłoński

  Smutne. Pozostaje mieć nadzieję, że “pani nauczycieka” została już wydalona ze szkoły i wysłana do pracy z łopatą.

 • Podrick

  Antifa z Melbourne też na początku chwaliła zamachowca:
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-4942668/Melbourne-Antifa-extremists-praises-Las-Vegas-shooter.html
  Post został szybko usunięty, na szczęście internauci zareagowali poprawnie i strona antifa na FB została zalana komentarzami oburzonych ludzi.
  Postawa lewicy pokazuje co stanie się z osobami które “myślą inaczej” niż oni gdy tylko dojdą do pełni władzy.

  • Michał Kilanowski

   A została zablokowana przez FB? A nie, bo przecież nie nawoływała do nienawiści i przemocy tak jak ogłoszenia o sprzedaży kbksu…

 • Pirat Rabarbar

  Tak sobie myślę… Osoby o poglądach skrajnie lewicowych chcą by każdy
  miał zapewnione przez Państwo dach nad głową, wyżywienie, by wyłącznie
  służby mundurowe miały broń i by związki osób tej samej płci były
  społecznie akceptowane. Czy nie czuliby się zatem najlepiej w więzieniu?

  • rethempthoor

   100/100 Lepiej bym tego nie ujął.

 • Michał Kilanowski

  No cóż.
  Komunizm w Związku Radzieckim też był wprowadzany dla szczęśliwości ludzkości.
  Kto nie chciał być uczestnikiem tej szczęśliwości miał pecha dostać kulę w łeb w piwnicy.
  Wybór: szczęście albo pech.
  Analogicznie ci wszyscy wojujący obrońcy pokoju uważają, że aby na świecie skończył się rozlew krwi należy wymordować wszystkich ich przeciwników.
  Najgorzej jest, ze nie widzą swojej hipokryzji a festiwal samonakręcania, jaki ma miejsce wśród nich po tym koszmarnym zamachu, świadczy tylko o tym, ze należy ich zdelegalizować

 • Grzegorz

  Przypomina mi to reakcję świata muzułmańskiego na zamachy na WTC oraz Pentagon 9/11. Nienawiść zbiera żniwo w postaci triumfu ogólnoświatowego lewactwa. Końcem tego jest całkowite rozbrojenie obywateli miłujących wolność i kontrola totalna w postaci rządu światowego.

  To nie jest zezwierzęcenie Panie Andrzeju – zwierzęta się tak nie zachowują – nie czerpią satysfakcji z krzywdy innych istot i nie zabijają, gdy nie są głodne. To jest szatańska reakcja ludzi kochających przemoc i nawołujących do terroru na innych ludziach odmiennie myślących. Raczej przypomina mi to klimat w Niemczech lat 30-tych tuż przed holocaustem…

 • Jest trochę wątpliwości, ta “nauczycielka” założyła konto w roku 2011 i ten post o strzelaninie był jedynym dodanym w ciągu tych 6 lat. Zaraz potem konto skasowano i zachowały się tylko zrzuty. Wygląda na hoax:
  https://www.inquisitr.com/4531304/ann-theresistannce-on-twitter-teacher-allegedly-wrote-pray-only-trumptards-died-real-or-fake-photos/