Moim zdaniem masakra w Las Vegas była aktem lewicowego terroru

Moim zdaniem człowiek postępuje w oparciu o swoje myśli. Po wejściu antyterrorystów do hotelowego pokoju, z którego strzelał w Las Vegas morderca Paddock, znaleziono tam materiały Antify. W sierpniu Departament Bezpieczeństwa USA ogłosił, że Antifa to organizacja terrorystyczna.

Antifa (nazwa pochodzi od Anti-Fascist Action – akcja antyfaszystowska) jest luźną federacją lewicowych radykałów, którzy często z użyciem przemocy protestują przeciw wszelkim przejawom tego co, ich zdaniem, uchodzi za faszyzm, antysemityzm, rasizm, dyskryminację. Przemoc jest zwyczajną formą działania lewicowych terrorystów Antify.

Antifa rozprzestrzenia się po USA, by z użyciem przemocy uciszyć to, czego nie chce słyszeć lewica. Ponad połowa bójek czy aktów przemocy Antify w ciągu ostatnich dwóch lat była skierowana przeciw zwykłym zwolennikom Trumpa czy Republikanom. Media mainstreamowe ignorują działania Antify bądź je bagatelizują.

Dzisiaj okazuje się, że Stephena Paddocka spokojnie można nazwać lewackim terrorystą, bo czyn, którego dokonał prawdopodobnie był inspirowany nienawiścią do środowisk patriotycznych w USA. Paddock nie bez powodu zaatakował na festiwalu muzyki country, a tam z pewnością znajdowali się zwolennicy Trumpa.

Nienawiść jaką lewica uskutecznia wobec prezydenta Trumpa musi czasem znaleźć brutalne ujście. Może właśnie to było zupełnie banalnym powodem ataku obłąkanego nienawiścią człowieka, będącego pod wpływem ideologów Antify. Zaatakował to czego nienawidził – zwyczajnych Amerykanów, kochających swoją tradycyjną Amerykę.

Czy to może dziwić? Absolutnie nie. W najnowszej historii świata za największą przemoc, za wszelkie ludobójstwa na niespotykaną skalę, za ograniczania wolności osobistych, za odbieranie ludziom prawa do posiadania broni, odpowiedzialni są ci, co w swoim politycznym kodzie mają słowo lewica, socjalizm, komunizm. Hitler, Stalin, komuniści chińscy i cała menażeria morderców i ludobójców uskuteczniała to, o czym mówią te słowa. Wszystkie swoje zbrodnie oczywiście czynili w imię wiecznej szczęśliwości świata.

W imię tej samej szczęśliwości lewica domaga się po ataku przez człowieka będącego pod wpływem lewicy, odebrania prawa do posiadania broni tym, którzy nie chcą być lewicą. Moim zdaniem składa się to w jakąś racjonalną całość.

 • Wojtek Sokołowski

  O matko, dlaczego powtarza Pan niestety bzdury których nikt nigdzie w wiarygodnych źródłach nie potwierdził.
  W ten sposób kompletnie niszczy Pan wiarygodność własnego bloga…..

  • Andrzej Turczyn

   sprawdzał Pan linki ? zalecam sprawdzenie

   • Wojtek Sokołowski

    Nie wiem co to jest za włoski serwis. Wiem jedno, gdyby znaleziono tam takie materiały, to Fox News trąbiłby o tym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a to samo byłoby w wypadku potwierdzonych informacji że był to samotny wilk z ISIS.
    Tymaczasem nic takiego na Fox News, czyli najbardziej prawicowej telewizji w USA nie ma.

    Poza tym im więcej się dowiadujemy o tym co się stało tym bardziej wychodzi że była to bardzo długo planowana akcja, przez faceta, którego brat określił jako faceta bez powiązań religijnych i politycznych.

    Ja rozumiem że Pan lewactwa, czy lewicy ogólnie nie lubi. Ale jeśli odczucia przesłaniają Panu ocenę faktów, to bardzo bardzo niedobrze.
    Bo wpływa to niestety na jakość Pana bloga.

 • Sebastian pawłowski

  Dobrze napisane wszystko się zgadza wg moich przemyśleń

 • THUMPS UP

  Jakby na to nie patrzeć to tzw. lewicowe środowiska (czyt. lewackie) są w wymiarze medialnym największym beneficjentem tej tragedii.

  • Andrzej Turczyn

   Otóż to. Miejsce zamachu. Korzyści zamachu. To wszystko wskazuje na lewicę, jako ideologicznego patrona.

   • Krzysztof Jabłoński

    Moim zdaniem dopóki nie ma twardych dowodów taki wniosek jest nieuprawniony.

    Lewica anty-broniowa nie omieszka wykorzystać każdej strzelaniny do swoich celów, bo po prostu tak im wygodnie; bo to pasuje do rysowanej przez nich wizji świata. Nie dowodzi to jeszcze, że lewica stoi za każdą większą strzelaniną.

    Zdarzenie z Vegas jest pod wieloma względami bardzo podejrzane, musi zostać dokładnie zbadane i zapewne zostanie, nie tylko przez służby. Póki co, niczego nie możemy wykluczyć, ani udziału międzynarodówki rozbrojeniowej, ani ugrupowań “antyfaszystowskich”, ani wpływów ISIS, FSB czy Mossadu, ani niestety nie możemy wykluczyć choroby psychicznej, skrajnej głupoty czy jakiejś prywatnej wojny z muzyką country.

    Można mieć wątpliwości i podejrzenia, ale nie należy stosować pomówień, ani oskarżeń niepopartych dowodami. Trzeba dociekać prawdy, nie zysku.

 • Pingback: Amerykańskie NRA wydało oświadczenie po masakrze w Las Vegas | Andrzej Turczyn()

 • makeintosch

  Nie był muzułmaninem, ale gościem bez powiązań religijnych/politycznych, no to trzeba go szybko odpowiednio przyporządkować – lewak 😀

  Osadnicy europejscy dokonujący ludobójstwa na autochtonach w Ameryce Północnej, Francuzi zagazowujący opierające się ludy w swoich koloniach to też była lewica?

 • max-bit

  Moim zdaniem była to typowa fałszywa flaga.

 • Kamil Nagrodzki

  „W miarę postępów w budowie socjalizmu walka klasowa zaostrza się”
  Józef Stalin

 • makeintosch

  Nie jestem fanem stanu prawnego w Wielkiej Brytanii, ale ciekawe zestawienie:

  https://dispellingthemythukvsusguns.wordpress.com/

 • Dał się pan nabrać na fake newsa. W dodatku jego fałszywość została ujawniona dwa dni przed dodaniem artykułu:
  http://www.politifact.com/truth-o-meter/article/2017/oct/02/hoaxes-fake-news-about-las-vegas-massacre/