Ofiara nożownika ze Stalowej Woli potrzebuje pomocy, zrzućmy się Polacy!

Na skutek tego, że od dziesięcioleci rządzą nami politycy, którzy uznają, że tylko oni mogą dbać o nasze bezpieczeństwo, nożownik ze Stalowej Woli pociął nożem całkiem sporo osób. Tak, to ma ze sobą ścisły związek. Na skutek rządów tych pozbawionych empatii ludzi, nie było na miejscu ataku nożownika w Stalowej Woli nikogo kto mógłby bydlaka jednym strzałem powstrzymać na miejscu. Złapali mordercę Polacy, za co dostali medale od Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. Ale zanim złapali zamordował i pociął kilka osób.

Wiceministrowi Zielińskiemu sumienie i rozum, który nie łączy faktu posiadania broni przez praworządnych Polaków z możliwością obrony np. przed nożownikami, nie przeszkadza bredzić o tym, że tylko służby mają zapewniać bezpieczeństwo Polakom. W związku z tym napisałem na Twitter do pana wiceministra, aby dorzucił się do leczenia dziewczyny, której bezpieczeństwa nie zapewniły służby, a przecież zdaniem pana wiceministra powinny. Skoro powinny, a nie zdołały, to niech pan minister dorzuci się parę złotych. Ciekawe czy dał ze stówę? Trochę jestem złośliwy, ale właśnie przez taką formę przekazu chcę zwrócić uwagę innych jak są zgubne słowa, które pan Zieliński plecie.

Nie oglądajmy się na polityków, na nich nie można liczyć. Dziewczyna pocięta przez nożownika oczekuje pomocy. Na stronie zrzutka.pl/wiktoriawidak są wszelkie niezbędne informacje. Pocięte nożem życie na zawsze. Zieliński niech opowiada nadal swoje głupoty, historia go rozliczy, już cała Polska się z niego śmieje, a my działajmy!

Szybko idzie. W kilkadziesiąt minut prawie 10000 przybyło

W dwa dni Polacy wpłacili ponad 70 000 zł. Jest moc!

 • Grzegorz

  Dobrze Pan pisze, prawdziwie. To wina polityków, że na miejscu nie było cywilnego uzbrojonego praworządnego obywatela.

 • Pawel W

  Dobrze napisane!
  W sumie, to pora zacząć rozliczać polityków faktycznie za działania, a nie tylko polegać na “odpowiedzialności politycznej” – bo taka odpowiedzialność, to żadna odpowiedzialność.
  Myślę, że pan minister powinien sam zapłacić za rehabilitację dziewczyny i wypłacaj jej rentę, skoro tak chętnie bierze na swoje barki odpowiedzialność za osobiste bezpieczeństwo obywateli.

 • Mozets

  Po każdym ataku bandyckim ( również bandyty ze schorzeniem psychicznym) należy zwalniać ministra spraw wenętrznych , rozszerzyć to można również na każdą kradzież torebki damskiej i telefonu komórkowego. Jak już będą trudności z wyznaczaniem na tę funkcję – to robić łapanki. Można również wyznaczyć na ministra spraw wewnętrznych pana Andrzeja. Zaczyna być i smieszno i straszno na tym portalu. Owszem o dostęp do broni dla obywateli RP należy czynić starania i chwała Panu Andrzejowi za to . Ale czy nie przegina Pan pały? Genialne przegięcie pały zdarzyło się tylko raz w historii – tysiące lat temu. To był dzień w którym wynaleziono koło…

  • Pawel W

   Umówmy się – nie zawsze zrobi masakrę. Czasami się nie udaje, bo osoby postronne mają broń. Tak jak w tym przypadku na strzelnicy rok, czy 2 lata temu, jak psychiczny zabił instruktora i chciał wynieść broń ze strzelnicy. Nie zrobił tego tylko dlatego, że inna osoba na strzelnicy nosiła przy sobie broń i zatrzymała go ostrzeliwując i zmuszając do schowania się przed pociskami.

  • Mozets

   Właśnie to mówię od długiego czasu na tym portalu by wypowiedzi nie były infantylne i argumenty nie przypominały odszczekiwań KOD i innych antif, pacyf itd. Bo portal przygarnie sieroty po pobycie w placówkach zdrowia psychicznego a nie ludzi racjonalnie i fachowo wypowiadających się o broni i dostępie do niej.
   kpt. M.Mozets spec. uzbr. (jnwsws)

 • Michał Kilanowski

  Nie nazywajmy tego bandyty nożownikiem, bo to jak nazwanie osoby napadającej na bank z pistoletem rewolwerowcem.
  Nożownik i rewolwerowiec nie kojarzą się źle, wręcz są oznaką szacunku dla umiejętności posługiwania się narzędziem.
  To był zwykły bandyta i nazywajmy go bandytą, bo takie nobilitujące “nożownik”, “rewolwerowiec” zachęcają do naśladowania.
  A tego tweeta to do całego MSW należy wysłać

 • Przemysław Perucki

  Politycy boją się uzbrojonego narodu…

  • Mozets

   Policja w każdym kraju marzy, by nikt nie miał żadnej broni nawet korkowca – oprócz niej. To normalne. To skrzywienie zawodowe.
   kpt.M.Mozets

 • tokkotai

  Max.

  Ale tam było oficjalnie 200m.
  Podejrzewam, że faktycznie możnaby tym myśliwym odebrać licencję na polowanie na pióro bo nie zachowali środków bezpieczeństwa, ale na prawdę przy 200 metrach cięzko kogoś zranić śrutem. Co najwyżej podrapał kogoś spadająć z góry.

 • Krzysztof Jabłoński

  Nie chcę bronić myśliwych, bo wiem, że są wśród nich łajdaki.
  Ale ten cały Ruch Ludzie Przeciwko Myśliwym, to w dużej mierze banda oszołomów. W dodatku założyciel skazany za oszustwa i inne przewinienia.

  http://www.dzienniklodzki.pl/aktualnosci/a/ludzie-przeciw-mysliwym-policja-sila-weszla-do-naszego-biura,11757490/

 • Jakub Zawadzki

  Widzę że wycieranie sobie gęby Biblią do dla Trybuna już za mało. Ciekawe co pomyślała by sobie ta dziewczyna, gdyby dowiedziała się, jak prezes ROMBu wykorzystuję jej tragedię.

 • Krzysztof Jabłoński

  Widzę, że zrzutka “weszła” i planowane 150k PLN już zebrano. Fajno. Pozostaje dziewczynie zdrowia życzyć.