Szukam współpracowników do pisania na trybunie

Sam już nie daję rady. Szukam chętnych do pisania na trybunie. Oczywiście o broni palnej oraz o tym co z bronią palną jest związane. Pisanie tu kosztuje mnie bardzo dużo czasu. Szczególnie czasochłonne jest przeszukiwanie internetu. Dostęp do serwisu PAP jest przydatny, ale nie załatwia całości.

Jeżeli są zainteresowani, proszę o kontakt ze mną. Zależy mi na tym aby mnie ktoś wsparł w tej pracy. Nie muszą to być jakieś wielkie wpisy. Mogą to być jakieś nawet krótkie informacje, wiadomości, nowinki z całego świata dotyczący broni palnej. Im więcej chętnych się zgłosi, tym będzie tego więcej.

Dziennie trybuna odwiedza około 5000 osób. Jest więc dla kogo pisać. Im więcej informacji tym, więcej będzie chętnych do czytania, tym będziemy mieli większy wpływ na Polaków.

 • KBPol

  W swoim imieniu (i pewnie w imieniu wielu innych czytelników) dziękuję za wykonywana tutaj pracę. Wchodząc praktycznie codziennie na bloga nie oczekuję jednak, że zawsze będzie tu kilka wpisów. Nie ma zresztą, przynajmniej jak dla mnie, takiej potrzeby. A nawet gdy jakiegoś dnia nie ma żadnego wpisu to w żadnym razie nie czuję jakiegoś zawodu. Rozumiem, że nie zawsze ma się czas aby coś napisać (nieważne z jakich powodów) lub po prostu nie ma się chęci/weny/natchnienia. Więc proszę nie czuć się zobowiązanym do stachanowszczyzny. Nikt abonamentu tutaj nie wykupił aby miał jakiekolwiek prawo oczekiwać codziennie nowych wiadomości. Ja osobiście oczekuję tutaj jedynie najważniejszych informacji związanych z bronią palną, a w szczególności tych związanych ze zmianami prawnymi.

  • Grzegorz

   Dołączam się do podziękowań dla Pana Andrzeja – robi Pan wielką robotę a częstotliwość pojawiania się wpisów jest OK.

 • tatik

  Jeśli zamiast Pana będzie pisał ktoś inny, to już nie będzie to samo. Pana blog ma Pana charakter i tak powinno pozostać

 • Marcin Bukowiecki

  Tak się zastanawiałem, gdzie pan znajduje czas na pisanie na blogu skoro ja nie zawsze znajduję czas na czytanie tego co pan napisze 🙂
  Nic się nie stanie jeżeli pan trochę zluzuje.
  Jeżeli ktoś panu pomoże, też nie będzie źle a może nawet ciekawiej.
  Powodzenia.

 • Jarek Lew

  Jeżeli na trybunie nic nie ma to:
  a. z naszej perspektywy nic ciekawego się nie wydarzyło
  b. p. Andrzej właśnie jeździ/śpi/itp. czyli chwilowo nie ma czasu

  Nie ma natłoku informacji i to jest dobre, czyta się tylko ważne newsy i nie traci czasu na przeglądanie co też u Lewandowskich słychać…
  Krótko, zwięźle i na temat, tak lubię.

 • Myślę, że doskonałym uzupełnieniem tego bloga jest grupa “Polacy do Broni” oraz grupy podobne o broni palnej, gdzie zdarza się, że uczestnicy grupy umieszczają świeże informacje i często nawet uprzedzają Trybuna.

 • Pingback: Antoni Macierewicz na nadzwyczajnym zjeździe Klubów Gazety Polskiej o dostępie do broni palnej | Andrzej Turczyn()