Lewicowi obłąkańcy w Szkocji są zaniepokojeni zainteresowaniem policjantów dostępem do broni palnej…

thenational.scot: Z ankiety przeprowadzonej pośród szkockich policjantów wynika, że ponad 64% z nich chciałoby mieć prywatnie dostęp do broni palnej. W grupie wiekowej 25-34 lat, jest to aż 73% policjantów. Spośród policjantów w Szkocji zaledwie około 327 funkcjonariuszy posiada licencje na posiadanie broni, łącznie posiadając 1000 egzemplarzy broni palnej. Spośród tych szczęśliwców 216 ma licencje uprawniające do używania tłumików dźwięku, to z kolei dotyczy broni używanej do wykonywania polowania. Policjanci w Szkocji głównie posiadają strzelby, w ich rękach jest ich 651. Wzbudza to zdziwienie lewackich publicystów, których oburza fakt wykorzystywania broni do polowań przez policjantów. Uzasadniają to tym, że przecież ogromna większość społeczeństwa broni nie posiada.

Powyższe informacje wzbudzają obawy u lewicowych pismaków. Lewicowym obłąkańcom przeszkadza nawet to, że policjanci są zainteresowani posiadaniem broni palnej. Państwa, w których takie myślenie staj się regułą muszą zostać podbite. Innej możliwości nie ma. W sprawie dostępu do broni ogłupienie w Polsce jest spore, ale w Szkocji to są dopiero wyżyny, a tam wyżyny – Himalaje albo jakieś nieznane jeszcze ludzkości – szczyty głupoty. Komunizm przepoczwarzył się w młodych, mówiących po angielsku dżentelmenów. Nazywam ich dla uproszczenia lewacy, aby za dużo nie tłumaczyć. Ci ludzie mają rozumowanie następujące. Pierwszy krok polega na tym, że z byle powodu zakazać posiadania broni. Ten element społecznej operacji ogłupiania przeprowadza się na siłę. Zakaz i koniec. Po tym trzeba przeczekać parę lat w ukryciu. W tym czasie istotnie wzrośnie przestępczość. Lewacy w milczeniu będą udawali, że pomiędzy rozbrojeniem, a wzrostem przestępczości nie istnieje związek. Ewentualnie będą odwoływali się do przykładu Ameryki i darli swoje kłamliwe mordki, że nie chcą strzelanin jak w USA. Po kilku latach, jak już zostanie tylko garstka posiadaczy broni jest czas na dokończenie dzieła. Wówczas pojawiają się argumenty jak te ze Szkocji. Wówczas lewacy twierdzą, że jak można mieć broń, przecież większość broni nie posiada. Dostrzegacie przewrotność? Mam nadzieję, że tak. Taką konstrukcję argumentacji może wymyślić tylko bardzo zły, zdemoralizowany człowiek. To nic, że przepięknie mówi po angielsku, nosi garnitur i krawat, często w gustownych okularach – w istocie jest jak zwyczajny komunistyczny agitator w śmierdzących onucach.

 • TenSamJa

  https://www.youtube.com/watch?v=qamJ3UJqcDE
  Coś z drugiej strony barykady

  • Andrzej Turczyn

   zawał serca lewackiego obłąkańca pewny po obejrzeniu filmu

   • makeintosch

    Ekstaza u prawaka; z punktu widzenia takiego lewaka jak ja, prezent jest spoko, dziecko jest uczone bezpiecznego poslugiwania sie bronia (chyba mial wczesniej stycznosc).
    Nie zachwyca mnie tylko, ze juz padla zapowiedz, ze jak lekko dorosnie, to okoliczne wiewiorki i ktoliki beda mialy armagedon, no ale ja z tych wrazliwcow w mniejszosci wychowanych na impossible foods i seitanie.

  • Kamil Kajetanowicz

   Warto zwrócić uwagę na utrwalanie bezpiecznych nawyków przez ojca (“no finger on the trigger, right?”) i zdyscyplinowanie bądź co bądź bardzo młodego strzelca.

  • max-bit

   Ze strony normalności
   A Europa … no cóż umiera i nie jest to po raz pierwszy….

 • THUMPS UP

  W UK sam fakt, że ktoś się interesuje bronią palną, jest przez ogromną większość ludzi traktowany podejrzliwie. Jeśli chodzi o policje to większość mieszkańców tego kraju jest zdania zwykli funkcjonariusze nie powinni posiadać prawa do noszenia broni.

 • Bartosz Alchimowicz

  Policjant bez broni to dla mnie jakiś żart. Jak widać po śmiesznych filmach typu 1 bandyta z siekierą kontra 20 policjantów nie jest to dobry pomysł. Zachód jest już stracony. Społeczeństwa tam mają to co chcą – chyba im się taki klimat podoba skoro wybierają takich polityków. Trzeba teraz czym prędzej się od tego burd…u odgrodzić przywracając kontrolę graniczną, tylko z kolei nasi rządzący nie podejmą takich “radykalnych” decyzji :(.

 • Pawel W

  Jeśli obywatele nie mogą mieć broni, to i policjanci nie powinni. Tu lewicę popieram, ale z zupełnie innych pobudek.
  A na przyszłość, gdyby brakowało Himalajów do porównania z głupotą, to największy, znany ludzkości szczyt, to Olimpus Mons na Marsie. Tylko proszę nie nadużywać, bo się zdegraduje.

  • Koleżka Śniegowy

   Do takich porównań to chyba bardziej pasuje Pik Kommunizma 😉

   (Nazwa nieaktualna ale na starych mapach jest).

 • Koleżka Śniegowy

  To są ci sami, którzy przepchnęli przepisy o pozwoleniach na wiatrówki… wszystkie wiatrówki.