Kampania reklamowa akcji „Broń dla ochrony miru domowego” objęła też i Rudę Śląską.

Poniżej prezentuję krótki tekst Rafała Kawalca o tym jak wygląda akcja bilbordowa na Śląsku. Tak jak zapowiadałem akcja obejmuje kolejne miasta w Polsce. Aktualnie Ruda Śląska. Planujemy już akcje w kolejnych miastach. Wszystkich chcących włączyć się w akcję i wesprzeć stowarzyszenie Ruch Obywatelski Miłośników Broni zachęcam do kontaktu ze mną bądź ze Stowarzyszeniem na adres info@romb.org.pl

Andrzej Turczyn

 

 

 

DSC02720

Kampania reklamowa akcji „Broń dla ochrony miru domowego” objęła też i Rudę Śląską. Na chwilę obecną wiszą cztery bannery. Najbardziej kontrowersyjny zawisł na wiecznie zakorkowanym rondzie przy centrum handlowym Ruda Śląska Plaza. Większe ale bardziej stonowane bannery znajdują się przy zjeździe na DTŚ między nowym Bytomiem a Chebziem, oraz na Halembie przy rondzie Solidarności.

DSC02719

            Kampania krocząca przy minimalnych nakładach przynosi coraz lepsze efekty. Jako ROMB zauważamy, że coraz szybciej przybywa nam członków (na chwilę obecną Ruch Obywatelski Miłośników Broni liczy ponad 3000 członków i sympatyków), co przekłada się również na wpływy ze składek i darowizn. Nie są to jeszcze oszałamiające kwoty pozwalające nam na działanie z rozmachem zbliżonym do NRA, ale pozwolą nam one na podtrzymanie kroczącej kampanii, której celem jest (przypomnijmy) wywołanie dyskusji w naszym społeczeństwie na temat dostępności do broni palnej.

DSC02721

            Wszystko wskazuje na to, że kolejne uderzenie naszej kampanii nastąpi na wschodzie. A na razie z radością informujemy, że pojawiają się już osoby skłonne bez żadnych opłat umieszczać nasze bannery na swoim terenie. Dziękujemy, skorzystamy.

DSC02731

Rafał Kawalec

Członek zarządu ROMB

 

Bilbordy, którymi się posługujemy w akcji:

ROMB-billboard-5044x2384-gwalt ROMB-billboard-504x238-3 ROMB-billboard-504x238-2-bezglocka.ok

 

Linki do projektów bilbordów. Można samodzielnie pobrać i wykonać baner, bądź bilbord.

bilbord “złego człowieka z bronią może powstrzymać tylko dobry człowiek z bronią”

bilbord “broń ratuje życie”

bilbord “szkoda, że sąsiadka dostała pozwolenie na broń … dopiero gdy została zgwałcona”

 

Kategorie: Główna