Strzeleckie Mistrzostwa Polski ROMB.

Ruch Obywatelski Miłośników Broni staje się znaną organizacją społeczną. Postanowiliśmy zorganizować zawody rangi Mistrzostw Polski, które są kontynuacją dotychczasowo organizowanych przez nas zawodów o Puchar Prezesa ROMB. Zawody odbędą się w Bydgoszczy w dniach 5-7 czerwca 2015 r. w obiekcie WKS ZAWISZA. Do dyspozycji zawodników będzie zarezerwowany hotel położony 20 m od strzelnicy – po preferencyjnych cenach.

Będą to Strzeleckie Mistrzostwa Polski Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni. Przez organizację takiej imprezy chcemy pokazać że ROMB potrafi przyciągnąć sympatyków strzelectwa. Mamy nadzieje że będzie tam nas naprawdę sporo.

Zawody są zaplanowane na 3 dni, podczas których będzie strzelane 11 konkurencji:
Psp 30,
Pcz 30,
Pcz 30+30,
Pdw 40,
Pst 3×20,
Ppn 40,
Kpn 40,
Kdw 40,
Kdw 3×20,
Kpn 3×20 – 50m,
Tor dynamiczny – pistoletowy.

W zawodach będą mogły wziąć udział osoby posiadające licencję lub patent strzelecki, posiadający pozwolenie na broń, lub pracujący na co dzień z bronią.
Planujemy zrobić klasyfikację oddzielną dla osób strzelających z obydwu rąk i dla tych, których broń nie będzie spełniała kryteriów przewidzianych dla danej konkurencji np: opór języka spustowego, kompensator, wymiary broni, kaliber itp..

Zawody będą z delegatem technicznym PZSS.

W chwili obecnej trwa ustalanie szczegółów, tworzenie regulaminów itp… O wszystkim będziemy Was informowali na bieżąco, ale już dzisiaj rezerwujcie czas żeby się pojawić na (miejmy nadzieję) największej imprezie strzeleckiej w Polsce!

Wszelkie zapytania dotyczące konkurencji sportowych oraz dotyczące innych spraw, proszę kierować na adres: zawody@romb.org.pl

Firmy które chcą się zareklamować podczas zawodów, rozwiesić swoje banery reklamowe, czy rozstawić stoiska, proszone są o kontakt w celu ustalenia szczegółów: zawody@romb.org.pl

Dalsze szczegóły na Facebook (kliknij poniższą ikonę)

zawody2

Kategorie: Wiadomości