RAZEM DO CELU! Całkowity sukces jest możliwy.

Komentarz na dzisiaj (5.o5.2015 r.) Pisząc 9 kwietnia 2015 roku: mam nieodparte wrażenie, że jednak udało się wywołać ogólnopolską dyskusję o broni palnej – miałem rację. Wówczas nie byłem tego pewien, z tego powodu użyłem sformułowania mam nieodparte wrażenie. Dzisiaj już nie może być co do tego wątpliwości. Ogólnopolska dyskusja o dostępie do broni palnej trwa.

Na samym początku wsparła nas wojna na Ukrainie, teraz sprzymierzeńcem okazał się były minister Cezary Grabarczyk. W tak zwanym międzyczasie policjanci strzelający po 30 naboi rocznie, wsparli nas w dążeniu do rozpowszechnienia dyskusji o broni palnej. Kandydaci na urząd Prezydenta RP, zachęcając wyborców do siebie, sprzymierzyli się ze środowiskami strzeleckimi, prezentując postulaty dotyczące broni palnej. Od czasu do czasu inspektor Sokołowski wypowiadając swoje wątpliwe mądrości, zachęca opinię publiczną do zainteresowania się bronią palną. Zaangażowaniem środowisk strzeleckich oraz przy pomocy wskazanych sprzymierzeńców, udało się zaprowadzić temat dostępu do broni palnej do ogólnopolskich mediów.

Wczoraj w telewizja Polsat, program To był dzień – o broni palnej. Wczoraj radio Tok FB, w programie OFF Czarek – o broni palnej. Taka sytuacja ma miejsce niemal każdego dnia. Mam wrażenie, że temat zaczął żyć własnym życiem. Mam wrażenie, że społeczeństwo zaczyna rozumieć, że środowiska strzeleckie nie domagają się powszechnego dostępu do broni palnej. Rozsądne postulaty ROMB zaczynają zdobyć coraz więcej zwolenników.

Nie można oczywiście spocząć na laurach. Droga do sukcesu daleka. Wróg straszliwy i groźny – mentalność milicyjna. Jest wszakże nadzieja. Jeszcze rok temu nikomu przez myśl by nie przemknęło, że dostęp do broni palnej stanie się istotnym tematem przekazu medialnego. Oznacza to, że nie możliwe jest do wykonania. Działając z tą świadomością zachęcam wszystkich zaangażowanych w działalność Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, do dalszego działania. Zachęcajcie do wstępowania do naszego Stowarzyszenia. Muszą być nas dziesiątki tysięcy. Z takim zapleczem naprawdę będziemy w stanie, w tej dziedzinie życia społecznego, wprowadzić do Polski europejskie standardy. RAZEM DO CELU!

 

Program To był dzień

 

Program Tok FM OFF Czarek

67_620 (1)

 

 

 

romb-wstap