Nasza aktywność w Internecie musi być większa

(Komentarz na dzisiaj 6.07.2015 r.)  Chciałbym w ROMB utworzyć aktywną grupę do działania w przestrzeni internetowej. Zadaniem grupy byłoby aktywne rozprzestrzenianie wiadomości istotnych dla środowisk strzeleckich, ROMB, komentowanie na forach. Istotnym celem grupy byłoby również dążenie do powiększania liczebności członków ROMB.
Potrzebujemy większej aktywności internetowej i zdobywania coraz większej sympatii społecznej, oswojenia Polaków z tematyką broni palnej posiadanej przez praworządnych i zdrowych psychicznie Polaków. Dzisiaj Internet jest niezwykle silnym sposobem i miejscem oddziaływania na społeczeństwo. Stowarzyszenie ROMB potrzebuje większej aktywności w sieci. Wciąż jesteśmy zbyt małym stowarzyszeniem, aby aktywnie wpływać na sprawy dotyczące broni palnej w Polsce.


Działanie grupy polegałoby na tym, że jej członkowie otrzymywaliby informację o artykule, wpisie, czy informacji, którą trzeba nagłaśniać internetowo, na Facebook, Wykop, we wszelki inny sposób, który spowoduje dotarcie do jak największej grupy Polaków.

Osoby zainteresowane, proszę o zgłaszanie swoich adresów email na adres info@romb.org.pl 

Tags: ,