Ten dom jest chroniony przez właściciela i jego karabin…

Polskie domy nie są naszą twierdzą, objawił nam to Sejm pod władzą Platformy (anty)Obywatelskiej. Pisałem o tym we wpisie Obrona konieczna po staremu… domy Polaków nie są ich twierdzą oraz Obrona konieczna w Sejmie, czyli niech drży przed odpowiedzialnością ten, kogo odwiedzi bandyta! 

Trudno, póki rządzą Polakami ludzie, którzy traktują nas jak żądnych krwi idiotów, będziemy musieli znosić takie traktowanie. W USA dość popularne jest umieszczanie informacji o tym, że właściciel posiadłości nie dzwoni na 911, ale używa 911-tki. W Polsce to niespotykane. 

Dzisiaj mam ogłoszenie.

Mam kilka takich tablic:

ROMB tablica bez Boga FINAL

 

ROMB tablica z Bogiem 1080 FINAL

 

Rozmiary tych tablic to 21 cm x 30 cm. Tablic mam dosłownie kilka (po 3 w każdym rodzaju). Mogę je przekazać w odpowiedzialne ręce, pod kilkoma warunkami:

1/ zostaną zamieszczone w widocznym miejscu na domu tego komu przekaże tablicę

2/ umieszczenie ich zostanie udokumentowane fotograficznie

3/ dokumentacja fotograficzna zostanie przekazana mi do wykorzystania na Facebook, Wykop i innych

4/ dokumentacja fotograficzna stanie się widoczna na portalu społecznościowym Facebook

 

Moim celem jest zachęcić do stosowania takich tablic przez posiadaczy broni palnej. Dlaczego nie? Przecież to może być ciekawa, nowa, polska tradycja.

Kilka pierwszych osób, proszę o kontakt ze mną: andrzej(at)turczyn.pl

Po wyczerpaniu nakładu zawieszę informację w komentarzach. W przypadku gdy zainteresowanie będzie duże, spróbuję zamówić większą ilość takich tablic. 

 

Kategorie: Wiadomości