Kandydat do Sejmu, Okręg 31.

Przemysław Wipler

KW KORWiN, Okręg 31 (Ruda Śląska, Tychy, Chorzów), pozycja nr 1.

wipler

 

Warszawa, 21 października 2015 roku.

 

Członkowie i Sympatycy

Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni

 

 

Inni obiecują, ja nie chcę obiecywać bez ważnego powodu. Proszę jednak abyście sprawdzili jak wspierałem działania ROMB w sejmowej balii o zachowanie zasad wydawania pozwoleń na broń. Policja, wespół z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych, chciała Wam odebrać to co osiągnęliście w 2011 roku. Nie udało się im to, również z powodu mojego zaangażowania w prace nadzwyczajnej komisji sejmowej do spraw związanych z ograniczeniem biurokracji. Wespół z Jarosławem Lewandowski z Fundacji Rozwoju Strzelectwa w Polsce oraz Andrzejem Turczynem Prezesem ROMB, zablokowałem niekorzystne dla środowisk strzeleckich zmiany prawa.

Właśnie z tego powodu deklaruję, że chcę dokładnie tego czego chce ROMB, a co zostało wyrażone w projekcie ustawy o broni i amunicji oraz projekcie zmiany Kodeksu karnego, w zakresie obrony koniecznej.

tweet

Pojawia się wielka szansa wprowadzenia życie jako prawa tego, czego domagają się środowiska społeczne. Może się to stać za sprawą inicjatywy ustawodawczej posłów, których wybierzecie. Oddajcie głos na partię KORWiN, a w najbliższej kadencji Sejmu, wasze postulaty będą moimi i będę dążył z całych sił, aby stały się obowiązującym prawem.

To co dobre dla Polaka wiedzą najlepiej Polacy, a nie taki czy inny bezduszny urzędnik!

 

Przemysław Wipler

Poseł na Sejm RP

 

image

Tags: ,