TVN nadaje. Dowiedz się czego nie możesz obejrzeć w telewizji.

Nie roszczę sobie prawa do wskazywania producentom filmowym tego, co powinno znajdować się w ich programach. Jako widz chciałbym jedynie, aby programy o broni były ciekawe, a nie subtelnie podsycające irracjonalne fobie i nienawiści.

W dniu 26 października 2015 roku telewizja TVN wyemitowała program o broni palnej. Zapraszam do obejrzenia programu, który obejrzeli telewidzowie oraz całego nagrania z moim udziałem, dla potrzeb tego programu. Utrwaliłem to o czym rozmawiałem z dziennikarką we wrocławskim studio TVN.

Moim zdaniem to o czym ja mówiłem były spokojnym i bardzo wyważonym zaprezentowaniem problemów dotyczących dostępu do broni palnej w Polsce. Mówiłem obiektywnie, bez emocji, merytorycznie, konkretnie i bez żadnych niedopowiedzeń. To co zobaczyli telewidzowie to jakiś marny fragment marginesu rzeczywistości, z byłym milicjantem Jerzym Dziewulskim oraz zarażoną hoplofobią panią psycholog, w roli głównej.

 

Program telewizji TVN:

ddtvn

 

Całość nagrania z moim udziałem, wykonana moją kamerą:

Co telewidzowie oglądają w TVN, a co jest ukryte przed widokiem publicznym?  Oceńcie sami.

Powinniśmy samodzielnie tworzyć telewizję internetową i podziękować tym spróchniałym mediom tradycyjnym. Może to nuta przyszłości, ale warta rozważenia.

TVN nadaje. Dowiedz się czego nie możesz obejrzeć w telewizji.