Polacy w USA dostrzegają Ruch Obywatelski Miłośników Broni, to motywuje do działania!

Komentarz na dzisiaj (29.10.2015 r.) Dzisiaj jeszcze raz bardzo krótko o mordzie w Roseburg w stanie Oregon w USA i o ROMB. Poniżej prezentuję krótki film Tomasza Jabłońskiego, naszego rodaka, mieszkającego w USA, miłośnika broni palnej. W filmie usłyszycie jak lokalna społeczność miasteczka Roseburg potraktowała Prezydenta Obamę, który jak przystało dla lewicowego polityka chciał instrumentalnie wykorzystać tragedię do swoich celów. To nauka dla nas. Właśnie tak należy traktować polityków, którzy nie chcą wsłuchać się w głos ludu.

Nie musimy się polityków bać, słuszne są słowa, że oni są u nas Polaków na służbie. Zdaje się, że ugrupowania polityczne, które właśnie wygrało wybory i to które pojawiło się w Sejmie jako nowość, to rozumieją. Czas pokaże czy w praktyce czy wyłącznie w teorii.

Dodatkowo w filmie bardzo miły akcent dla mnie oraz dla stowarzyszenia Ruch Obywatelski Miłośników Broni. Może działalność ROMB niektórym spowszedniała, ale posłuchajcie słów obserwatora z zewnątrz, zza oceanu, i wyciągnijcie wnioski.

Moim zdaniem wniosek podstawowy jest taki, że WSTĄP DO ROMB!

Wniosek kolejny jest taki, że jesteśmy na początku dobrej drogi, która prowadzi do celu. Pamiętajcie, że na początku tej drogi będą krzyczeć żeśmy stumanieni, nie wierząc nam, że chcieć to móc.

(film trzeba oglądać bezpośrednio na kanale you yube)