“Ratunek dla Europy i świata to konserwatywne uzbrojone chrześcijaństwo.” prof. Kazimierz Jodkowski

Komentarz na dzisiaj (14.11.2015 r.) Właśnie kładłem się spać i zerknąłem na moment do iPhona. Bez niedowierzania, ale z przerażeniem przeczytałem, że islamscy terroryści zaatakowali w Paryżu. Dziesiątki zabitych, setka zakładników, strzelanina, bomby, ataki w wielu miejscach jednocześnie.

Przeczytałem to bez niedowierzania, bo tylko człowiek ograniczony nie był w stanie w obliczu tego co dzieje się na świecie rozumieć, że prędzej czy później takie masakry, a nawet i większe czekają Europę. To samo czeka i nas. Może później niż wcześniej, ale dokładnie to samo czeka nas, Polaków. Islamiści zdobywają Europę. Nie powstrzyma ich nic innego niż to, co powstrzymuje agresora na wojnie. Powstrzymuje strach przed śmiercią z rąk zdeterminowanego i uzbrojonego obrońcy.

To jest wojna, wojna nowego typu! Pisałem już o tym, pewnie nie jeden już raz. W tej wojnie nie będzie przemarszu wojsk, nie będzie wielkich bitew, czołgów nie zobaczymy na ulicach. W tej wojnie dla islamskich terrorystów celem są zwykli ludzie. Widać to we Francji, zaatakowane zostały nie koszary w Paryżu, nie posterunek Policji, a cywilni mieszkańcy – paryżanie.

My Polacy mamy nieco więcej czasu, ale nie tak znowu dużo. Islamiści jeszcze u nas się nie pojawili. Ale idą, już słychać ich marszowy krok… marsz na Europę trwa. Żaden kraj nie jest w stanie zwyciężyć w tej wojnie, nie przygotowując pierwszej linii i potencjalnej ofiary na atak. Tą linią jest zwykły, cywilny mieszkaniec tego kraju. Bez skutecznych środków obrony, nasza egzystencja wkrótce będzie zagrożona. Zwróćcie uwagę, że w Paryżu skutecznym środkiem nie okazał się policjant, a nawet duuużo policjantów. Nie mógł się okazać, bo terroryści czynili staranne przygotowania, aby nie popełnić zbrodni w obecności stróżów prawa. Dokładnie tak będzie i u nas.

Co robić, jaka recepta? Recepta wydaje się zupełnie prosta:

ROMB cytat 12

Jak to trafnie ujął prof. Kazimierz Jodkowski: Ratunek dla Europy i świata to konserwatywne uzbrojone chrześcijaństwo. Przed złymi ludźmi z bronią, a tacy zawsze czyhali na naszą wolność i zasoby, obroną są dobrzy ludzie z lepszą bronią i sprawnością! Człowiek staje się dobry dzięki głównemu przesłaniu Biblii – dobrej nowinie o darmowym ratunku od kary za nasze grzechy i mocy zła nad nami. Ten ratunek kupił nam już Jezus na krzyżu Golgoty. Karabin każdy musi kupić sobie sam (Łuk 22:36). (iPP)

Na tym dość idę spać, jest pierwsza. Trzeba wyspać się na jutro. Was zachęcam do nocnej refleksji, ja ją mam już za sobą…

paris

 

 

Wesprzyj miejsce gdzie pisze się politycznie niepoprawnie, wesprzyj Fundację Trybun.org.pl