Nie jesteśmy sami, mamy sprzymierzeńców!

Zawiadamiam, że wobec pomysłów Komisji Europejskiej mających za cel walkę z terroryzmem przez odebranie możliwości obrony ofiarom ataków, nie jesteśmy osamotnieni. W dniu dzisiejszym poseł Jarosław Stawiarski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Turystyki i Sportu na swojej stronie zaprezentował następujące stanowisko:

stawiarski1

Chwilę po tym wpisie Pan pozew Jarosław Stawiarski we wpisie w grupie Broń Palna oraz na swojej stronie, na profilu Facebook, poprosił o przesyłanie na adres biura poselskiego biuro@jaroslawstawiarski.pl petycji oraz stanowisk. W szczególności Pan poseł oczekuje na podpisanych i zeskanowanych pismach klubów i organizacji strzelectwa sportowego, a także kół, związków i stowarzyszeń łowieckich, myśliwskich, kolekcjonerskich, czarno-prochowych, rekonstrukcyjnych, pro-obronnych. Liczę także na podpisane stanowiska związków strzeleckich, centrali i oddziałów PZSS, organizacji promujących Obronę Terytorialną, miłośników asg itp. Materiały te przedstawię Ministrowi Sportu i Turystyki Witoldowi Bańce, a następnie wspólnie przedstawimy Państwa stanowisko Ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi.

stawiarski2

Pan poseł Jarosław Stawiarski nie jest jest jedynym wspierającym nas parlamentarzystą PIS.  

A zatem do roboty, WSZYSCY, tym razem nie ma czasu na kibicowanie. Piszcie, sprzeciwiajcie się pomysłom Komisji Europejskiej, niech będzie nas widać! Jeżeli tą bitwę przegramy, to na własne życzenie, mając tak przychylną postawię polityków PIS.

Na skutek tego, że pisze wiele osób o wzór takiej petycji, wyjaśniam. Tu nie są potrzebne wzory i uczone pisma. Wystarczy jak z pisma będzie wynikało kto pisze, do kogo, w jakiej sprawie. Chodzi o to aby w tym piśmie wyrazić w imieniu organizacji społecznej, wymienionej przez Posła, stanowczy sprzeciw przeciwko pomysłom Komisji Europejskiej, która zamiast utrudniać nabywanie broni terrorystom, utrudnia wyłącznie praworządnym obywatelom.