Powiedz NIE projektowi ogłoszonemu w dniu 18 listopada 2015 r. przez Komisję Europejską. Podpisz petycję.

Naród bez broni to Naród bezbronny. W dniu 7 stycznia 2015 t. terroryści zaatakowali Charlie Hebdo, używając automatycznej (samoczynnej) i nielegalnej broni palnej. Od tego czasu Unia Europejska przygotowuje przepisy zakazujące półautomatycznej (samopowtarzalnej) broni obywatelom przestrzegającym prawa. Broń praworządnych obywateli nie została wykorzystana przez terrorystów, a nawet pospolici przestępcy z takiej broni nie korzystają. Terroryści korzystają z nielegalnej broni automatycznej (samoczynnej). 

Zaledwie 5 dni po drugim ataku w Paryżu, gdy ofiary tej tragedii nie zostały jeszcze pochowane, przestępcy są wciąż na wolności, a policja nie zakończyła dochodzenia – Komisja Europejska ogłasza środki, które jej zdaniem będą przeciwdziałać takim tragediom – ograniczając praworządnym Europejczykom dostęp do broni, której nie wykorzystują terroryści. Projekt nie uniemożliwi ataków terrorystów w przyszłości. Do aktów terroru nie wykorzystano broni, która obecnie jest legalna, a ma być zakazana zgodnie z pomysłami KE

To jest nielogiczne. To jest niesprawiedliwe. To jest nieuczciwe w stosunku do ofiar. To jest nieuczciwe wobec obywateli przestrzegających prawa.

 

Powiedz NIE projektowi ogłoszonemu w dniu 18 listopada 2015 r. przez Komisję Europejską.

Podpisz petycję!

no