To są fakty, nie tylko słowa.

Komentarz na dzisiaj (24.11.2015 r.) Dzisiaj rano przypomniałem sobie, że przecież Elżbieta Bieńkowska to członkini Platformy Obywatelskiej! Już pojawiły się wpisy internetowych pacajów, którzy już od czci i wiary odsądzili, póki co, Bogu ducha winny PiS. Trzeźwe myślenie pozwala na przeklinanie PO, matecznika komisarza ludowego Bieńkowskiej, która jest twarzą anty-obywatelskich i pro-terrorystycznych projektów zmian.

Wydałaś z siebie Platformo Obywatelska komisarz ludową, która w odebraniu praworządnym Europejczykom broni, widzi receptę na zwalczanie terroryzmu w Europie. Póki co Platformo Obywatelska, nie zaparłaś się komisarza ludowego Bieńkowskiej, co upoważnia mnie do obwiniania ciebie Platformo. Taka byłaś Platformo przyjazna strzelcom, że jak przeszłaś do czynów, to wsparcie i wołanie o ratunek skierowany jest do PiS. To są fakty, nie słowa.

 

Z drugiej strony zastanawiam się czy może raczej dziękować Platformie Obywatelskiej za panią komisarz ludową Bieńkowską. Nic w ostatnim czasie tak nie uaktywniło środowisk strzeleckich, jak pro-terrorystyczna dyrektywa komisarz Bieńkowskiej. Znowu dyskusja o broni palnej wzmaga się, internet jest z nami. Jak tak dalej pójdzie cała Polska zrozumie, że praworządny Polak powinien jednak mieć broń.

Może, to dobrze, że takie zakręty historii czasem się zdarzają? Poznajemy wówczas kto z nami, a kto przeciwko nam… Wiemy już, że “koncesjonowane” polskie organizacja strzeleckie, milczą na temat unijnych zmian.

tow.bienkowska