Prawda jak oliwa, zawsze na wierzch wypływa…

Komentarz na dzisiaj (27.11.2015 r.) Jak donosi Rmf24, sprzedawca broni zamachowcom z Paryża, został aresztowany przez niemieckie służby, a nazywa się Sascha W. z Magstadt. Nie, to nie jest koncesjonowany sprzedawca broni palnej. To zwykły przemytnik, który prowadził nielegalny sklep w darknecie (ciemnej stronie Internetu). Z powodu takich przestępców komisarz ludowy Bieńkowska chce obostrzyć handel bronią koncesjonowanym sprzedawcom, a na koniec zakazać posiadania broni palnej praworządnym mieszkańcom Europy, z tego powodu, że do nich strzelali islamscy terroryści. Uzasadnienie jak z wypracowania zwykłego wariata? Ale skąd, to  rzeczywistość stworzona przez obłąkańców tego świata, z którą musimy stykać się każdego dnia.

rmf24

Świat się zmienia i to nie tylko w kierunku obłędu. Pierwszy polski milicjant-antyterrorysta uznał, że pomysł Komisji Europejskiej niczego nie dadzą w walce z terroryzmem. “Jestem przeciwko powszechnemu dostępowi do broni, ale to ograniczenie to rodzaj ruchu, który niewiele pomoże. To pewien rodzaj informacji dla społeczeństwa, że coś się robi, ale to nie da gwarancji, że podobne sytuacje nie będą się powtarzać. Zdobycie broni do tego typu przestępstw to nie podejście do prywatnego domu i kradzież z niego broni. Broń zdobywa się przy pomocy grup przestępczych.” – stwierdza naczelny antyterrorysta PRL. Czyżby nawrócenie zbłąkanego grzesznika?

wp

To nie jedyne nawrócenie na skutek unijnych absurdów. Generał Polko, co mnie zbanował za niewygodne pytania, też zaczyna dobrze prawić. W wywiadzie dla Fronda stwierdza: „Sam przez długi czas byłem wrogiem zupełnie powszechnego dostępu do broni i w istocie dalej nie jestem jego fanem. Ale patrząc na to, co nam zagraża w tym momencie i obserwując stan przygotowania służb, faktycznie trzeba stwierdzić, że lepiej by było, gdyby dostęp do broni był bardziej powszechny.”

fronda

Ludzie co ja czytam?! Z prawa i z lewa nawracają się do prawdy zabłąkane dusze. Dobrze, ale należy się przypomnienie, że to również z powodu ich dotychczasowej postawy istniało publiczne przyzwolenie, z którego skorzystała polskojęzyczny komisarz Bieńkowska.

Wybaczamy? Pamiętajcie, że duża jest radość z nawróconego grzesznika…

Powyższe znaczy tyle, że zmieniają się w Polsce społeczne nastroje. Wczoraj w programie Jana Pospieszalskiego aż 74% respondentów oddało swój głos za, na pytanie o powszechny dostęp do broni palnej. Pospieszalski z wrażenia zaniemówił, nie komentując wyników ankiety. Program był o czymś zupełnie innym niż dostęp do broni palnej. Znaczy to bardzo wiele. Osoby niezwiązane z tematem wyraziły swoje zdanie.

pospiesz