3GUN Liga Zachodnia 2016 – starcie trzecie.

 

8 maja odbyły się trzecie starcie w zawodach 3GUN Liga Zachodnia. Tym razem organizatorem był klub KS LOK Białogard, który przygotował zawody. Do Białogardu zjechali zawodnicy między innymi ze Szczecina, Gorzowa czy Poznania.

Na nasze szczęście udało się ściągnąć, że tak powiem, zawody Ligi SPORTERA do naszego miasta, na naszą strzelnicę. Zgłosiło się 55 uczestników. Poziom moim zdaniem był bardzo fajny, ludzie wyjechali zadowoleni. Dla nas była to ważna lekcja, ponieważ takie wydarzenie organizowaliśmy po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że nie po raz ostatni. Było to też wielkie wydarzenie dla naszego klubu. Białogard nie jest jakąś wielką metropolią, a zorganizowanie takiej rangi zawodów, miejmy nadzieję, że odbije się głośnym echem wśród naszej społeczności – wyjaśnia jeden z organizatorów, Mirosław Kraszewski, Klub Sportowy LOK Białogard.

Liga Zachodnia to cykl trzybroniowych zawodów strzeleckich organizowanych przez Sekcję Strzelectwa Dynamicznego 3GUN LOK Gorzów, Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie oraz KS LOK Białogard we współpracy z KS Kołobrzeg. W tym roku rozpoczął się już trzeci sezon działalności Ligi, w którym zaplanowano rozegranie w sumie sześciu rund.

(źródło inertnews.pl)