Jan Pospieszalski “Warto rozmawiać” o dostępie do broni palnej.

Jan Pospieszalski “Warto rozmawiać” o broni palnej. W programie udział wzięli Krzysztof Mieszkowski – .Nowoczesna, Czesław Mroczek – b. wiceminister Obrony Narodowej PO; Arkadiusz Czartoryski – PiS. Oraz w loży eksperckiej: Jacek Hoga – Fundacja Ad ArmaJarosław Lewandowski – ROMBMarcin Waszczuk – Związek Strzelecki “Strzelec”Piotr Placha – ObronaNarodowa.pl

Zdecydowanie zapraszam do obejrzenia programu. Projekt ustawy promowany przez ROMB i nasze stowarzyszenie coraz bardziej przebija się do społecznej dyskusji. Głosy wspierające nasz projekt są jednoznacznie logiczne, racjonalne i wyważone. Głosy przeciwne coraz bardziej chaotyczne, emocjonalne, zabarwione ideologiczną lewicową propagandą. Jednocześnie przeciwnicy nie są w stanie wywieść logicznych i racjonalnych argumentów. Są to głosy oderwane od rzeczywistości, bez związku z obecnymi uwarunkowaniami w Polsce, Europie i na świecie.

Społeczne oczekiwania wymiany ustawy o broni i amunicji na nowy akt prawny są jednoznacznie przeważające. .Nowoczesna.pl okazała się partią lewicową, a właściwie lewacką. Zarzucanie Polakom, że są ułomni, skorzy do mordu, to typowe dla lewackiej propagandy. Platforma Obywatelska dzielnie walczy o przetrwanie, bez zdolności do merytorycznej debaty. PiS rozumie potrzeby jakie artykułujemy. Wojciech Cejrowski oczywiście bezbłędny! No i oczywiście motyw przewodni projekt ustawy ROMB.

aby obejrzeć program kliknij na zdjęcie:

pospiesz