Kto i jak niszczy naszą cywilizację, czy jest nadzieja na zatrzymanie upadku historii…

Stawiam sobie za cel wpływanie na

Zastanawiam się czy wyznawcy naszego uczestnictwa w Unii Europejskiej zdają sobie sprawę w czyjego autorstwa projekcie uczestniczą, kto jest oficjalnie czczony przez unijnych urzędników. Sprawdźcie to sami. Opowiada o tym Witold Gadowski w swoim komentarzu. Ja tych faktów nie znałem. Przeraziło mnie jak bardzo otwarcie Unia Europejska w Brukseli wskazuje swoje rzeczywiste cele, przez oddawanie czci pomysłodawcom realizowanych idei.
Dlaczego o tym publicznie w Polsce się nie mówi? Czas zacząć mówi głośno. Nastawienie społeczne wobec idei Unii Europejskiej często wynika z niewiedzy. Niewiedzy, że w istocie Unia Europejska to realizacja idei zbrodniczych totalitarystów spod czerwonego sztandaru, również z łamanym krzyżem. Zniszczenie państw narodowych, bo o to w tym tak naprawdę chodzi.

 

Do czego to zaprowadzi i kto wspiera niszczenie naszej cywilizacji, opowiada w codziennym programie pastor Paweł Chojecki i Marian Kowalski w telewizji idź pod prąd. Niebywałe sprawy dzieją się na świecie. Słuchajcie, bo nie mona pozostać biernym na te sprawy. To wszytko dzieje się na poważnie, to nie są tylko czcze słowa.

Równolegle do niszczenia państw narodowych postępuje zniszczenie tradycyjnej moralności. W części i niepostrzeżenie już nasza cywilizacja została zniszczona.

 

Moim zdaniem wysiłek społeczny jest naprawdę potrzebny. Zagrożenie naszej cywilizacji staje się naprawdę poważne. Tym samym nasza wolność, a może i fizyczne istnieje jest realnie zagrożone. Musimy nazywać wprost fakty, głośno wyrażać sprzeciw wobec jakiejkolwiek europejskiej integracji, sprzeciwiać się niszczeniu Polski jako państwa narodowego. Musimy otwarcie krytykować zwodzicieli, którzy niszczą chrześcijańskie fundamenty naszej cywilizacji.

Pomimo tego jest nadzieja… mówi o niej w programie z Marianem Kowalski, pastor Paweł Chojecki.