Wstąp do Koszalińskiego Klubu Strzeleckiego Kaliber, z nami uzyskasz pozwolenie na broń!

Polacy do broni! Posługuję się tym hasłem już jakiś czas. Każdy rozumie w nim to co uzna za stosowne. Moim celem jest to, aby Polacy przestali być najbardziej rozbrojonym Narodem w Europie. Aktualny stan wykołuje mój sprzeciw. Nasz historia, nasze tradycje, nic nie wskazuje na to, aby rozbrojenie Polaków to był naturalny dla nas stan. Rozbrojeni jesteśmy za sprawą nieprzyjaznych nam okupantów, a każdy kto chce utrzymywać ten stan jest durniem, albo wrogiem Polski i Polaków. Łagodniejszych słów mi brak.

koszulka flaga-03

Robię to, co aktualny rozwój spraw pozwala, aby spowodować zmianę prawa o broni palnej. Nie wolno jednak zapominać o tym, że już dzisiaj są pewne możliwości. W 2011 roku nastąpiła istotna zmiana ustawy o broni i amunicji i od 10 marca 2011 roku jest do pomyślenia, aby praworządny Polak mógł uzyskać pozwolenie na broń. Droga nie jest ani łatwa, ani tania, ale jest. Jedną z dróg uzyskania broni jest pozwolenie do celów sportowych. Obserwuję wyraźny rozkwit klubów strzeleckich, sam jestem prezesem jednego z nich. Pięć lat temu było nas 30 dzisiaj członków klubu jest 180. To wyraźny wzrost.

 

W Koszalińskim Klubie Strzeleckim „Kaliber” postanowiliśmy podjąć akcję społeczną pod hasłem: “Wstąp do Koszalińskiego Klubu Strzeleckiego Kaliber z nami uzyskasz pozwolenie na broń”. Chcemy informować o możliwości uzyskania pozwolenia na broń. Będziemy zachęcali do wstępowania do KKS Kaliber, bo z nami można uzyskać pozwolenie na broń. Wiem, że podobne działania podejmowane są przez inne stowarzyszenia strzeleckie w Polsce. Kto jeszcze nie podjął takie inicjatywy, bardzo do niej zachęcam.

Dla potrzeb akcji w Koszalinie przygotowaliśmy grafikę, za chwilę na terenie miasta i okolic pojawią się banery i bilbordy. Polacy tak naprawdę jeszcze nie wiedzą albo wciąż nie dowierzają, że mogą otrzymać pozwolenie na broń. Trzeba informować, że już dzisiaj w stowarzyszeniach sportowych istnieje możliwość uzyskania pozwolenia na broń.

billboard_wydruk-03-022

Drukowanie

Drukowanie

Drukowanie

Drukowanie